Knjiga: pomladni dan

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

tema odprta - 6. apr 2012 21:02 | ogledi: 7.729 | odgovori: 5

Pozdravljeni,

potrebovala bi knjigo Ciril Kosmač: Pomladni dan.

Če jo ima kdo doma, se priporočam, da jo odkupim ali pa zamenjam s kakšno drugo željeno. 

 

Velikonočni pozdrav, 

Amy

***amy***

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. apr 2012 16:30

Knjige se iščejo takole (oziroma, vsaj jaz ne bi nikoli nobene iz svoje zbirke probdala -že s posojo sem imela same sitnosti, ko so ljudje kaj "pozabili dati nazaj").

- greš v knjigarno in tam pogledajo, če je še v kateri prodajalni (jaz tako za težje dostopne knjige vedno začnem kar pri knigarni Konzrocij)

- če se izkaže, da je knjiga razprodana, greš v antikvariat (v Lj ali Trubarjevv ali pa Glavanov) in tam napišejo, kaj iščeš in si potem na čakalni listi.

Hope this helps.

 

Vendelina jr.

slepakura  

član od: 9.1.2007

sporočila: 326

7. apr 2012 18:49

Ali pa greš na www.bolha.com in  pod rubriko  Knjige, revije, stripi    iščeš  "Pomladni dan". Trnutno jih je deset in upam, na niso že vse prodane.



slepakura

Sporočilo je spremenil(a) slepakura dne 07. 2012 18:51

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

7. apr 2012 19:11

Ali pa povprašaš na KulSlo, zakaj pa ne. Nis(m)o vsi ravno blizu Konzorcija in antikvariatov doma, da bi v živo preverjali.

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

7. apr 2012 22:15

Ker je Pomladni dan obvezno delo za maturitetni esej prihodnje leto, bo zagotovo ponatis najkasneje v letošnjem juniju. Seveda če je ne rabiš takoj.

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

8. apr 2012 0:47

Prav ta naslov Kosmača ima marsikateri od nas v  kar nekaj izdajah, če v ne drugih pa vsaj kakšen izvod od tistih, s katerimi so 2004 uspešno zminirali vse male knjigarne.

No. Če se zaradi nekaj izjemno dobro izbranih naslovov po 1 evr (in posledično tudi doslednega uničenja malih knjigarn po manjših mestih) bere kaj več, pa četudi nič drugega kot transportna literatura, oziroma izbor vodilne založbe - tudi v redu.

Take metode izjemno spodbujajo učenje tujih jezikov in izvirne načine razširjsnja literature (spomnite se ne samo na samizdate, pa na gnečo v že omenjenem Konzorciju kadar se je pričakovala nova pošiljka pred Amazonom).

Kako in na kakšen način kdo išče svoje branje sploh ni važno. Dokler kdo išče knjigo, sploh pa Kosmača, absolutnega aristokrata med našimi pisci, se lahko samo veselimo.

Z Amy sva si sicer blizu po literarnih preferencah, stanujeva pa vsaka na svojem koncu naše širne dežele.

Kot sem pravkar izvedela, bo Pomladni dan letos obvezno branje za vse maturante, ki ga še niso prebrali. Fino  in prav.

Kdor bi knjigo rad (znova ali pa prvič) prebral, jo dobi pri meni, imam  dva izvoda in enega prav z veseljem podarim.

Po pošti ne pošiljam več, ampak za Kosmača se pa splača priti do Obale.

nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti