Odvisnost od čokolade

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

12. apr 2012 21:22

yulchi: Enako. Ampak jo vseeno maznem. Greh je metati straih GORENJKO z celimi lešniki. Samo kaj čem, če tete nosijo 300g, jaz pa to res redko jem. In ko enkrat odpreš....jao jao, saj se pol valja 3 mesece okoli.

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

silvija65  

član od: 30.1.2011

sporočila: 50

12. apr 2012 23:50

Če ti paše, si le privošči.

 

silvija65

moj svet  

član od: 23.1.2012

sporočila: 243

13. apr 2012 8:01

Andrejka88, ti si le privošči. Tisti koščki čokolade nas naredijo tako pregrešno zadovoljne. Tako, kot mene v miru jutranja kava in pregled kulinarike.

moj svet

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

13. apr 2012 8:54

MBrando, se mi isto dogaja. Bonbonjere in 300 g čokolade ostajajo, ker jih je količinsko preveč. Če pa jih odpreš, pa jih moraš zaradi nekaterih okoliščin (toplota in zrak, mogoče kakšne mravlje) hitreje pojesti, kot manjše čokolade. No, zato pa imam na srečo en štuk niže čokoholika, kjer mu lahko podtikam sladko razvado

yulchi

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. apr 2012 8:56

A je to še en post v stilu, "jaz sem popolna, kri in blato sta okej, lajf je super, samo na spletu moram povedati, da vsak dan pojem čokolado - a je kaj narobe z mano, ker drugače sem popolna?"

Drugače pa: če telo potrebuje magnezij - ta isti je tudi v donatu. Če telo potrebuje hormone zadovoljstva, se dobijo tudi s kvalitetnim seksom. In s pogledom na svet, ki te nauči gledati in videti malo širše in globlje n to, da se odgovori iščejo v sebi in ne v hladilniku in štaniolu. 

BTW, študenstko življenje je v rastru stresa čisti milni mehurček proti blagodetim vsakodneva (krediti, položnice, otroci, partnerji, starši, služba....). Pa glej ga zlomka, kar preživimo.

Vendelina jr.

Mygrace

sporočila: 6506

13. apr 2012 11:48

Brandonov, dej ti men mal cene povej, no.

Mi smo norci na čokolado, je pa predraga, da bi si jo lahko privoščili... tako, za nadomestek ; a je preko spleta tista švicarska in francoska kej cenej?

Une Lind ne poznam. Katero to misliš?

 

(v pričakovanju odgovora te tovariško pozdravljam kvakpress)

Mygrace

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

13. apr 2012 12:03

Mygrace: Haha...če hočete na kile čokolade, pol kar nabavljati GORENJKO ali pa MILKO, če pa se gre za gurmanske užitke, pa dati 3-4€ za kakšno LINDOVO LA SPECIAL (kot temu jaz pravin) z 70+ delom čokolade in kakšnimi oreščki, ali pa 300g mlečna z lešniki, za dragih 4-5€, ampak je kvaliteta veliko boljša kot milka.
Preko neta pa imaš specializirane čokoladnice z posebnimi edicijami. To je za gušte, pa treba je skriti pred otroci :D
Kot z čajem. Ali ga kupis v lidlu ali pa v čajnici oz. specializiranih prodajalnah. Eno je da ga pijem na galone, drugo pa, ko si privoščim dobro pecivo kamor spada tudi dober čaj.
LA FRENCH ENJOMENT, bi jaz temu rekel :D

 

LIND čokolade; vse mislim. Bombonjere, mlečne, temne nom nom noooooooom.
Pa tudi MERCI edicija z 70+ čokolade JE SUUUPER!!!
UUU sem se spomnil da imam še v shrambi par teh mercijev..bo že kar 2 meseca odkar mi jih je mama kupila. Jem pa enega na teden ali 2 tedna. ja, tako je pri meni s cokolado :D

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

Mygrace

sporočila: 6506

13. apr 2012 12:06

jebeliš, jst te lind čokolade ne najdem, nooooooooooo

Mygrace

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

13. apr 2012 12:21

Mygrace, kaj pa če probaš z LINDT, bo šlo??

rrr

Mygrace

sporočila: 6506

13. apr 2012 12:26

Hvala, Ribaracarak!

 

(sem že mislila da sem nepismena press)

 

Mygrace

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti