Darilo za 60 let-za žensko

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

3. apr 2012 19:07

Joj, tista o poslikani keramiki in marmeladah je pa nepremagljiva.....

Vendelina jr.

Vrana  

član od: 16.2.2006

sporočila: 620

3. apr 2012 19:25

Meni se zdi ta o Pavarottiju še bolj hecna

Vrana

Mygrace

sporočila: 6506

3. apr 2012 20:44

Tudi jaz se krohotam. Le da ne Pavarottiju, keramiki, marmeladam ali seksi/neseksi perilu, tudi dekletom na stara leta ne.....

 

Aja, ne pozabite na en lep šop cvetja. Če rečem šop, mislim s tem šop. Dandanašnji  je moč kupiti lepe rože na vsaki tržnici ali marketu; so zelo poceni.  In če je cvetja res veliko, ni potrebno nobeno posebno znanje vezanja pušeljcev.

Za bolj konkretne predloge nimam dovolj podatkov o slavljenki

 

Mygrace

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

4. apr 2012 0:11

Sem proti neumnim , neizvirnim darilom in nikoli ne podarjam " kr neki " , da pač slavljenko ali slavljenca odpikam .Razne neuporabne krame , navlake se z leti nabere toliko , da ne veš kam z njo , samo prah se nabira na njej . Zato vedno gledam , da je darilo uporabno , da je kaj takšnega , česar bi bila tudi sama vesela . Seveda , če dobro poznaš okus slavljenke(ca) , to niti ni težko zadeti , saj velikokrat že med kakšnim klepetom lahko zaznaš kaj si kdo želi ali mu je všeč .

En izhod v sili , ko ti res ne pade nič pametnega na misel , je darilni bon , pa najsi bo kupljen v drogeriji , v kozmetičnem salonu , parfumeriji , za masažo telesa , pedikerki itd. (seveda , če se tega tudi sicer poslužuje )

Lp

manca51

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

4. apr 2012 11:53

Pa dobor, če nikomur res nič ne pade na misel, kaj bi podaril osebi, ki jo pozna....in se takšno stanje tudi po enem tednu intenzivnega razmišljanja, naj si naroči ure pri terapevtu. Bosta skupaj ugotovila, na kateri točki mu/ji je totalno iztirila domišljija, smisel za opazovanje  in poznavanje znane mu/ji osebe in na kateri točki se ukvarja samo še svojim solznodolskim vsakdanom. 

Če tole komu ni všeč, hja, resnica včasih boli.

Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

5. apr 2012 12:05

Margot je napisal/a:

Da ne bi slučajno prišlo do česa takega

http://www.wimp.com/dadipad/



Margot

 

bravo!!!

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. apr 2012 16:24

Ta tema postaja, po tem, ko je šla malo v off....boljša in boljša.

Vendelina jr.

silven  

član od: 26.8.2009

sporočila: 130

5. apr 2012 18:01

Ampak Nola... imenovati 60 letnike starostnike ????!!!!!.... kje si kakšnega videla?

silven

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

5. apr 2012 19:53

Margot, temule smo se pa danes res od srca nasmejali  res zmaga!

OlivaB

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti