Darilo za 60 let-za žensko

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

17. okt 2017 14:14

Nekako z veliko brzino me nese proti tejle 60 -tici. Malo me je kar zabolelo vprašanje, ja. Pa čeprav je bil zadnji komentar leta 2014, torej so revici že zdavnaj privoščili toplice. No, če pa se  že gremo, jaz bi bila bolj vesela kar darilnega bona na turistični agenciji. Potem bi lahko sama izbrala ali toplice ali morje ali pa kaj celo bolj  neprimernega 60-letni dami, npr. skok s padalom. Smo zelo različne, kljub starosti  pa še vedno" unikati".

kara

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

17. okt 2017 19:16

Evo Kara, skok s padalom..... Sicer ime firme  - Prosti pad  - ne zveni najbolj obetavno, ampak če ne poskusiš, ne moreš vedeti. Mene tudi ima, sicer mi do 60 še malo manjka, ampak čas gre tako hitro, da preden bom zbrala pogum, bo tudi 60 že tu 

Sonja

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

17. okt 2017 19:49

Ja draga Sonja, nisem prepričana, da bi si upala. Skočiti namreč, tudi če bi bila tesno povezana s kakšnim brhkim mladcem. Pa kaj vem kaj me prime, tako čez kakšno dobro leto. Človek se vedno manj trese za življenje, bolj ko leze tja proti stotici, kajne. 

kara

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

17. okt 2017 20:13

https://www.youtube.com/watch?v=g8YbrrWB9-8

Po zajli z vrha Planiške skakalnice ni bila huda, letanje z jadralnim letalom tudi ni nič, ne vem pa, kako bi se počutila skočiti s padalom. Mene je najbolj groza občutka prostega pada, ko se mi zdi, da bom izbruhnila želodec.  Mimogrede, Planiški zip line ima (po moje) vgrajeno neko bremzo, ker ne gre tako hitro, kot si misliš. 

Ko bom skočila s padalom, sporočim. 

Vanja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. okt 2017 13:02

Go, kara, go

Vendelina jr.

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

19. okt 2017 14:11

kara je napisal/a:

Ja draga Sonja, nisem prepričana, da bi si upala. Skočiti namreč, tudi če bi bila tesno povezana s kakšnim brhkim mladcem. ..........kara

 Kak zelo zloben še malo smrkav seksist bi rekel, da za žensko najinih let ni lepše smrti, kot da na njo z neba pade krepak mladec. 

Sonja

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

19. okt 2017 16:16

limnol je napisal/a:
kara je napisal/a:

Ja draga Sonja, nisem prepričana, da bi si upala. Skočiti namreč, tudi če bi bila tesno povezana s kakšnim brhkim mladcem. ..........kara

 Kak zelo zloben še malo smrkav seksist bi rekel, da za žensko najinih let ni lepše smrti, kot da na njo z neba pade krepak mladec. 

Sonja

 Zlasti če bi padal čisto čisto počasi...

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

19. okt 2017 18:48

proxima je napisal/a:
limnol je napisal/a:
kara je napisal/a:

Ja draga Sonja, nisem prepričana, da bi si upala. Skočiti namreč, tudi če bi bila tesno povezana s kakšnim brhkim mladcem. ..........kara

 Kak zelo zloben še malo smrkav seksist bi rekel, da za žensko najinih let ni lepše smrti, kot da na njo z neba pade krepak mladec. 

Sonja

 Zlasti če bi padal čisto čisto počasi...

 

 Pa znova in znova....

Sonja

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

19. okt 2017 21:03

Če le hrbtenica prenese... Po sebi vidim, da sem časih lovila nizke žoge pri odbojki in se skotalila po tleh, ali pa padla na smučanju, stresla sneg s sebe in gas naprej.Zdaj pa,.... me "štihne" že pri zgornji servi ali malo močnejšem zabijanju čez mrežo, lansko zimo sem pa na smučanju v Cerknu grdo padla in me je pretreslo do kosti. Tako da, hm, leta so pomembna in vse ni za starejše, pač vsak po svoje. Jaz zase že vem, da sem zamudila skok s padalom, čeprav imamo v Bovcu znanca, ki vozi letalo in naju je letos nagovarjal, da bi šla. Si mislim, da ni problem v pogumu ali v letnici rojstva, ampak v tem, kaj telo še prenese.

Vse ostalo, kar ste se hecale, hm.... ja, bi tudi kaj reskirala....

marjja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti