Izpit iz anatomije na higeji

Mygrace

sporočila: 6506

12. jun 2012 10:21

Cvetka 5, ko narediš izpit (položi ga brez pardona!!!!!!!!!!!!!!!!!!), nam pa javi, prav? Pod nujno!!!!!

 

 

Mygrace

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

12. jun 2012 10:35

Por Dios, pa a zdaj se boste pa smrkale kadarkoli bo šel kdo na izpit? A to se izpiti delajo zato, ker se tam tremira in ker jih delajo ranljivi ljudje ali kaj? Okej, bodite sočutne do vsakogar, ki, namesto da bi se učil oziroma se naučil, kako se snov nauči, išče okoli bližnjice in tistih pet vprašanj, ki jih je kao treba znati? Okej, bodite sočutne, če boste imele tako boljše mnenje o sebi.

Samo potem, prosim, se nikoli več ne čudite če se vam bo zgodilo kaj od tega:

- da boste šle na masažo in vas bodo tam poškodovali (ker je glavno, da ste sočutne do treme, ki jo ima nekdo, ko pridobiva certifikat, to kar zna, je pa sekundarnega pomena)

- da boste šle po kakšno zdravstveno storitev in ne bo ta prava diagnoza: ker ve ste kao sočutne in razumete, da se je zdravnik/zdravnica zelo trudil v šoli, pa da je bilo težko in vsega se pa tudi ne more znati, nič hudega, če kiksne ravno pri vas, ker ve ste sočutne in razumete ranljivost

- da boste iskale kakšno storitev na ministrstvih, občini, upravi, kjerkoli - in vas bodo sprehajali gor in dol in ne bodo posebej prijazni z vami - ker ve ste sočutne in točno veste, da so se ti ljudje enkrat fino mučili v šoli, pa rezultat je bil bolj švoh, ampak delo pa potrebujejo in ve to sočutno razumete.

Tudi humanistični napadi, da bi komu "zavile vrat" (kar sem se je eni samorazglašeni sočutnici na tem portalu že zapisalo), se vam nikoli več ne bodo zgodili. Ve sočustvujete z vsemi ranljivimi in vse sprejemate z razumevanjem.

Skratka, uživajte v svojem samorazlgašenem sočutju, dokler vas kdo ne pohabi zaradi njega.

 

Vendelina jr.

s0ncek*  

član od: 23.4.2007

sporočila: 1191

12. jun 2012 11:05

s0ncek*

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

12. jun 2012 11:22

frina je napisal/a:

Prosila si za pomoč, dobila pa si brce, ker si se pokazala ranljiva. Dobra družba, kajne ?
F r i n a

To, kar sem zgoraj napisala, pač ni brca, je samo in izključno nasvet, porojen na desetletjih prakse. Zato je zame ta tvoj zapis žalitev.

rimljanka

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

18. jun 2012 20:12

Morda bi pa Vendelina in Rimljanka morali brati svoje poste?? Jaz si pač ne bom več kaj upala napisati na Kulinariko, saj je zdaj tudi moja fakulteta vprašljiva?  Ah, brezveze, saj jih bom itak fasala od vsevednic. Cvetka, vso srečo, vidim, da se sploh ne upaš več oglasiti, Prav imaš!

marjja

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

18. jun 2012 20:21

Marjja, svoje poste preberem, za napisanim stojim. Vse, kar sem napisala tukaj, izhaja iz moje prakse, če verjameš ali ne, mi je popolnoma vseeno. Jaz vem, da je tako, kot sem napisala.

In šola, ki jo omenja Cvetka, je daleč od fakultete. Ne vem, zakaj bi tvoja (pa katerakoli pač je) fakulteta bila vprašljiva, kot tudi nihče tukaj ni niti slučajno zapisal, da je šola, ki jo omenja Cvetka, vprašljiva. Ne trudi se najti v mojem zapisu nekaj, česar tam ni. Za to šolo sem sicer slišala prvič v njenem zapisu, vse moje besede so bile le njej vzpodbuda pri učenju. Se pa globoko strinjam z Vendelino, da lahko maser, ki ne obvlada svojega dela, naredi veliko več škode kot koristi. In znanje maserjev se začne s poznavanjem anatomije (in fiziologije).

rimljanka

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

18. jun 2012 20:26

Saj sem napisala: brezveze.

marjja

cvetka5  

član od: 30.9.2010

sporočila: 44

20. jun 2012 12:13

izpit žal ni narejen, čeprav sm se učila...ampak nič zato,... se ne sekiram, ker vem da ga bom opravila v 2. roku :D

 

cvetka5

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

20. jun 2012 12:33

Seveda ga boš opravila in nobena katastrofa ni, če ga prvič nisi. Sedaj vsaj iz prve roke veš, kako stvari potekajo in kje so tvoje šibke točke.

Srečno, naslednjič!

zeta

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

20. jun 2012 12:39

cvetka5 je napisal/a:

izpit žal ni narejen, čeprav sm se učila...ampak nič zato,... se ne sekiram, ker vem da ga bom opravila v 2. roku :D

 



cvetka5

 

Tisti, ki smo na izpitih padali, smo rekli, da pač snov še bolj utrjujemo ...

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti