Kuhanje z eno roko

Maxi25  

član od: 12.5.2011

sporočila: 195

tema odprta - 23. maj 2012 14:58 | ogledi: 8.890 | odgovori: 28

živjo vsem,

 

Zgodila se mi je neljuba nesreča in zaradi poškodovane rame in roke nisem več tako živahna v kuhinji. Žal bom mogla kuhati z eno roko kakih 14 dni in seveda imam problem kaj naj skuham, saj še čebule ne morem narezat.

 

ideja so bile palačinke, ki so res možne z eno roko. Imate morda kakšno idejo?

do sedaj: palačinke, pečeno meso, makaroni

 

joj, čisto brez idej sem - nočem pa hoditi ven jest, ker eno roko pa še imam in sem trmasta k hudič :)))

 

hvala

Maxi25

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

23. maj 2012 15:06

Pomemben podatek bi bil še, katero roka je uporabna . :)

hedonist

Maxi25  

član od: 12.5.2011

sporočila: 195

23. maj 2012 15:10

desna in sem desničarka - vsaj to :)))

Maxi25

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

23. maj 2012 15:18

Rižota z zamrznjeno zelenjavo in kupljenim mesom zrezanim na koščke (sestavine samo zmečeš v lonec in podlivaš vodo in dodajaš začimbe) --> odsotnost pražene čebule se čisto nič ne pozna, vsaj ne bistveno

 

Štruklji (recept v bazi, ko sestavine za testo samo zmešaš skupaj in jih potem z žlico zajemaš ter kuhaš v kropu)

 

Kuskus z zelenjavo

 

Njoki

 

Pečene mlade bučke (ni potrebno lupiti, samo narežeš in popečeš)

 

Carski praženec

 

Omlete z dodatki xyz na 1000 načinov

 

Hrenovke

 

Juhe iz vrečke in iz jušne kocke (malo mešaš z drugo roko pa je, če zakuhaš s kakimi domačimi rezanci in dodaš malo zelenjave, nastane prav krepka juha)

 

 

Pa kako pico na dostavo si pa le privošči in čimveč počivaj, da v silni vnemi ne zašuštraš še kaj z (drugo) roko.

 

 

Viva Meier

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

23. maj 2012 15:18

V takih primerih pridejo prav kakšni mali kuhinjski pripomočki kot npr. sekljalniki (predvsem za čebulo, česen in podobno), palični mešalnik, ...

Sem imela zlomljeno desno zapestje in gips gor 5 tednov. Prve dni sem bila malo zmedena, potem pa se človek privadi in prilagodi. Meni je največ težav delalo lupljenje zelenjave, sem pač porabila nekoliko več časa, vendar se nisem 'pustila motiti'.

 

trac

luccka  

član od: 8.12.2007

sporočila: 229

23. maj 2012 15:20

Če imaš multipraktik lahko čebulo vržeš tudi vanj, potrebuješ le eno roko 
Drugače pa testenine na več načinov - omaka s sirom, kislo smetano, paradižnikova omaka... Lahko kakšno juho iz vrečke, ali pa si teh 14 dni vseeno privoščite kakšno pico ali zamzrnjeno stvar, ki je drugače nikoli ne jeste.

 

Ups, očitno smo pisale isti čas 



luccka

Sporočilo je spremenil(a) luccka dne 23. 2012 15:21

Maxi25  

član od: 12.5.2011

sporočila: 195

23. maj 2012 15:23

hvala za pomoč :))) super ideje..

 

hehe, sploh tista s pico .))

 

gospodinjske aparate imam, ampak je tisti za čebulo smotan k 100 vragov in ga je treba odpreti z obema rokama.

 

trac - poln vrt solate imamo in že celo dopoldne razmišljam o tem podvigu. pranje ni problem, ampak trebljenje je pa veselica :))) svaka čast za rezanje zelenjave z eno roko. mela sem tudi jaz gips na roki, vendar je bila sama roka gibljiva, pa sem malo naslonila nanjo. sedaj pa je roka ob telesu.

 

 

Maxi25

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

23. maj 2012 15:47

Ne dokazuj se preveč, vsak ima pravico tudi zboleti in počivati. Naj nekdo drug opravi namesto tebe, teh 14 dni bo hitro mimo. Govorim iz lastnih izkušenj, napačen gib, pa se lahko zakomplicira. Potem traja zdravljenje še dalj. In če laho takole hendikepirana vse delaš, ostali nimajo občutka, da si zares bolna. Eni se še zdravi ne pretegnejo. Tako razmišljam zdaj, sama se tudi nisem držala takih nasvetov, pa ni bilo vedno dobro. To je moj nasvet. Ti pa seveda naredi kot misliš, da je prav. Pa čimprej okrevaj!

 

naor

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

23. maj 2012 16:08

Pusti čebulo pri miru in tist zagamani stroj prav tako. Malo zakamufliraš z drugimi začimbami pa ljudje po večini nimajo pojma, da v rižot, omako, faširance itd. čebula niti stopila ni. Če bi pa imel kdo kaj za "povedati" glede kvaliteta obrokov v teh 14ih dneh, ko se matraš z eno roko, ga pa prosim, prosim, pošlji direktno v prvo kantino.

Pa ta 5ič, oz. nevem kolikokrat so ti že povedale, rečem - pazi nase, ker nobeni makaroni, solata in 5e potrošenih na kupljenem skutnem zavitku, namesto domačega, niso vredni potenciranih zdravstvenih težav, ki ti lahko ne samo podaljšajo eno ročno kuhanje, ampak celo otežijo gibanje za celo življenje!

Viva Meier

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

23. maj 2012 17:04

So predhodnice že vse napisale :).

Počivaj.

Če pa res ne gre brez čebule,se pa prepraženo tudi že kupi ;).

 

 

lp

anaevahttp://poosmiinpol.blogspot.com/

Maxi25  

član od: 12.5.2011

sporočila: 195

23. maj 2012 19:13

vsekakor imate prav. počivanje....izvidi danes niso bili prijazni :((

 

Sem se pa odločila da bom skuhala govejo juho. Precedil jo bo kdo drug in prestavljal piskre :))))

Maxi25

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti