Uefa euro 2012

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

19. jun 2012 10:49

Seveda, če bi igrali naši bi imela že fuč glasilke in pogrižene nohte. Včeraj je bil zanimiv drugi polčas Hrvaška - Španija. 

Suzi

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

19. jun 2012 14:33

Jaz gledam tudi potek tekem, seveda. In to vsak večer. Danes navijam za Angleže in Francoze.

saša

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

20. jun 2012 9:46

Mi smo gledali vceraj Francija-Svedska ... Francozi so igrali kot da se jim sanja!!!


Na eni francoski strani sem danes zjutraj prebrala, da ce se ni slo morda za namerno izgubo, ker v primeru, da bi Francozi zmagali, bi naslednjo tekmo igrali proti Italiji, tako pa igrajo proti Spaniji.

Ce lahko nekdo, ki je malo bolj "strucko" razlozi to.



urska

Sporočilo je spremenil(a) ursus_le dne 20. 2012 09:49

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

20. jun 2012 9:59

Ne vem zakaj bi raje igrali proti Španiji, ki je najboljša reprezentanca na svetu - nazadnje so bili evropski in svetovni prvaki. Španci imajo na tem prvenstvu 2 zmagi in en neodločen izid, Italijani pa eno zmago in dva remija (se mi zdi).

Je pa res, da igrajo Francozi odprt nogomet, tako kot Španci, zato si morda želijo njih. Italijani igrajo precej obrambno igro - oz. ko/če dosežejo gol, se zaprejo in igrajo bunker. Morda jim tak način igre ne sede...

Včeraj sem gledala Angleže in Ukrajince. SEm bila vesela, da je v angleški ekipi spet zabijal Shrek (beri Rooney), ni pa mi bilo všeč, da niso priznali gola Ukrajincem. Ker je bilo več kot očitno, da je bila žoga v mreži. V takih primerih, bi le morali uvesti kamere tudi v nogomet.

Danes bomo počivali, jutri pa se že začenjajo izločilni boji

 

saša

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

20. jun 2012 10:38

Ja sej tocno to mi ni bilo jasno, zakaj bi bilo za Francoze bolje, da igrajo s Spanci ... eeeeemmmmm?

Sicer pa, vcerajsnja tekma ... bof in boring. So res igrali kot da bi se jim sanjalo, kot da ne vejo tocno zakaj so tam.


Rooney = Shrek

Ha ha, dobra ta. Se mi pa prav smili, kako se spravljajo na njega in se delajo norca iz njegovih novih las (ceprav roko na srce ... izgleda res malo ekhmmm).

urska

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. jun 2012 13:08

Hola, jaz sem v Spaniji in se bom tule vkljucila v vse tekme - tule naredijo iz vsega veselico in gledanje tekem ni izjema. Sicer pa se vidi, kako so Spanci dobri po tem, ko ostale tekme z drugimi repkami delujejo tako dolgocasno.

Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

20. jun 2012 13:48

banana130 je napisal/a:

A ma ve gledate tudi potek tekem ?



banana130

 

Seveda gledamo potek tekem, toliko dobrih kot na letošnjem EP je bilo malo kdaj na prvenstvih. Niti ena se ni končala z 0:0, celo Italijanom ni uspelo, da ni remizirali z 0:0, čeprav  se vedno pretežno branijo.

Tako da letos so tekme v ospredju, kleni mladci so kolateralna korist, za vsak primer, če bi prvenstvo postalo dolgočasno. Ali pa za sprotno popestritev, lažjo odločitev za koga navijat. Pa tradicija je na Kulslo, da si malo fotke fejst fantov izmenjamo, predebatiramo kdo je kateri všeč, ta tako za ženski dodatek k pretežno moškemu nogometu ...

mamamia

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

20. jun 2012 13:59

No ja!!!

Kle pa se moja mami ne bi cisto "nec" strinjala, da je to "pretezno moski nogomet". Pri nas doma mami gleda fuzbal, tata pa gimnastiko ... ha ha

Pred leti, ko sem se zivela pri mojih, je moj tati nabavil se en televizor in to samo zato, da smo v casu nogometnih prvenstev (pa olimpijske igre, pa atletika, pa Sumi na formuli itd.), ostali sploh prisli do televizije.



urska

Sporočilo je spremenil(a) ursus_le dne 20. 2012 13:59

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

29. jun 2012 12:46

A tale tema ne živi več? In to zdaj, pred vrhuncem?
Nikoli v nobenem športu nisem navijala za Italijane, letos je drugače, Buffon je res moški, ki ga rada gledam.

V finalni tekmi torej navijam za Italijane. Kakšne so stave ostalih navijačic?

Vilma

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

29. jun 2012 13:27

Ja, vceraj so Italijani igrali fenomenalno ... samo zadnjih nekaj minut, ko je padel gol za Nemcijo in je bil rezultat 2:1 za Italijo, so se sli malo calcio a la Italiana, pomeni, da so naredili bunker okoli gola ... ampak dobro no, drugace so pa super igrali. Nemci so pa zapravili veliko priloznosti.

 

Mi se se nismo odlocili ali bomo navijali za makarone ali paëlo ... ha ha.

urska

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti