Epilepsija-mišični krči

tema je zaklenjena

ma_rija  

član od: 23.3.2012

sporočila: 3

tema odprta - 13. apr 2012 23:00 | ogledi: 6.927 | odgovori: 5

heyy

mene pa sam nekei zanima a je možn da me krč v podplat ker me zebe ali so to drugi vzroki?

ko  sm bla na balkonu me je ful krč v podplat ene 3-4x in me je res ful bolel in poi mi je nekdo rekeu da imam lažjo obliko epilepsije

je to res? oz. kai vi mislte o tem :)

v naprej hvala za odgovore:)

ma_rija

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

13. apr 2012 23:44

Mislim , da so mišični krči prej znak za pomanjkanje magnezija kot pa epilepsije . Donat ima veliko Mg , privošči si ga   

manca51

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. apr 2012 8:53

ma_rija je napisal/a:

heyy

mene pa sam nekei zanima a je možn da me krč v podplat ker me zebe ali so to drugi vzroki?

ko  sm bla na balkonu me je ful krč v podplat ene 3-4x in me je res ful bolel in poi mi je nekdo rekeu da imam lažjo obliko epilepsije

je to res? oz. kai vi mislte o tem :)

v naprej hvala za odgovore:)

 

ma_rija

 

mislm da je možn da ti bo čist wsak model k bo mim pršu lohk prudaw wsako stjupiditi kokr je tale iz krčem pa z epilepsijo dokler sama nouš mau bl resna pa se naučila uprašat u eni normalni spiki pa kej prebrala tut ud kje drgje recmo iz bukl in ne sam z neta

Vendelina jr.

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

14. apr 2012 9:02

Vendelina jr

Sweetie

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

14. apr 2012 9:22

Zdei, razn, če ti je potplat kej zvijal. Pol lohk, da gre za kako potplatno epileptično varianto.

zeta

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti