Seznam prehrambenih izdelkov s katerimi niste bili zadovoljni?

Lila Roza  

član od: 13.11.2010

sporočila: 128

tema odprta - 17. maj 2012 18:32 | ogledi: 21.577 | odgovori: 174

Zdelo se mi je zanimivo, da bi recimo izdelke s katerimi nismo bili zadovoljni malo "pošinfali". Vem, da nimamo vsi istega okusa, pa vednar. Sama bi izpostavila Sparovo Holandsko omako, je nova na policah in obupnega okusa, po margarini in daleč od okusa prsve Holandske omake.

Lila Roza

matejaoz  

član od: 1.6.2010

sporočila: 329

17. maj 2012 19:13

vložena rdeča pesa iz Lidla. Kupila 3x: prvič, zadnjič in nikoli več. Meni imam grozen okus.

matejaoz

shaania25  

član od: 6.4.2007

sporočila: 75

17. maj 2012 19:33

Torte in peciva iz Leclerca! Tiramisu ali bananina torta - ni razlike v okusu

shaania25

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

17. maj 2012 20:22

Bauckhof zmes za brezglutenske mini pice. Kupila enkrat in nikoli več, testo je bilo kljub temu, da sem se natančno držala navodil, pacasto in tudi speklo se ni lepo, je še vedno delovalo surovo.

Tudi konzervirano tuno v naravnem soku leclercove znamke sem kupila samo enkrat; razdrobljeno, preslano, skratka, zdelo se mi je, da jem žagovino.

NaturensGalleri

Sporočilo je spremenil(a) NaturensGalleri dne 18. 2012 03:19

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

17. maj 2012 20:36

matejaoz je napisal/a:

vložena rdeča pesa iz Lidla. Kupila 3x: prvič, zadnjič in nikoli več. Meni imam grozen okus.



matejaoz

 

Zanimivo. Moj oče pri 80 letih in lastnem vrtu s peso vred pa prisega prav na to peso iz Lidla (in njihovo vložemo papriko v celem). Smo že torej pri okusih. Jaz tega problema nimam, ker ne jem pese.

 

 

mamamia

Merjinaa  

član od: 25.11.2009

sporočila: 102

17. maj 2012 20:56

Rdeča pesa iz Lidla pa mi res ni všeč. Tista, ki sem jo kupila, pa je še bila tako na debelo narezana. Bomo rajši sami vlagali, tako kot lani in se mi ni noben kozarec pokvaril, če ravno sem jo prvič sama delala. Rdeča pesa iz Hoferja je boljša, mogoče nekoliko presladka.

Merjinaa

noemi  

član od: 4.10.2008

sporočila: 365

17. maj 2012 21:24

Lahka majoneza v Sparu. Zdi se mi, da je njihova blagovna znamka. Sosedje bi rekli - bljutava.

 

Noemi

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

17. maj 2012 21:30

nobena lahka majoneza do zdaj - še vse imajo okus predvsem po glutaminatu, vsaj meni nič drugega ne pride do brbončic (raje malo, ampak prave domače).

Sonja

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

17. maj 2012 23:07

S budget hrenovke - meni in večjemu delu familije totalno neslane in brez okusa

Viva Meier

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

18. maj 2012 1:30

maslo mercator: drobljivo in mokro; belo maso: eurospin, dobro maslo: ljutomersko mercator prozorna folija: se ne zalepi niti nase, kaj šele na kakšno posodo, dobra: mullerjeva mercator radler grapefruit: medel, zluftan še v neodprti pločevinki (rešitev: ne piješ radlerja, ali kupiš pravega) mercator trajna smetana: v eni sekundi si iz lepega "kupčka" v preveč stepenem območju, pa še 30 % maščobe ima, sedaj iščem tiste s 35%. boljša mi je spar ali pa mu hofer in lidl: večina sadja in zelenjave, zame in za moje brez okusa in najbrž tudi nima preveč koristnih snovi. Je pa lepo. Raje imam zelenjavo iz našega vrta ali slovenskih in balkanskih pridelovalcev. hofer: mascarpone je kot gosta smetana, vonj po dnevu, dveh pa po bruhcu. raje imam eurospinovega sparov kakav z reducirano maščobo. rešitev: full fat hofer, lidl, evrospin: večina začimb je totalno medlih, preluftanih... rešitev: gojenje zelišč na vrtu in sušenje, drugače pa maestro in kotany hofer: jabolčni in balzamični kis: oboje je tako medlo in razredčeno, da se vprašaš zakaj nisi raje kupil v mercatorju ali sparu za 4 evre in ga imel 5 krat dlje. agragold sladkor (isti je mercatorjev) se niti po 15 minutah stepanja z jajci ne raztopi. rešitev: ves ostali sladkor. Sladkor v prahu Daddy iz leclerca: okus po cementu. wait.... WHAT? rešitev: nameljem si ga s kavnim mlinčkom sproti. za tuš bi lahko napisala: večina izdelkov njihovih znamk. rešitev: če ni podobnega poceni izdelka, pojdi v drugo trgovino. Lenor prašek za perilo: praškasti prašek ne očisti iz oblačil niti čokolade. rešitev: vsi ostali praški Rio mare tuna: čez ene pol leta bo rezina tune v konzervi debela okoli 0,5 cm ( sedaj je 0,7, ostalo je olje). rešitev: hofer tuna. še vedno pa se da brez večine teh izdelkov živeti. takoda določenih stvari raje ne kupim, kot pa da kupim slabo. pač namesto tune jem fižol ;) Sporočilo je spremenil(a) bannanna dne 30. 2012 19:37

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. maj 2012 8:33

Pač kupuj preverjene stvari... In kot pravi mamamia, ni nujno, da bo stvar, ki je tebi "medlega" okusa, podobnega okusa tudi meni ali pa moji sosedi. Za večino artiklov prvič slišim ali jih pa še nikoli nisem kupila, med drugim tudi Rio mare izdelkov ni na mojem spisku... Ne kupujem artiklov, za katere so ali po TV ali pa po kakih drugih medijih agresivne reklame, ki obljubljajo nebesa na zemlji.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti