Gorenje simplicity

te.jcika  

član od: 17.8.2010

sporočila: 165

tema odprta - 7. maj 2012 18:12 | ogledi: 7.911 | odgovori: 9

Pozdravljene/i prišel je čas menjave cele kuhinje, ampak glede na izbiro je na voljo toliko gosp. aparatov, da ne veš za katerega bi se odločil. Zanima me, če ima kdo izkušnje z steklokeramično ploščo,pečico in hladilnikom znamke gorenje simplicity, kolebam med kupiti/ne kupiti. Dobrodošli,predlogi,izkušnje, karkoli,.....

 

Lp

te.jcika

Monika7  

član od: 22.8.2010

sporočila: 201

7. maj 2012 18:25

Hladilnik simplicity je super! Moja mama ga je kupla pred kake pol leta in je dobra razporeditev, imaš tudi za steklenice mrežo, Zamrzovalnik ima 3 predale, in še stranski predalček za povštre za torbo, kvas ipd... Hladilnik sicer ni najtišji na svetu, je pa samočistilen in nam olajša čiščenje (še posebej odtajevanje).

Monika7

te.jcika  

član od: 17.8.2010

sporočila: 165

7. maj 2012 18:42

Danes sem jih že drugič gledala in tipala pa so mi zmeraj bolj všeč,....sprašujem zato,ker imam z gornjevim pralnim strojem same težave..

te.jcika

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

7. maj 2012 20:35

Mi smo po osmih letih zamenjali Gorenjev hladilnik - same težave z njim. Že v prvem letu se je izkazalo, da guma na vratih ne tesni - v garancijo seveda ni všteta, ne moreš je kupiti same, moraš menjati celotna vrata - dodaten strošek. Precej glasen je bi, delal non stop ... pa kar crknil iz čistega mira, pa spet začel delati ... katastrofa.

 

Gorenjev televizor je bil podobna pesem, sploh ne bom omenjala, kaj vse je šlo narobe (vsakih par mesecev smo ga vlačili na servis in nazaj), pa težek je bil ko da je iz samega svinca ...

 

Tašči je Gorenjev pralni stroj 'žrl' nogavice in robčke.

 

Gorenje ne kupim več!!! Žal, ker zunanji izgled in funkcionalnost so res pohvalni, samo kaj, če so same težave s strojem.



Atina

Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 07. 2012 20:35

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

7. maj 2012 20:44

Mi2 imava Simplicity v beli dobri dve leti in sva zadovoljna.

katti

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

7. maj 2012 20:47

Zanimivo, jaz imam gorenjev hladilnik, pomivalni stroj, pečico, indukcijsko ploščo, pa tudi pralni stroj je gorenjev. Vsi aparati so stari blizu šest let in kakih posebnih težav z njimi ni (zaenkrat). Kmalu po nakupu je crknila ena indukcijska "plošča" in kmalu po izteku garancije je pri pomivalcu počil en plastičen delček, ki stane nekaj manj kot euro, seveda se zadeva zeeelooo podraži, ko te obišče serviser, vendar to pač tako je. Močno upam, da bodo zadeve še par let služile svojemu namenu, zavedam pa se, da vse te aparature niti slučajno ne bodo tako "trdožive" kot so bile nekoč.

Te.jcika, moje mnenje je, da je pri nakupu teh zadev nekako treba imeti srečo, saj vidiš, da smo nekateri z Gorenjem zadovoljni, nekateri niti slišati nočejo zanj.

rrr

metodk  

član od: 30.4.2012

sporočila: 1

8. maj 2012 18:48

Jaz imam večina aparatov Gorenje in sem ful zadovoljen, do sedaj samo en problem, aparat je še sicer bil v garanciji... vendar se je Gorenjev Servis odlično odrezal, naslednji dan je bil aparat popravljen, serviser je bil res car, obvladal totalno, pa še par nasvetov nama je podelil...

Brez pripomb...

metodk

VilmaS  

član od: 10.10.2003

sporočila: 1067

10. maj 2012 9:50

Jaz imam belo Simplicity (pol leta), vendar za razliko od katti (in mojega sodelavca) nisem zadovoljna. Prodam s popustom
Ker sem precej nestrpne sorte, najbolj pogrešam funkcijo Power booster, ki sem jo imela na prejšnjem štedilniku- tudi Gorenje, na katerem mi je 14 dni po izteku 5-letne garancije crknil neki napajalni generator (popravilo bi bilo ca 250€). Takrat sem si obljubila, da Gorenjeve SK ne kupim več, pa me je dizajn premamil. Lepa pa je.

LP, V.

shaania25  

član od: 6.4.2007

sporočila: 75

10. maj 2012 12:02

te.jcika je napisal/a:

Pozdravljene/i prišel je čas menjave cele kuhinje, ampak glede na izbiro je na voljo toliko gosp. aparatov, da ne veš za katerega bi se odločil. Zanima me, če ima kdo izkušnje z steklokeramično ploščo,pečico in hladilnikom znamke gorenje simplicity, kolebam med kupiti/ne kupiti. Dobrodošli,predlogi,izkušnje, karkoli,.....

 

Lp

 

te.jcika

 

Moja sestrična ima točno ta hladilnik in je zelo zadovoljna z njim.
Če se boš odločila za nakup - v GA je na akciji za 499 EUR: http://www.modernakup.si/Hladilnik-GORENJE-RK69SYW-SIM
Od 7. - 11. v mesecu za upokojence nudijo še dodatni 5% popust, tako da se splača...

shaania25

te.jcika  

član od: 17.8.2010

sporočila: 165

10. maj 2012 12:09

Pozdravljeni, hvala za nasvete saj sem pričakovala nekako tako, da bodo nekateri grajali nekateri hvalili tako je pri vseh stvareh nekdo je zadovoljen nekdo ni.... Jutri grem še malo na ogled potem pa vam sporočim kako smo se odločili, še enkrat hvala za predloge

 

Lp

te.jcika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti