Uefa euro 2012

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

7. jun 2012 12:08

@ spagon: Kaj češ, angleži so taki bad guys, da so kar večinoma vsi fejst, se mi zdi... no žal še kakega dobrega pogrešam predvsem Lamparda! :) Xabi je res fejst za pogledat, pa se mi zdi tud fejst igralc, čeprav ne igra v klubu, ki je meni všeč, ampak ok. Tokrat sem naredila izjeme :P, noh men je sicer Terry še vedno top of the top (but i donno why )

@Vendelina: Lol! Sam so fejst! :)

_tmickena_

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

7. jun 2012 14:36

tmickena, Terry ni baš kul za pogledat, ma je pa točn to kar si napisala - bad guy. Lepa dekleta ljubijo barabe, pa te fore, ane?

Takisto je moj ljubček Lampard, pa čeprav ni nek lepotec.

Maš pa modele kot so Rooney, pa Puyol, pa npr. Schweinsteiger...no pri njih bomo pa itak občudovale nogometne veščine

saša

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

7. jun 2012 23:24

Maš res, ni klasičen ljepotan nego baraba! hehe, ma majo nekej v sebi, na sebi, sej ne vem.. jaja lepa dekleta ljubijo barabe, lalala... sam ok. Lampard ni baraba, Terry pa je resno baraba, v očeh javnosti. Samo jst na to stvar gledam drugače, kar je pa tema že za drugam, tko da raje ostanemo pri primarni temi!

Rooney, Puyol, Ronaldo itd pa naj igrajo kokr vejo in znajo! :) No samo se ziher kaka dama skriva, ki ji je kakšen od teh všeč, no bom pa drugače rekla, z vrečko na lavi bi bli tud oni ok .

_tmickena_

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. jun 2012 15:07

Jezus, kako so Rusi (vratar mi deluje kot kak pozabljeni nečak od Putina) včeraj nasuli Čehe. Pa čeških Selasi je tako srčkan, pa ni nič pomagalo...

Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. jun 2012 15:09

_tmickena_ je napisal/a:

!Rooney, Puyol, Ronaldo itd pa naj igrajo kokr vejo in znajo! :) No samo se ziher kaka dama skriva, ki ji je kakšen od teh všeč, no bom pa drugače rekla, z vrečko na lavi bi bli tud oni ok

_tmickena_

 

Sicer ne vem, kako si dala Ronalda sem noter. Ne glede na preference, je tako, da če ima denar, je takoj lepši. Magari Rooney, pri katerem se je genetika res zafrkavala.

Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

9. jun 2012 15:11

Naša Začetnica se nič ne oglasi, zna biti, da je kupila še toplo knjigo Jaz sem Zlatan Ibrahimović.

Vendelina jr.

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

9. jun 2012 20:39

Ma meni osebno Ronaldo niti slučajno ne ustreza, no mamo pa še Brazilskega Ronalda ;D hehe, no načeloma pa ga Lahko tudi spustimo. Se pa ve, da je denar sveta vladar...

Včeraj zame osebno nekje pričakovani rezultatii. Prva tekma je bila delegirana tudi s strani sodnikov, kar je bilo sicer pričakovano. Sama sem rekla da bo 0 oz. Grki. Druga tekma pa sem upala na presenečenje, ampak je bila premoč očitna. No opazila pa sem še enega simpatičnega fanta ;D in sicer poljski vratar.. Fejst dečko, žal z rdečim kartonom...

Danes pa Danska haljo? No tulipani so imeli ogromno smole, samo kdor ne da dobi... Čestitke dancem vseeno!

Zdaj pa Portugalska vs. Nemčija, dajem 0. Težko bi rekla kdo bi zmagal, mogoče prej nemci? Upam na dobro tekmo!



_tmickena_

Sporočilo je spremenil(a) _tmickena_ dne 09. 2012 20:41

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

9. jun 2012 20:55

Jaza pa upam na zmago Portugalcev in čimveč kamere na Matsu Hummelsu.

saša

_tmickena_  

član od: 20.6.2006

sporočila: 293

9. jun 2012 23:13

Torej zmaga nemcev. Dobra tekma!

 

_tmickena_

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti