Radar

stella  

član od: 9.10.2002

sporočila: 380

tema odprta - 26. maj 2012 6:21 | ogledi: 10.087 | odgovori: 16

Po kolikem času pošljejo sliko in kazen pri prekoračitev hitrosti,če te slika  fiksni radar?

kozamurnik

sporočila: 2311

26. maj 2012 6:29

Nikar ne skrbi, lepo te prosim. Boš dobila dovolj zgodaj. Hvala? murnik

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

26. maj 2012 8:31

Če si malo pozoren na hitrot vožnje na območjih, kjer so fiksni radarji, taka skrb odpade.

No, jaz sem dobila pozdrav zaradi  hitrosti 220 km/h na uro na AC, kjer je dovoljeno 130, pozdrav s sliko v treh mesecih. Samo da nisem bila jaz za volanom, a je avto na moje ime in je bila družinska debata potem zelo zanimiva.

mamamia

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

27. maj 2012 12:31

Jaz sem ravno v teh dneh dobila kazen ki sem jo storila meseca marca. Tako da jo lahko pričakuješ v roku 2-3  mesecev.

Suzi

Mygrace

sporočila: 6506

27. maj 2012 22:10

Če je bilo za življenje rešit...sicer pa se jst ne bi hvalila z 220. Itak ni bilo vprašanje, koliko je kdo vozil ampak po kolikem času dobiš slikco za spomin

Drugač pa ja, se upam divjat do daske, ni problema!

 

Mygrace

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

28. maj 2012 8:08

Mygrace je napisal/a:

Če je bilo za življenje rešit...sicer pa se jst ne bi hvalila z 220. Itak ni bilo vprašanje, koliko je kdo vozil ampak po kolikem času dobiš slikco za spomin

Drugač pa ja, se upam divjat do daske, ni problema!

 



Mygrace

 

Nihče se ni hvalil, če si pozorno prebrala do konca, lumpa so dobili in se je tako razkrilo ... In sem tudi odgovorila na vprašanje avtorice teme, da dobiš pošto v kakih treh mesecih. ALi pa si po 220 nehala brat? Saj ni važno, kakšen je, samo da je naš ...

mamamia

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

28. maj 2012 9:28

Grace, saj veš, da pri vsaki temi mal stran zavijemo.  Jaz sem se npr. spomnila, kako sem sama na Tržaški v Ljubljani pritisnila na plin, ko mi je moj mali sinko rekel: "Mami, dej gas!" Ni bilo ravno 220, ampak mlada sem kar rada hitro vozila. Danes pa, danes pa po pravilih. Redkokdaj, če je cesta res prazna, ga nateram na 14-160. Tudi ne maram plačevati policiji. Mladost je pač norost, čez reko skače, kjer je most! Slikce pa še nisem dobila. Sicer pa, od kje bi polnili proračun? Porez na budale, večkrat reče moj znanec. Samo ljudje smo in kot taki "grešni", ne?

 

naor

andrea84  

član od: 23.11.2009

sporočila: 67

30. maj 2012 15:49

jaz sem slišala, da ponavadi pridejo v roku treh mesecev, ko človek že malo pozabi.

andrea84

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

31. maj 2012 21:14

andrea84 je napisal/a:

jaz sem slišala, da ponavadi pridejo v roku treh mesecev, ko človek že malo pozabi.



andrea84

 

Ja, so kar nekaj časa razvijal ta računalnik. Takoj, ko pozabimo - evoga na KAZEN. Tako, Stella dalj časa, ko te bo ta kazen obremenjevala, toliko časa ne boš dobila položnice.



Suzi

Sporočilo je spremenil(a) SUZANAZ dne 31. 2012 21:15

Kotarca  

član od: 13.6.2010

sporočila: 614

31. maj 2012 22:52

Mamamia , kolika je pa kazen za tako, recimo zelo veliko  razliko med dovoljeno in dejansko hitrostjo ?

Koliko se plača v takem primeru?

 Nisem ne takočem kako je s kaznimi, me pa zanima.Hvala vnaprej.

 

Kotarca

barca10  

član od: 28.8.2009

sporočila: 5

31. maj 2012 23:26

mamamia; če se ti to še kdaj zgodi da kazen pride na tvoje ime (ker je avto napisan nate), vozil pa je nekdo drug (nekdo iz vaše družine) , se lahko pritožiš in v pritožbo napišeš da avta v času prekrška nisi vozila ti ampak nekdo od tvojih sorodnikov na katere pa se nisi dolžna izpovedati. Kar pomeni da ti svojega sorodnika po zakonu ni potrebno izdati. pritožbi dodaš neko potrdilo da si bila med tem časom ko je bil storjen prekršek nekje drugje npr. v službi.. . Kazen je nato izbrisana prav tako pike in nihče, ne ti, ne nekdo od tvojih sorodnikov ne plača kazni.

Cela zanka je v tem zakonu 114.člena ZP-1 ki pravi da nisi dolžen izpovedati se zoper sebe in svoje bližnjega ali priznati prekršek.

Tako pritožbo sem poslal tudi sam pred približno 3 meseci ko je brat z mojim avtomobilom prekoračil hitrost.

Kazen in pike so izbrisali.

 

Lp, Barcafan

barca10

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti