Kava za hujšanje?

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

10. maj 2012 17:12

Zame je kava za hujšanje barcaffe brez sladkorja in mleka, po kavi pa dve uri aerobne vadbe. In potem zelo lepo shujšaš

Sem pa poskusila kofifit, pa se mi ne dopade. Premočan okus za moje pojme. Raje pijem pravo turško kavo, ki si jo sama naredim.Je pa najbolj zdravo in učinkovito namesto kave zeleni čaj popit. Ta pa res pripomore pri hujšanju.

yulchi

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

12. maj 2012 12:38

Elaphus, takelo napako hitro narediš, da dcl spremniš v l. Ali kaj drugega. Se vidi, da hitimo, z mislimi smo vedno naprej, ko to rečemo ali naredimo, smo že drugje. Ah, ta naš čas, ki nas sili v hitenje. Le kam se nam tako mudi?  Nam vsem, tudi penzionistom, ki se zjutraj še malo obrnemo v postelji, ko drugi že nestrpno hupajo na cesti. Sama se trudim vsak dan sproti, da malo zaviram, čeprav proti toku bolj težko plavaš.

 

naor

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. maj 2012 11:42

Lila Roza je napisal/a:

 kave, ki naj bi pripomogle k izgubi kilogramov? Razne slim in fit, fitness kava... Je notri manj sladkorja?

 

Lila Roza

 

Kave, ki bi pripomogla k trajni izgubi kilogramov, ni. Pač pa taka oznaka pripomore k  prihodku proizvajalca te mešanice. Je bilo razumljivo?

Vendelina jr.

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

14. maj 2012 13:23

Če je kava (ali kakšna druga jed) za hujšanje dražja od navadne kave (ali druge primerljive jedi), pomeni, da je k ceni dodan davek na naivnost (ali neumnost).

pirnica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

14. maj 2012 13:44

Za izgubo teže morda pomaga tako, da je kakšno zelišče dodano, ki povzroča izločanje vode iz telesa. Saj je za kavo znano, da je diuretik ali kako se že temu reče. Plus še kakšna zel, in smo tam. Voda gre iz telesa, pa smo lažji. Špehec pa še vedno visi.

Seveda se pa strinjam s pirnico in sploh s tistimi, ki menijo, da je kava za hujšanje davek na naivnost. Blago rečeno.

mamamia

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

15. maj 2012 3:54

OK, tale KAVA o kateri sprašuje avtorica foruma ni kava, ki jo mi pijemo kot turško, espresso ali podobne zvarke. Mi pijemo: http://en.wikipedia.org/wiki/Coffea

Se mi zdi, da ena z drugo nimajo nič skupnega, razen da sta rastlini.  Če sem narobe objasnila, me bo Rimljanka gotovo hitro popravila.

Shujšati pa tudi po moje ne moreš niti z eno niti z drugo. Se z ostalimi.

 



Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 15. 2012 03:55

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti