Mali poklon mojim mojim damam; bannani,tulki...

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

tema odprta - 30. mar 2012 21:30 | ogledi: 7.483 | odgovori: 9

Bannanna, Tulka, Mamamia, Anamarija1 izkazujem vam IZREDEN POKLON in HVALEŽNOST, saj ste 4 peresna deteljica, katere mi, kljub tečnarjenju in mojemu pretiravanju v pisanju (kjer se cedita med in mleko ), pomagate z nasveti, idejami, predlogi.
Rad bi izkoristil javni forum in se VAM ISKRENO ZAHVALIL, saj s tem dokazujete, da kljub vsemu dreku, v kakršnem se trenutno nahajamo in iz katerega, tako kaže, še nekaj časa ne bomo prišli, obstajajo še posamezniki, kateri prenašajo take težake kot sem jaz in z nasmehom (včasih je to verjetno že kisel nasmeh in kakšna kletvica med zobmi ) na obrazu samo odkimavajo z glavo, si mislijo svoje, a kljub temu napišejo ter svetujejo po svojih najboljših močeh.

HVALA PUNCE in vsi drugi kateri doprinašate k mojemu izobraževanju v tem norem divjem svetu kulinaričnih nebes

Vsem en VELIKI , pa upam da boste še dalje pomagali



---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

Temo je spremenil(a) MBrando dne 31. mar 2012 7:20

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

1. apr 2012 4:57

Lepo, sončno, toplo( čeprav bo danes za 10C hladneje kot včeraj,) nedeljo vam želim. Da ste nekje zakotane na ležalniku z vinčekom v roki, da se na štedilniku pripravljajo same dobrote, ter da boste maksimalno uživale v krogu družine/partnerja/prijateljev.
Ne konca ne kraja, kulinaričnim užitkom ;)

 

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

1. apr 2012 8:09

Res smo v dreku, marsikaterega se ne moremo rešit...

Commis débarrasseur

Mygrace

sporočila: 6506

1. apr 2012 8:25

didudidudidudidudidudidudidu...............

Mygrace

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 529

1. apr 2012 8:36

MBrando,ti si tudi naredi lep dan,pa poglej,kako lepo je dežek opral

ultranova

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

1. apr 2012 8:49

ultranova: Lepo, sprano, hladno jutro. Na Pohorju se blešči snegec, nedelja bo v znamenju čajev, knjige PET ČETRTIN POMARANČE, POIROTA ter filmov z kulinaričnim pridihom.
Še enkrat VELIKA HVALA dame, za tistih 1000 povezav o filmih s kulinaričnim pridihom

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. apr 2012 10:59

Ja,  na Pohorju sneg, tik pod Pohorjem sadno drevje že cveti, na vrtovih že ven kuka prva zelenjavica, hijacinte, magnolija, forzicije, vse že v cvetu ....

In zjutraj me je zbudilo ptičje petje ... Kaj hočemo lepšega od sončnega, četudi malce svežega jutra?

Ja, pa še lepše bo, moj "flider" se že pripravlja na majsko cvetenje,ne morem dočakat tistih vijoličnih cvetov in intenzivnega vonja.

 

Res, dan je s soncem obsijan.

mamamia

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

1. apr 2012 11:44

MBrando je napisal/a:
 ...da ste nekje zakotane na ležalniku z vinčekom v roki... 

Kako že gre tisto... iz tvojih ust v božja ušesa. 

tulka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

1. apr 2012 16:57

Ni bil sicer ležalnik, je bil pa vinček ....

mamamia

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

1. apr 2012 17:03

belles dames, les belles

Me veseli da uživate tale, nič več poletni a pomladanski dan, ter upam, tulka, da je šlo v tista ušesa (upam da so si jih gospod z biba palčko počistili )

Mamamia: nekako tako ja, samo da je bilo ravno obratno. Ležalnik in čajček

Če mi že ni uspelo k staršem iti na Pohorje štihat zaradi snega, sem pa se kar hitro koristnega naredil, se prijatelju ponudil in mu preštihal vrt, on pa je korenine pulil in na kompost nosil. A GOOD, GOOD JOB DONE!

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti