Kolo

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

tema odprta - 25. jun 2012 23:25 | ogledi: 13.330 | odgovori: 46

Lep pozdrav vsem

 

Mene zanima če ima kdo od vas ali če poznate koga , ki ima doma kakšno kolo ki , ga ne uporablja več (mu stoji v kleti) je še delujoče?

Pred kratkim sem se preselila v Ljubljano in so mi prvi teden ukradli kolo (darilo staršev) če ima kdo za podarit kakšn kolo bi bila res vesela

 

Najlepša hvala za pomoč

 

Lp

dorka

alxteam  

član od: 21.4.2007

sporočila: 41

26. jun 2012 7:24

tocno zaradi tega nimam kolesa v Lj.

 

ce imas kje blizu uporabljaj Bicikelj...

placas na leto 3€

kolesa so izpravna, ce pa slucajno kaj skripa pa poklices in poves stevilko kolesa in ga oni zrihtajo

poleg tega ti ni treba skrbeti ce bo cez noc se bil tam kjer si ga pustila...

alxteam

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

26. jun 2012 8:33

Zakaj imaš pa denarnico v LJ? Tiste tudi kradejo veš, in to ne malo. Takole posploševanje, da v Ljubljani pa itak vedno kradejo se mi zdi malo mimo. Bi rekla, da nič kaj veliko bolj kot v Mariboru, Celju, Kopru itd. Imam kolo (srednji cenovni razred) v LJ že 5 let in ga veliko uporabljam ter puščam kjer koli pa ga še vedno imam + od 5ih let sem ga samo eno leto imela možnost hraniti v kleti čez noč, sicer je zunaj. In takisto precej kolegic. 

Sicer ti pa dorka priporočam, da preveriš servise v LJ in kupiš rabljeno kolo, cene okoli 50€ za čisto spodobna kolesa.

Viva Meier

kilca  

član od: 25.6.2010

sporočila: 34

26. jun 2012 8:36

Prav zato je moje kolo za vožnjo po mestu čista podrtija. Mislim, da je največ vredna košarica za torbico in zelenjavo. 

Enega so mi ukradli po 18 letih. Zato kolo sedaj strogo zaklepam ob kakšen drog, ponoči pa obvezno pod razsvetljavo. 

kilca

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

26. jun 2012 8:44

Dorka, mogoče bi bilo pametno, da nekaj časa uporabljaš najeto kolo, dokler si malo ne ogledaš , kako stvari tečejo. Potem boš malo bolj pazila na svojo lastnino. In še nekaj, če si boš kolo kupila s svojim denarjem, boš nanj bolj pazila, kot na podarjenega. Pa dobro verigo zraven si privošči. In vedno poglej, kam ga boš priklenila, da ga ne bo z lahkoto odpeljati. Žal pa moram reči, da se kolesa kradejo sto na uro in si ni pametno umisliti kakšne hude znamke.  Vivin nasvet se mi zdi pravi. 

 

naor

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

26. jun 2012 10:52

Lep pozdrav

 

Sej kolo so mi ubistvu ukradli v stanovanju ne uzunaj,policija še preiskuje in mislim da s tem ne bo nič

v servisih sm pogledala in ni kolesa pod 100 evri.

Kolegica mi je rekla ,da naj povprašam tuki ker se vedno najde kdo ,ki ti lahko pomaga.

Bicikelj nimam nikjer blizu žou.

Tako,da še enkrat če ima kdo ali pozna kdo koga k ima doma kak star kolo še vozn prooooosim naj mi pove

vsem ostalim pa najlepša hvala 

dorka

f0rk  

član od: 3.11.2011

sporočila: 68

26. jun 2012 11:25

Pobrskaj še malo na bolhi, mogoče dobiš kaj primernega.

f0rk

darcy1  

član od: 30.3.2011

sporočila: 70

26. jun 2012 11:46

Dorka, bom pogledala popoldan v naši kleti, tam smo imeli nekaj starih koles, pa smo nekaj razdali. Na ZS mi pošlji tvojo tel. št. Ampak gume, zračnice in popraviti ga bo treba dati. Vozen gotovo ni...

darcy1

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

26. jun 2012 12:58

Dorka, kolegi iz LJ pravijo, da je dobro malo spremljati policijske dražbe najdenih predmetov - se da dobiti solidna kolesa za zelo malo denarja:) malo spremljaj na tejle strani, ko bo v LJ, pa pojdi pogledat, če najdeš kaj zase.

 

http://www.policija.si/index.php/najdeni-predmeti

Mojca

dorka  

član od: 5.7.2006

sporočila: 119

26. jun 2012 13:36

oooooo mamaF res hvalaaaaaa za to stran  :)

na to še pomisln nism žou je bla dražba prejšni mesec in nvm na kolko časa so  :(

res žou da nism prej videla ker so pa noroooo poceni kolesa 

dorka

zverinica  

član od: 20.7.2009

sporočila: 86

26. jun 2012 13:48

Naj te ne zavede, to so navedene samo izklicne cene, končna cena kolesa pride krepko višja potem (odvisno od ponudb)

zverinica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti