Popoldanski meni

tina1977  

član od: 20.4.2012

sporočila: 1

tema odprta - 20. apr 2012 10:24 | ogledi: 6.130 | odgovori: 1

lep pozdrav

V mesecu maju imamo prvo sveto obhajilo.Praznovali ga bomo doma naročali smo si kosilo iz restavracije za popoldan pa ne vem kaj pripravit razen narezkov 

Če ima kdo kakšno idejo mi jo naj prosim pošlje.hvala

 

tina1977

berny134  

član od: 25.9.2010

sporočila: 105

20. apr 2012 20:31

Jaz oziroma moja hčera ima letos birmo pa sem se odločila za najcenejšo varianto: Dogovorila sem se za prostor v gasilnem domu kjer je dovolj prostora ( doma ga nimam). Za toplo jed ko se pride iz cerkve bomo imeli lovski golaž, ki ga bom skuhala sama prejšnji dan in se bo samo pogrel in postregel, kasneje pa bomo pekli zunaj torej na žaru in plinskemu gorilnku od vratovine, kotletov, nabodal, hrenovk, piščančjh kril, čevapčičev....in seveda zelenjava ki se bo samo narezala posolila n postregla k mesu, seveda tudi krompir in kakšna omakca ki jo lahko pripravim prejšnji dan vmes med obrokoma seveda pecivo in to je to.

Bernarda

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti