Herbalife prebava???

jasmina21  

član od: 26.1.2011

sporočila: 22

tema odprta - 19. mar 2012 16:02 | ogledi: 12.544 | odgovori: 12

Jaz pijem že 1 teden herbalife in se mi je prebava čisto ustavila kjub temu da čez dan spijem 3l vode.Grem tako vsak drugi dan in se to se moram prisilit a grejo le srnini bobki...:( :( prej sem šla vsak dan brez problemov...Pijem jo 2krat na dan zjutraj si jo mešam s sadjem,zvečer pa brez kakšnih dodatkov.

koliko časa traja da se prebava uredi z herablijfom???

 



jasmina21

Temo je spremenil(a) jasmina21 dne 19. mar 2012 16:06

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

19. mar 2012 16:20

Sama Herbalifa ne prebavljam iz drugih razlogov, toda ali se ti ne zdi, da če nekaj ne štima, da bi bilo dobro z zadevo prekiniti, pa bi videla, ali se ti bo prebava uredila.

Loni Makaroni

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

19. mar 2012 16:29

Hm, piješ Herbalife - kaj in koliko pa ješ? Da pri vsej stvari mogoče ne manjka bistven podatek....

Sonja

Lakica  

član od: 24.7.2008

sporočila: 254

19. mar 2012 20:51

Jasmina, verjetno nimaš vlaknin, jih je treba kombinirati s to prehrano.

Lakica

leandros  

član od: 19.8.2009

sporočila: 188

19. mar 2012 21:08

A ne bi raje kaj bolj pametnega pojedla in popila, ne pa da piješ ta kvazi čudežen v nebesa vpijajoč drag nateg! 

leandros

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

20. mar 2012 8:08

Če imaš v glavnem 'tekočo' hrano, tudi ne moreš iti nevem kolikokrat na stranišče. Se mi pa zdi, da ti to ne ustreza preveč, ker te trenutna situacija moti. Raje posezi po sadju, zelenjavi, vlakninah, ... Tile napitki so tudi eni izmed predelanih stvari, ki se jih je po mojem mnenju bolje izogibati. Raje si pripravi kaj sama. Smoothie-ji, ki so sedaj tako popularni, so čisto enostavni za pripravo, pa še veš, kaj si dala notri.

trac

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

20. mar 2012 8:09

Herbalife: kaj pa vem. So me hoteli noter dobiti, ampak sem se sam našel v drugačni prehrani, kjer ne rabim različnih paketov kupovati in nalepke limat po avtih, majce nositi in one über fancy bidone na fitnesu kazati :D

PROSIM, to je samo moje mnenje jasmina 21 in nikakor ne napadam niti tebe niti drugih, kateri se odločijo za določeno zadevo.
Podpiram in upam da dosežeš željene cilje!!
Je pa res kar so dotični uporabniki rekli. Saj veš, samoeksperimentiranje je najboljše, zato tudi jaz predlagam, da za kakšen teden opustiš HL pa vidiš kako bo z prebavo. Navsezadnje, pa potem po lastnih izkušnjah dalje

---Kdro išče cilj, bo ostal prazen ko ga bo dosegel,kdor pa najde pot bo cilj vedno nosil v sebi. (Dragi Nejček Z.)---

berny134  

član od: 25.9.2010

sporočila: 105

20. mar 2012 12:26

Moja prijateljica mi je ponujala herballife, pa sem ji rekla, da se odločim ko vidim njene razultate. No sedaj je leto že naokrog, najprej je shujšala osem kilogramov, zmanjšala z vnosom šejkov, potem pa postopoma prekinila tako kot naj bi praviloma potekalo. Zraven je pila še te njihove čaje, jedla goro vitaminskih tablet... No zaključek je, da je dobila nazaj vseh osem kilogramov in še dodatnih šest za popotnico. Druga prijateljica je imela kot ti prebavne motne in to tako hude, da je prekinila z jemanjem herballifa, spet tretja ( to je bla pred leti norija na štajerskem, so vsi jemal herballife), je dobila vrtoglavico in prav tako nehala z jemanjem po nasvetu zdravnika... Eto nekaj izkušenj kolikor jih poznam, ne poznam pa nobene, ki bi res uspešno zaključila shujševalno kuro in kile obdržala na žalost.

berny134

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

20. mar 2012 14:04

Ja, tako je kot je napisala berny134. Ne paše vsakemu vse. Jaz je nisem prenašala zaradi napenjanja in sem prekinila. So me pa naučili kako naj bi se pravilno prehranjevala, pa je kjub temu imelo nekaj časa učinek na mojo kilažo. Potem je pa bilo spet vse po starem, saj je bistvo, da moraš vnašati čim manj kalorij.

Poleg tega pa mene napitki žal niso nasitili, torej sem ob precej dragi dopolnilni hrani trpela še lakoto.

Sedaj imam dieto zaradi slakorne, pa občasno uživam diemon ( ali enemon), ko že ni časa za pravo hrano, pa tudi kar gre.

Hočem povedati, da se dobi kaj cenejšega za isti učinek.

kara

jasmina21  

član od: 26.1.2011

sporočila: 22

21. mar 2012 20:01

Odločila sem se tako da bom herbalife pila namesto večerje in tako čez dan jedla normalno kot do sedaj.Pa vsak dan hodila na tek,kar bo tako res najbolje.:) hvala vsem za odgovore.:)

jasmina21

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

27. mar 2012 15:04

Meni se je prebava s Herbalifom urihtala  v nulo Vanilijev šejk.... šejk.....

vd007

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti