Modelček za tičino maso

Bela01  

član od: 21.6.2007

sporočila: 38

tema odprta - 31. maj 2012 8:12 | ogledi: 7.366 | odgovori: 4

Pozdravljeni!

 

Že nekaj časa iščem en modelček za izdelovanje iz tičino mase ipd. Imela bi takšnega s katerim se da lepo oblikovat takšna "ketna" iz kroglic. Že na nekaj tortah sem videla npr. pri tleh takšno "obrobo" iz kroglic in vidi se, da je delana s šablono, saj kroglice tudi ločene niso. Mislim, da sem jih vidla pri tortah od Stane, ki je tudi članica tega foruma. Ali mogoče kdo ve kje bi lahko to kupila?

 

LP, Ines

LP, Ina

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

31. maj 2012 9:20

pri nas ne vem, imajo pa v tujini, poguglaj za:  perfect pearls silicone mould oz. pervect pearls Silikonform

 

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

1. jun 2012 20:29

Jaz imam takega, kot je na tem linku. Kupila sem ga na Cake Craftu in je bil precej dražji tako, da se ti tukaj res splača nabavit.

stana

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

1. jun 2012 20:35

stana, kako se obnese s tičino maso? pridejo lepe kuglice? imaš kakšno slikico? hvala! aha,sem našla v foto albumu... Sporočilo je spremenil(a) bannanna dne 01. 2012 20:40

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti