Darilo za 60 let-za žensko

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

5. avg 2014 15:27

Tudi mame s(m)o različne sorte. Od takih "kuhinjskih", ki jih najbolj razveseli nov kuhinjski prt, pa takih, ki nikakor nočejo, da bi otroci denar, ki ga  sami še kako rabijo, zapravljali za darila (jaz sem že ena takih, kar rabim, si kupim sama, takrat ko rabim in tisto, kar mi je všeč) in so čisto zadovoljne, da se jim skuha kosilo, speče tortica,  ali se gre skupaj na izlet in kosilo. Kakšna rastoča rožica je tudi dobrodošla.   Pa do takih, ki jim nič ni dovolj drago in nič dovolj dobro in z ničemer niso zadovoljne. Tam, kjer so odnosi pristni, bodo otroci že vedeli, kaj podariti (tudi, če je to samo čas), tam, kjer se kupuje darila samo zaradi običaja pa zna res nastati problem pri izbiri.  Tisti, z dobro finačno podlago (starši in otroci) so iz gornjega izvzeti. V take sfere moja domišljija ne seže.

Mimogrede: doma narejenih daril nimam ravno v čislih, izjema bi bila umetniška dela  in doma vzgojene rože.

Cila

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

5. avg 2014 16:28

mamamia je napisal/a:

vd007 je napisal/a:

limnol je napisal/a:

Heheee...plača ozr. penzija ne bi bila za čert tanka goriva :)

 

Hehe, tole ali nič



Sonja



vd007

 

Hehe, naša celoletna plača ni za en teden najema, kaj šele za četrt tanka. Kakih 50 jurčkov gre naenkrat v tank ...



mamamia

 

 

Če moraš vprašat, koliko stane, si ne moreš privoščit. Velja ne samo za tole jahto ampak za čisto vse.

 

Vanja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. avg 2014 17:03

Vanja, drži kot pribito.

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. avg 2014 17:05

limnol je napisal/a:

No, potem pa prosim upoštevajte še to, da se jahta podari s polnim tankom. Glede na to, da je mamam tako rekoč nemogoče podariti nekaj, nad čemer bi se nakremžile (razen redkih izjem), pazite torej na podrobnosti.... pa, za božjo voljo, upoštevajte, da se mogoče v mami nekje globoko vseeno še vedno skriva oseba, katere obzorja sežejo preko meja kuhinje oziroma plota domačega vrta



Sonja



Sporočilo je spremenil(a) limnol dne 05. 2014 15:07

 

Jaaaaaaaaaaaaaa, tam čez širno morje na primer ...............

mamamia

Lisa  

član od: 13.1.2005

sporočila: 1812

5. avg 2014 17:47

"pa, za božjo voljo, upoštevajte, da se mogoče v mami nekje globoko vseeno še vedno skriva oseba, katere obzorja sežejo preko meja kuhinje oziroma plota domačega vrta"

 

lepo, da ti je kapnilo

Lisa

minka2  

član od: 10.6.2009

sporočila: 123

5. avg 2014 18:01

Mislim, da je Limnol to napisala zato, da bi drugim kapnilo.

minka2

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

5. avg 2014 20:11

 

 

Če moraš vprašat, koliko stane, si ne moreš privoščit. Velja ne samo za tole jahto ampak za čisto vse.

 



Vanja[/citat]

 

S tem se pa  ne bi strinjala. Jaz se za marskaj pozanimam, koliko stane, pa se potem odločam, kdaj, kako , ali bom sploh kupila. Ampak jaz sem seveda samo ena od mnogih podobnih v SLO.

Aja, imam mamo, ki je še zmerom otročje navdušena nad tistimi plastičnimi kuhalniki jajc, hahahaha. Pa nad novo posteljnino, flanela, seveda. Če bi jo pa poslala čez morje, nak.

Svoje mame pa menda poznamo, a ne.

Od mojih otrok jaz že nekaj let dobim SMS, oz. objem, če sta slučajno doma, potem pa itak grem po svoje.

MENI JE PRAV!! (Ja, v Alpino po nove čevlje, recimo.)

 

marjja

pikec99  

član od: 18.2.2013

sporočila: 20

6. avg 2014 11:32

Za vse, ki iščete kakšno idejo za darilo imam super idejo in sicer na spletni strani SloProfi.si, kjer lahko napišete kakšno darilo potrebujete in dobili boste veliko ponudb in idej - Vi pa izberete najbolj ugodno.

:)

Kuharski majster

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

13. okt 2017 20:48

robertinho je napisal/a:

Meni se pa zdijo super darilo darilni boni terme, ki jih lahko kupite tukaj: https://www.mojedarilo.com/ca/7/Savne-bazeni. Toplice se mi zdijo tak kraj, kamor vsi radi hodijo. 

R.

robertinho

 Oh, križana gora, samo kaj takega ne.  Toplice, savne... 

Zadnjič sem se šla kopat za dve uri v ene sicer lepe toplice z "mini me" in mi je bilo to več kot dovolj za nadaljnih 25 let. P.S: Nisem kaj grozno daleč od tehle 60. 

 

Oglasila sem se predvsem zaradi izjave, da je to tak kraj, kamor vsi radi hodijo. 

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti