Kupim knjigo ne kaj ješ, kaj te žene, da ješ

spela  

član od: 31.8.2001

sporočila: 350

tema odprta - 3. apr 2012 12:15 | ogledi: 7.379 | odgovori: 4

Kupim knjigo, jo mogoče kdo ima in jo je pripravljen prodati?

lp

Spela

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

3. apr 2012 12:40

Če še nisi prebrala, ti zelo toplo priporočam Peklensko gugalnico Sanje Rozman. Govori točno o tem: ni problem, kaj ješ, problem je to, kar te žene. 

Sicer pa google po 2 sekundah dela izpljune tole:

http://www.debora.si/slike/PDF_27.pdf

 

 

 

Sonja

spela  

član od: 31.8.2001

sporočila: 350

3. apr 2012 12:48

Vem, sem že klikala. Samo striček google ni preveč rqadodaren in  izpljune samo prvih 18 strani knjige. To mi pa nič ne pomaga.

Knjiga je žal razprodana, drugače bi jo na debori naročila. reklamirajo, da po mailu poščjejo bralno verzijo. Sem jim poslala, odgovora pa nobenega.

 

Bom šla še v akcijo za Peklensko gugalnico.

 

Hvala ter LP

Spela

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

3. apr 2012 13:49

V Sloveniji jo imajo v 26 knjižnicah, ena bo gotovo tudi v tvoji bližini. Poskusila sem ti prilepiti direkten link, pa ni delal - poišči si torej knjižnico sama na: 

http://www.cobiss.si/


klikni na COBISS/OPAC in potem na COBIB.SI, pa vpiši avtorja in/ali naslov knjige. 

Nekje se bo že našla, če je ni v bližini, pa vprašaj za medknjižnično izposojo. Ponavadi se gospe v knjižnicah rade potrudijo.

Sonja

Sonja

spela  

član od: 31.8.2001

sporočila: 350

3. apr 2012 20:16

Limnol hvala!

Pekleknsko gugalnico sem že naročila v medknjižnični izposoji, bom poskusila še tudi  z Ne kaj ješ ...

 

LP

 

Spela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti