Ličenje za maturantski ples (poroko, ...) tudi na domu?

piet  

član od: 2.10.2008

sporočila: 65

tema odprta - 17. apr 2012 13:21 | ogledi: 7.833 | odgovori: 5

Živijo!

Letos nas čaka maturantski ples . Seveda bomo lepe in za to bi potrebovale tudi ličenje (smo tri - mama in dve hčeri). Bi bilo možno, da zadevo opravimo kar pri nas doma, skupaj s probo, seveda.

Želimo pa si nekaj profesionalnega, ne malo mazanja po domače.

Imate s tem kakšne izkušnje?

Zanimajo me tudi izkušnje iz salona - lahko gremo tudi tja, pravzaprav.

Hvala!

piet

lunacka  

član od: 13.6.2005

sporočila: 156

17. apr 2012 14:10

tule bi ti znala po mojem najbolje Vendelina pomagat z nasveti

začenja se pomlad (no, se je že) in s tem razni dogodki ...

imam pa tudi jaz zelo dobro izkušnjo, sicer v kozmetičnem salonu (v Ljubljani), kjer "koristim" tudi druga razvajanja ... sem pa videla, da imajo zdaj tudi ponudbo ličenja na domu: Salon Cvetličarna

od njih grem res vedno kot cvetka

pa fajn se imejte in čestitam maturantki!

lunacka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. apr 2012 15:08

Take stvari se najbolje nardijo v kozmetičnem salonu. Na dom hodijo samo fušarji.

Kamor gre pametna mama s svojo maturantko in njeno sestro že kake tri tedne pred dogodkom. Kjer potem kozmetičarka v več korakih  puncam lepo očedi kožo, dala maske in serume, naredil korektno depilacijo in oblikuje obrvi in potem se za veliki finale tudi naličite (in se dogovorite za uro, kdaj pridete). ker morate najprej kože spraviti v en dober red, da bo potem zdržala močan mejkap kakih šest ur. Vsak kozmetični salon, ki da kaj nase, vedno odpre tudi izven delovnika za ličenje - ampak za svoje stranke.

Aja še tole: močan mejkap, ki mora zdržati več ur, se dela z malo več fiksatorji. Tisto, kar pa vidiš na raznih demonstracijah ali tisto "brezplačno ličenje", ki se ga grejo promocijsko v trgovinah je pa nekaj, kar zdrži maksialno tri ure.

Vendelina jr.

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

17. apr 2012 15:39

Piet če mi zaupaš iz katerega konca si, ti znam mogoče pomagati. Moja prijateljica je kozmetičarka pa bi mogoče tudi na dom prišla. Aja pa iz izkušenj vem, da njen make up zdrži tudi dlje, kot tri ure ker je mene tudi mazala za maturanca. 

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

17. apr 2012 17:49

Sicer je malo mimo teme:

 

Vanja

piet  

član od: 2.10.2008

sporočila: 65

17. apr 2012 20:48

@lunacka: hvala za namig, sem pogledala še njihovo spletno stran in se potemspomnila, da mi je že neka znanka razlagala, da hodi k njim in je kar zadovoljna (nego obraza je omenjala) tako, da bi mogoče res tu poskusile. mi je pa všeč njihova ideja, da sodelujejo s tvojim frizerjem, tako je res celovita storitev

@Vendelina: se strinjam, vsekakor bo prej proba.

@tamalaursa: lokacija je Ljubljana

@Vanja: tole je pa ena boljših for zadnje dni

hvala vsem, punce!

piet

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti