Zamrzovanje poročnega peciva

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

19. maj 2012 20:08

hm...

od kar delam v kavarni, vidim, da nasa slascicarna vse kar napece zamrzne,

en dan prej vzame iz zamrzovalnika, cez noc se pocasi odtaja in drugi dan prodaja

od tort, kremsnit, sadnih rezin,...

 

klavdija

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

19. maj 2012 20:14

 Ne morem verjamet bi rekel en študent.

jade

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

19. maj 2012 20:47

Me ne bo nihče prepričal, da se kremšnitam in sadnim tortam zamrzovanje in odmrzovanje nič ne pozna, pa tudi potica ni več čisto prava - človek menda ja loči hrustljavo skorjo od tiste, ki spominja na moker časopis...

Sonja

Ekapuka  

član od: 18.5.2012

sporočila: 4

19. maj 2012 20:57

Vandelina jr. dejansko se "frekvenca" mojih vprašanj strne na eno samo: Ali lahko vse pecivo zamrznem ali ne? Je pa zanimivo, da si me tako na en, dva, tri ocenila za "sneto kuro, ki leta od zamrzovalnika do pečice itd." Mogoče sem to samo jaz, vendar se mi zdi, da to ni bil nek kompliment ;). Kakorkoli, pričakovala sem samo kakšen nasvet, kako naj zamrzujem, ne pa o tem, ali naj sploh pečem ali ne. Verjela ali ne, tudi za to mojo odločitev l, da bon kaj spekla, obstajajo razlogi. Se strinjam, v ekstreme ni potrebno iti, zato bom tvoje nasvete vzela kot dobrohotne;).

Ekapuka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti