Seznam prehrambenih izdelkov s katerimi niste bili zadovoljni?

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

18. jun 2012 22:37

mali kuhar, vsako 100% arašidovo maslo se lepi na zobe, ker pač nima dodatkov.

tulka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

19. jun 2012 3:25

Tulka ima prav.

Vanja

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

23. jun 2012 20:39

 

Že nekaj časa me živcira sladkor, ki se ga dobi pri vseh naših prodajalcih, znamke agragold!!! Pri marsikaterem je to tudi edini sladkor ki se ga tam dobi, pa čeprav je trgovina ogromna! Ta sladkor ima ogromne in neraztopljive kristale, ki se ne stopijo tudi po 20 minutah miksanja z mikserjem!!1 Zeloooo me živcira. Za španske vetrce sem ga najprej vrgla v blender, pa mi je še vseeno zabijal tulec za brizganje, in tudi med prsti so se čutili kristali. Nikakor se ne raztopi, rezultat pa so lepljivi vetrci.. eh.... zanič!! 

In ko niti v mestecu z 9000 prebivalci ne dobiš drugega sladkorja, se ti res že zdi malo čudno... kje si stari slovenski cukerrr??!!!!????



Sporočilo je spremenil(a) bannanna dne 24. 2012 17:55

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

23. jun 2012 21:34

bannanna je napisal/a:

 

Že nekaj časa me živcira sladkor, ki se ga dobi pri vseh naših prodajalcih, znamke agragold!!! Pri marsikaterem je to tudi edini sladkor ki se ga tam dobi, pa čeprav je trgovina ogromna! Ta sladkor ima ogromne in neraztopljive kristale, ki se ne stopijo tudi po 20 minutah miksanja z mikserjem!!1 Zeloooo me živcira. Za španske vetrce sem ga najprej vrgla v blender, pa mi je še vseeno zabijal tulec za brizganje, in tudi med prsti so se čutili kristali. Nikakor se ne raztopi, rezultat pa so lepljivi vetrci.. eh.... zanič!! 

In ko niti v mestecu z 9000 prebivalci ne dobiš drugega sladkorja, se ti res že zdi malo čudno... kje si tozd??!!!!????



 

Podpis, delala icing z njim, kr neki, ni vreden denarja

Viva Meier

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

23. jun 2012 22:15

Viva Meier je napisal/a:

bannanna je napisal/a:

 

Že nekaj časa me živcira sladkor, ki se ga dobi pri vseh naših prodajalcih, znamke agragold!!! Pri marsikaterem je to tudi edini sladkor ki se ga tam dobi, pa čeprav je trgovina ogromna! Ta sladkor ima ogromne in neraztopljive kristale, ki se ne stopijo tudi po 20 minutah miksanja z mikserjem!!1 Zeloooo me živcira. Za španske vetrce sem ga najprej vrgla v blender, pa mi je še vseeno zabijal tulec za brizganje, in tudi med prsti so se čutili kristali. Nikakor se ne raztopi, rezultat pa so lepljivi vetrci.. eh.... zanič!! 

In ko niti v mestecu z 9000 prebivalci ne dobiš drugega sladkorja, se ti res že zdi malo čudno... kje si tozd??!!!!????



 

Podpis, delala icing z njim, kr neki, ni vreden denarja



Viva Meier

 

Se strinjam. Definitivno neuporaben pri peki peciva, ker se ne raztopi.

saša

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

24. jun 2012 9:46

A je možno da se mi zato včeraj niso penasto stepli rumenjaki s sladkorjem? Po 15 min miksanja je bil sladkor še vedno kot pesek na dnu posode

aby

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

24. jun 2012 9:54

Če je tvoj cuker v rdeče beli vrečki in piše gor Agragold čisto možno

Viva Meier

luccka  

član od: 8.12.2007

sporočila: 229

24. jun 2012 10:18

Sladkor znamke Spar je isti, ker ga pakira Agragold. Je tudi mene jezil pri peki včeraj!

luccka

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

24. jun 2012 10:23

TS Ormož, ki je proizvajala kvaliteten sladkor, iz pese, pridelane na okoliških njivah, so pa zaprli......

marjja

Mamka Bršljanka  

član od: 24.5.2012

sporočila: 255

24. jun 2012 10:30

verjetno ste že večkrat povedali, maslo znamke mercator?!?!?!  

Mamka Bršljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti