Pleteno srce

sreca  

član od: 8.1.2010

sporočila: 30

tema odprta - 23. maj 2012 20:53 | ogledi: 7.765 | odgovori: 4

Za darilo ob poroki bi rada naročila pletenico v obliki srca z okraski. Nekoč sem to ponudbo zasledila pri Žitu in Pekarni Grosuplje, sedaj pa to ne pečejo več. Mogoče imate izkušnje in veste za ponudbo (kdo to peče in cena ter kakovost).

Hvala za sporočila!

sreca

karmenka  

član od: 17.7.2007

sporočila: 69

23. maj 2012 21:26

Pri nas pečejo v društvu Klasje. Če si kje blizu Notranjske ( Rakek), se oglasi na ZS, pa ti pošljem kontakt mojstrice pletenih src!

LP

karmenka

sreca  

član od: 8.1.2010

sporočila: 30

24. maj 2012 14:52

Hvala za odgovor. Res, da nisem z Notranjske, bi pa se mogoče odločila za naročilo pri mojstrici od tam, ker se bojim, da na drugih koncih Sl ne bom nikogar našla, ki bi to pekel.

Prosim za naslov ali tel. gospe, ki to peče!

 

Hvala za pomoč in LP!

 

sreca

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

24. maj 2012 17:35

Joj takšne srčke okrašene s ptički in rožicami iz belega mlečnega testa je delala moja babi za darilo 

OlivaB

magnolija  

član od: 16.4.2006

sporočila: 688

24. maj 2012 18:39

Po poje bi bilo pametno povrašati pri okoliških društvih kmečkih žena. Tam se pogosto najdejo mojstrice, ki še obvladajo tradicionalne izdelke.

magnolija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti