Prigrizki za 100 ljudi

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

29. maj 2012 20:21

Kepa, pa si ti resnično premislila v kaj se podajaš - mislim delati priloge za 100 ljudi, imeti vse pripravljeno naprej....in zraven še ves čas zabavati goste in v bistvu biti tudi glamurna zvezda zabave? Ker to se vse naenkrat ne da. Ali se skoncentirraj na to, da boš zvezda (in pokliči katererja) ali pa boš glavna kuharica in natakarica in boš najkasneje na polovici zabave totalno fuč.

 

BTW, stoječ party za 100 ljudi zahteva vsaj 8 verziranih natakarjev in tistih, ki pospravljajo posodo - kako pa ti stojiš s tem?

Vendelina jr.

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

29. maj 2012 21:33

Vendelina jr. je napisal/a:

 

BTW, stoječ party za 100 ljudi zahteva vsaj 8 verziranih natakarjev in tistih, ki pospravljajo posodo - kako pa ti stojiš s tem?



Vendelina jr.

Ma kakih 8  verziranih natakarjev in pospravljanje posode  Vsak  dobi 1 kozarec, na katerega  se s flomastrom napiše ime pa eno  plastično zadevo za hrano. In naj vsak zase poskrbi da bo imel od kod jesti   in piti ,pa je.Saj to je vendar prijateljsko praznovanje in ne party na bruseljskem  nivoju..

Idej za hrano pa nimam.

Kotarca

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

29. maj 2012 21:36

Pozabila si papirnate servete, Kotarca.

rimljanka

Ana Marija  

član od: 10.8.2010

sporočila: 12

29. maj 2012 22:14

Kotarca:  +1 :)

kepa11:  jooooj, 100 ljudi, mene bi blo strah, samo jst sm čudna, tko da tebe naj ne bo :) pa tko tko praviš da bodo gostje prjatli, tko da tud če kej ne bo čist po redlcih bojo razumel... kakorkol se bo že razvil, ti želim vso srečo, tako z zabavo kot v zakonu :)

 

Ana Marija

kepa11  

član od: 20.9.2010

sporočila: 91

30. maj 2012 6:44

Haha, ste me pa nasmejali za dobro jutro :)

8 verziranih natakarjev? Ojojoj... :)

Kotarca, ti si bolj pravilno predstavljaš. Namreč: nekoga imam določenega, da bo pekel na žaru. Urejeno. Potem pa bo par miz (v stilu pridi in si vzemi, ne pa za sedet in da te strežejo), na katerih bodo sklede in pladnji z dodatki. (ne bom vsega sama delala, sem zadolžila še par prijateljic) Zraven bo pa še kup plastičnih krožnikov, pribora in kozarcev, ter seveda servet (rimljanka). In to je to. Aja, pa nekaj pladnjev peciva, za to skrbita mama in bodoča tašča. Nihče ne pričakuje glamurozne zabave in na tem mestu niti ne bi bila primerna.

Hvala vsem za lepe želje...

Pa lep dan!

 

kepa11

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

30. maj 2012 6:45

Dosti vreč za smeti/improviziranih kant ne pozabi, sicer bo plastike povsod, preverjeno

Viva Meier

kepa11  

član od: 20.9.2010

sporočila: 91

30. maj 2012 6:49

Je že na seznamu za trgovino :)

kepa11

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

30. maj 2012 9:33

Tudi mi prirpavimo vreče za smeti, ko je piknik za večje število, in vsak sam odvrže uporabljen papirnat ali plastični krožnik v vrečo, enako pikno od piva (seveda sploščeno!), pa plastenke od drugih pijač (Tudi sploščene, lepo prosim!) Že otroci to prakticirajo na svojih zabavah, pri nas doma morajo mladostniki vse sami pospraviti za seboj, in se ta način odlično obnese.

 

Kepa, jaz bi bila supervizor na tem pikniku ...

mamamia

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15147

30. maj 2012 9:54

Meni se zdi, da si prav lepo splanirala jedi bi ti pa svetovala iz izkušenj moje prijateljice in podobne party, da so po obilni hrani največ posegali po sadju in jim je precej sladic ostalo. Morda še skleda jagod in češenj, ker je že sezona. Pa me pozabite na brezalkoholne osvežilne pijače....

Ponavadi na takšnih zabavah vsak malo pomaga, ostanke pa je najbolje razdeliti ali pa jih naslednji dan pri pospravljanju ponudit.

Želim vama prijetno zabavo in vso srečo v zakonu. Pa objavo v Nedelu....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

30. maj 2012 10:23

Trixi je napisal/a:

Meni se zdi, da si prav lepo splanirala jedi bi ti pa svetovala iz izkušenj moje prijateljice in podobne party, da so po obilni hrani največ posegali po sadju in jim je precej sladic ostalo. Morda še skleda jagod in češenj, ker je že sezona.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

 

Jaz pa mam izkušnjo, da ljudje "navalijo" na kislo/vloženo - kumare, paprike. ;)

Začetnica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti