Urejanje receptov iz interneta, revij, kuharskih knjig

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

22. apr 2012 19:44

Jaz spadam tudi v klub Vilme

Ko kaj rabim, pridem na kulinariko. Tu so vsi recepti, ki jih imam na listih, in še več. Imam sicer recepte v enem fasciklu, ampak sem prelena, da bi tam iskala karkoli (razen božičnih piškotov). Knjige in revije pa imam na knjižni polici.

yulchi

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

22. apr 2012 21:24

wwwaw mamamia, če bi jaz stopila v tvojo dnevno, me ene par dni ne bi bilo ven! super zbirka! Jaz pa sem poleg x factorja urejala v fascikle.. samo še sponzorja za ostale recepte sprintat morem najt ;)

www.mojalbum.com/naredilaana

berny134  

član od: 25.9.2010

sporočila: 105

22. apr 2012 21:43

Jaz imam vse spravljeno v računalniku in sicer microsoft office one note 2007, kjer imam vse super organizirano. Imaš možnioh več osebnih zveskov in v vsakem veliko zavihkov ki so zelo enostavni in pregledni. Npr odprem zavihtek z recepti v njem pa imam vse razdeljeno po kategorijah - mesne jedi, enolončnice, sladice.... z enim klikom se mi vse odpre in je hitro in enostavno. Odreski iz revij in recepti od prijateljic pa romajo v fascikle.

Bernarda

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

23. apr 2012 15:33

Ko pa internet zašteka...ali pa računalnik "škripne" potem smo pa mrzle...ali ne?

Ker Kulinarika je res zakon.

LP Saša

Mir in dobro!

pe3ca  

član od: 9.1.2009

sporočila: 292

23. apr 2012 21:09

mamamia je napisal/a:

 

Sama imam okoli 200 kuharskih knjig in niti ene ni, da ne bi že iz nje kaj naredila.


mamamia

 

Mamamia, kdaj se lahko najavim na obisk? Namreč, obožujem kuharske knjige. Pri prijateljicah jih zmeraj "prečekiram", če so le na dosegu mojih oči :)

Pri meni na polici pa so kuharske knjige, kuharske knjige in kuharske knjige,  biografije in romani ter ena knjiga o živalih.

 

Recepte iz spleta in drugih virov si pa tudi jaz shranjujem v plastične mapice, te pa v večjo mapo.

pe3ca

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

24. apr 2012 6:13

Mamamia, bi se dalo kakšen vikend preživeti pri tebi?

 

daga

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

24. apr 2012 6:32

Evo me, še ena moderna kuharica, recepte imam na www.kulinarika.net , še beležke nimam tu urejene. Ko mi kaj res potegne dam kak zaznamek gor, sicer pa bohpomagaj. Če utegnem sprobat super, če pozabim kateri recept sem videla najdem novega, če pa pa tehnika crkne jemo makarone + "stenstaj čebulo-dodaj neko meso/zelenjavo-potresi na vrhu nekaj začimb-in polij po pašti" omako

Sicer je pa tisto uboštvo od kuharskih knjig, ki jih imam potreseno po celem stanovanju, nekaj na polici a, drugo na b, nekaj v vreči pod posteljo, da se ne praši, listat tako ni časa itd.



Viva Meier

Sporočilo je spremenil(a) Viva Meier dne 24. 2012 06:33

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

26. apr 2012 13:58

pe3ca je napisal/a:

mamamia je napisal/a:

 

Sama imam okoli 200 kuharskih knjig in niti ene ni, da ne bi že iz nje kaj naredila.


mamamia

 

Mamamia, kdaj se lahko najavim na obisk? Namreč, obožujem kuharske knjige. Pri prijateljicah jih zmeraj "prečekiram", če so le na dosegu mojih oči :)

Pri meni na polici pa so kuharske knjige, kuharske knjige in kuharske knjige,  biografije in romani ter ena knjiga o živalih.

 

Recepte iz spleta in drugih virov si pa tudi jaz shranjujem v plastične mapice, te pa v večjo mapo.



pe3ca

 

Ti kar pridi, sem danes od kolega dobila eno novo, izraelsko, ki je še nisem imela v zbirki ...

 

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

26. apr 2012 13:58

daga je napisal/a:

Mamamia, bi se dalo kakšen vikend preživeti pri tebi?

 



daga

 

Ti se samo najavi, pa pridi ...

mamamia

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

26. apr 2012 19:04

mamamia, prav me zanima tale tvoja nova, izraelska, morda sem je kaj prelistal na amazon.com, kdo je avtor?

Pa dej, prosim, povej dagi in petrici, da si ti zasedena ženska, delo, familija........... nimaš ti za njih časa, naj se pri meni oglasijo ( pa ne obe skupaj ), bom si jaz vzel vzel čas, najprej bojo pogledali tisti moji dve knjigi, pol bomo utrjevali vse skupaj, celo noč, če bo treba............... dej, no.

ežoj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti