Betonska korita za cvetje

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

tema odprta - 22. maj 2012 0:52 | ogledi: 14.325 | odgovori: 9

Pozdravljeni.

zanima me, ali je kje na Primorskem (poleg OBI-ja se kaka druga trgovina  ali zasebnik, ki prodaja betonska korita za roze? Ne mamram nacickanih oblik, temvec ravne enostavne linije , tudi kamen( ce le ni predrag)

Morda ima kdo doma kako staro korito, ali kamnit vrc, pa ge potrebuje vec, pa ga  tudi proda?

Vesela bom vsake info, tudi na Zs

 

lp lučka

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

22. maj 2012 5:10

Živex v Volčji dragi, pa tudi veliko gradbenih trgovin ima kakšno korito.

 

Mene pa zanima, kje bi lahko kupila betonsko korito - rabila bi ga za na teraso, kjer bomo pozidali tak kot z nekaj pulta oblečenega v ploščice - pa spodaj kakšna polica - mogoće tudi vratca . tu bi lahko poleti kaj skuhala ali spekla na žaru, pa očistila kakšno zelenjavo. Nekakšna mini letna kuhinja. Za aparate bi uporabila prenosno indukcijsko ploščo, pa picopeka, pa fritezo - nić ne bi ugrajevala. imam tudi žar in podobno. Za to bi rabila betonsko korito, ki pa po moje ne sme biti mala skledica ampak pravo korito cca 60*50*40 cm. Naravnega kamna si ne želim, ker se bojim, da vpija maščobo.

Vse skupaj bo pod pokrito toreso, ki ima vhod v kuhinjo.

l.p.

 

 

 

tedyka

dididala  

član od: 20.10.2008

sporočila: 120

22. maj 2012 16:00

Zakaj pa ne sezidaš iz siporexa dolgi pult,v njega vgradiš korito(kupljeno), zdraven daš vse pekače, spodaj pa police za odstavo ali plin. bombo

dididala

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

22. maj 2012 16:27

lucka52.   korita za rože.

  Petelinje 114 Pivka

Milži

Roko999  

član od: 19.11.2014

sporočila: 3

4. dec 2015 15:01

tedyka je napisal/a:

Živex v Volčji dragi, pa tudi veliko gradbenih trgovin ima kakšno korito.

 

Mene pa zanima, kje bi lahko kupila bet at home korito - rabila bi ga za na teraso, kjer bomo pozidali tak kot z nekaj pulta oblečenega v ploščice - pa spodaj kakšna polica - mogoće tudi vratca . tu bi lahko poleti kaj skuhala ali spekla na žaru, pa očistila kakšno zelenjavo. Nekakšna mini letna kuhinja. Za aparate bi uporabila prenosno indukcijsko ploščo, pa picopeka, pa fritezo - nić ne bi ugrajevala. imam tudi žar in podobno. Za to bi rabila betonsko korito, ki pa po moje ne sme biti mala skledica ampak pravo korito cca 60*50*40 cm. Naravnega kamna si ne želim, ker se bojim, da vpija maščobo.

Vse skupaj bo pod pokrito toreso, ki ima vhod v kuhinjo.

l.p.


tedyka

 

Tako kot se že rekli, vodnjaki ali jysk.si ali mogoče merkur...

Roko999

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

4. dec 2015 21:30

Roko999 je napisal/a:

tedyka je napisal/a:

Živex v Volčji dragi, pa tudi veliko gradbenih trgovin ima kakšno korito.

 

Mene pa zanima, kje bi lahko kupila bet at home korito - rabila bi ga za na teraso, kjer bomo pozidali tak kot z nekaj pulta oblečenega v ploščice - pa spodaj kakšna polica - mogoće tudi vratca . tu bi lahko poleti kaj skuhala ali spekla na žaru, pa očistila kakšno zelenjavo. Nekakšna mini letna kuhinja. Za aparate bi uporabila prenosno indukcijsko ploščo, pa picopeka, pa fritezo - nić ne bi ugrajevala. imam tudi žar in podobno. Za to bi rabila betonsko korito, ki pa po moje ne sme biti mala skledica ampak pravo korito cca 60*50*40 cm. Naravnega kamna si ne želim, ker se bojim, da vpija maščobo.

Vse skupaj bo pod pokrito toreso, ki ima vhod v kuhinjo.

l.p.


tedyka

 

Tako kot se že rekli, vodnjaki ali jysk.si ali mogoče merkur...



Roko999

 

 

Po mojem je v dobrih treh letih Tedyka rešila problem.

 

Bernarda

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

5. dec 2015 6:46

Ker sem ravno videla - takrat smo potem dobili granitno večje enostavno, pravokotno korito v Živexu. Super korito, edina pomanjkljivost, da znotraj ni dovolj gladko spolirano, sicer pa dobro služi svojemu namenu.

tedyka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti