Gluha ušesa pri reklamaciji sedežne garniture

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

19. maj 2012 21:52

10. tega meseca so prejeli moje pismo (po povratnici sodeč). Danes me kliče prodajalec iz lesnine in me vpraša ali sem že dobila novo. Kakšno novo, mu pravim, in od koga? Pa pravi, da so ga 13.maja klicali iz firme kjer je bila proizvedena za vse podatke (barva, material..) o najini zdajšnji sedežni. Niso me klicali mu rečem..in ga vprašam, če je videl pismo, ki sem jim ga poslala? Ravno danes ga je baje dobil v roke. Neverjetno, 9-i dan (jaz pa sem jim napisala, da imajo 8 dni časa, da me obvestijo kaj se dogaja z reklamacijo), ma je imel srečo, da me je sploh poklical, ker sem že rekla, da v ponedeljek kličem na ZPS. Dogovorila sva se, da se slišiva v ponedeljek popoldne, potem, ko bo kontaktiral proizvajalca. Če ne bo klica v ponedeljek sem se odločila, da bo od torka dalje zadeve reševala ZPS.

 

LP

pe3ca

Maxi25  

član od: 12.5.2011

sporočila: 195

21. maj 2012 15:35

fuf, odlično zate. So že v prekršku. Sedaj bodo naredili vse, da se izognejo težavam :)

Maxi25

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti