Seznam prehrambenih izdelkov s katerimi niste bili zadovoljni?

MIHIKA  

član od: 23.2.2010

sporočila: 81

13. jul 2012 20:08

Vse stvari S Budget so katastrofa. Še za šenkat niso dobre, kaj šele da jih prodajajo. Lahko jih je sram.

MIHIKA

blossom  

član od: 8.2.2009

sporočila: 383

13. jul 2012 20:45

Meni se pa sploh ne zdi da bi bile S Budget katastrofa...meni je njihov čvrsti jogurt najboljši od navadnih jogurtov...pa kavo sem enkrat kupila je bila tudi čisto v redu (ni bila ravno barcaffe, illy in podobno ampak je tudi temu primerno toliko cenejša). Ubistvu zaenkrat nad S Budgetom še nisem bila razočarana...sploh glede na ceno. Kaj pa je tebe tako razočaralo MIHIKA?

blossom

nallis  

član od: 5.2.2011

sporočila: 59

14. jul 2012 16:25

No,jaz pa kupujem temni sladkor,uni čist temno rjav ,v Mercatorju in mi je čist fajn pa itak ga ne porabimo veliko,raje uporabljam med,naš,domač.Mi je pa ogabna stevia.Pa tako dolgo sem čakala da bo končno pri nas.Samo povem,da ima pač specifičen okus in je ne maram,čeprav je,baje,naravna.V trgovino hodim  enkrat na mesec po čistila,wc papir,tablete za pomivalca-Hoferjeve,Finish cist zanič,se pacajo.Zelenjava,zelišča iz domačega vrta,sadje iz domačega sadovnjaka,jajca od sosedovih kokoši,meso,skuta,jogurti od prijateljice iz majhne kmetije 10 minut oddaljene od nas,sredi koroških planin,olivno olje od prijateljev s primorske...Ne,ne hvalim se,prijateljem tudi plačam.Pošteno.Vem,da večina nima takšne sreče,mi imamo pač možnost in jo maksimalno izkoristimo. .Ne kupujem pa več raznoraznih namazov,paštet,poli salam...Čist fajn je domače maslo,skutni namaz,med,marmelada,za malico pa kak domač špeh...Uživajte vsi v vseh stvareh,ki jih počnete,brez obsojanja drugih.Prijazen pozdrav vsem

nallis

MIHIKA  

član od: 23.2.2010

sporočila: 81

14. jul 2012 21:47

Moram priznat, da vseh S budgetovih izdelkov res nisem probala, kar pa sem, sem bla zelo razočarana nad kvaliteto. Če pa ostalim odgovarja pa fino, saj cena je res ugodna.

MIHIKA

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

15. jul 2012 10:42

meni se nekateri s budget izdelki čisto vredu, nekateri pa so grozni (za moje okuse)

mali kuhar

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

15. jul 2012 22:58

Dobronamerni nasvet, da je recikliran toaletni papir v LIdlu dober, sem se nasankala.

F r i n a

xxs  

član od: 29.7.2009

sporočila: 171

18. jul 2012 10:03

S budget majoneza - ker je sladka. Fuj... Edina stvar do sedaj, ki sva jo celo stran vrgla.

S budget ribje palčke... Imajo okus po kartonu in kot da to ni riba...

 

Sicer ne kupujem dostikrat pripravljene hrane, ampak včasih si doma narediva Fishburger kot v Mcdonaldsu iz teh ribjih palčk :D Te so pa bile zanič. Sicer pa S budget ene stvari niso tako slabe, imam pa občutek da je Špar znamka in S budget isto. Ribje palčke so čisto iste in po sestavi, pogledala sem tabele...

 

Mi je pa OK Špar Vital znamka, kar nekaj stvari.

xxs

xxs  

član od: 29.7.2009

sporočila: 171

18. jul 2012 10:08

Aja, pa še to. Tudi meni je stevia zanič. Potegne na grenkast okus, kot da je strup. Mene spominja, kot d abi si dajala notri arzenik, čeprav ne morem vedet kako je to. Sam me spominja na tiste filme, ko so se zastrupljali :D Kavo itak že deset let pijem grenko, z mlekom, ki ima itak laktozo. Tistih malokrat, ko rabim sladkor, pa dam notri natreen, ne glede na škodljivost... Kaj pa vsa maščoba, ki jo pojemo in izdelki iz bele moke.

Glede salam - edina piščančja prsa v ovoju, ki štejejo,s o od Perutnine Ptuj. Vse ostalo, vsaj glede na tabelo, vsebuje še neke druge primesi, ker je notri dosti OH, mogoče ravno kak gluten...
Meso pa nima OH, tako d asklepam, da v Perutnini Ptuj ne dajo not nič takega.

xxs

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

18. jul 2012 10:37

očitno je odvisno katero stevijo imaš. jaz imam od firme govindas, zelo čisto in brez primesi in je super. meni ima okus kot vsa umetna sladila..

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

18. jul 2012 19:10

jaz uporabljam isto stevio kot bannanna in nimam nobenih problemov z okusom

mali kuhar

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti