Kam po slike za dokumente?

tema je zaklenjena

Mygrace

sporočila: 6506

25. jul 2012 19:36

In mimogrede, dolga leta sem honorarno delala pri nekem fotografu in lahko iz prve roke povem, da je takih, ki se jim fučka, kako so videti na slikah za dokumente, bore malo!

Eno je nakladati takole po forumih, drugo je pa RL!

 

In ja, prav za fotografiranje za dokumente sem bila specializirana!

 

 

Mygrace

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

25. jul 2012 20:04

Ampak smo, obstajamo , tudi v resničnem življenju.

lp

mzm

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

25. jul 2012 20:17

Mygrace je napisal/a:

In mimogrede, dolga leta sem honorarno delala pri nekem fotografu in lahko iz prve roke povem, da je takih, ki se jim fučka, kako so videti na slikah za dokumente, bore malo!

Eno je nakladati takole po forumih, drugo je pa RL!

 

In ja, prav za fotografiranje za dokumente sem bila specializirana!

 

 



Mygrace

Ti si specializirana za vse, celo za menjavo identitet, naklučje?

Commis débarrasseur

Mygrace

sporočila: 6506

25. jul 2012 20:23

Prov, obstajajte še naprej! Sem itak napisala, da je takih bore malo. Nisem rekla, da vas ni.

Ni pa treba vsiljevati svojega pogleda na stvar vsem ostalim in še celo zganjati eno amatersko psihoanalizo okrog tega.

 

Sama sicer sodim med tiste, ki jim z leti zanimanje in preokupacija v zvezi s tovrstnimi težavami pojenjuje, mi pa kljub temu ni vseeno, kako zgledam na OI. Recimo, da me legitimira nek organ..in mi potem ne verjame, da sem to jaz. Zakaj, naj pa vsak sam ugane

Mygrace

Mygrace

sporočila: 6506

25. jul 2012 20:25

Dej zak, noooooooooooooo! Pa sej vsi vejo, da sem Japaja!!! Kaj misliš, da boš kar malo drezal, al kaj?

Specializirana sem pa res za marsikaj. Pa zanalašč ne povem, za kaj!

 

                                                           

Mygrace

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

25. jul 2012 21:15

Prosim, vrnite se k temi, sicer bo zaključena. Hvala.

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

25. jul 2012 21:35

Prosim, vrnite se k temi, sicer bo zaključena. Hvala.

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. jul 2012 22:54

Ne vem, no, kar naprej grožnje z zaključevanjem. Včasih se počutim kot v vrtcu. Naj ljudje povedo svoje mnenje. Smo si pač različni v razmišljanju, čustvovanju, po postavi, po barvi las. Če bi vsi enako mislili, bi eden podal svoje mnenje, drugi bi mu pa pritrjevali. To je tako kot če bi vsi moški izgledali kot Brad Pitt, ženske pa kot njegova Angie. Vendar smo odrasli ljudje. In če včasih malo repenčimo ali koga špiknemo, pa res ni treba takoj posredovati. Saj se spremo tudi tisti, ki se imamo nadvse radi. Moj mož ima navado reči, mar ga bom s pogačo pital, če sem pa jezen nanj. Malo po domače iz Martina Krpana. Howk, govoril sem!

 

naor

ursus_le  

član od: 25.5.2008

sporočila: 227

26. jul 2012 0:31

Samo hec s cudno sliko v osebnem dokumentu se je meni zgodil pred 2-3 leti, ko sem na letaliski kontroli pokazala potni list (not pa slika da dol pades) in mi clovek, ki je kontroliral dokumente, ni verjel, da sem na sliki jaz. Sem morala potem vlec iz torbice ven mojo voznisko (ker osebne nimam) in dokazovat, da sem jaz na sliki, samo da pac izgledam taka malo leva. In se potem se clovek ni moral nacudit, da kako sem lahko to jaz (samo v njegov zagovor: slika je bila res "ubitacna" ... danes imam novi potni list, slika je spet kot sus v glavo, ampak vseeno malo boljsa kot njena predhodnica).

urska

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

26. jul 2012 6:28

Fotografije za dokumente se morajo običajno samo malo umediti, pa takoj izgledajo bolje. Ponavadi to opazimo, ko dokumente menjamo in so tiste na starih boljše od novih.

Ob zadnji menjavi sem se šla fotografirat v Medvode, foto Dean Dubokovič. Gospa se je kar dosti ukvarjala z menoj, naredila par različnih posnetkov potem sva si jih pa ogledali še na računalniku in izbrali najustreznejše, preden jih je natisnila. Nedaleč stran  v občinski stavbi je še izpostava Upravne enote Ljubljana in če se ne motim, tam lahko tudi Ljubljančani opravite vse v zvezi z menjavo dokumentov in še kaj, za kar se ponavadi gre na Tobačno.

 

Cila

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti