Odhod v tujino

jatija  

član od: 5.1.2011

sporočila: 95

tema odprta - 12. mar 2012 13:38 | ogledi: 10.034 | odgovori: 19

Pozdravljeni,

potrebovala bi vašo pomoč oziroma bolj nasvet.

Moj dragi za nekaj časa odhaja v tujino in jaz bi mu rada za popotnico podarila nekaj osebnega,mojega,najinega!

Nekaj kar ga bo spominjalo na naju,na mene ko bo daleč in osamljen.

Premišljevala sem o sliki,mogoče na USB ključek naložene najine najljubše pesmi....

Nimam ne vem koliko idej zato bi vas prosila,če se vam utrne kakšna misel,predlog,mogoče kakšna vaša izkušnja!

Že v naprej se vam zahvaljujem za pomoč

 



jatija

Temo je spremenil(a) jatija dne 12. mar 2012 13:39

spelja  

član od: 22.8.2010

sporočila: 63

12. mar 2012 13:55

Moj predlog je digitalni okvir za slike, kamor naložiš vajine skupne slike, te slike se potem pač poljubno predvajajo v okvirju. Primer okvirja:

http://www.bigbang.si/foto-in-kamere/foto-dodatki/a

 

Če greš pogledat trgovine lahko najdeš morda kakšnega lepšega :)

spelja

jatija  

član od: 5.1.2011

sporočila: 95

12. mar 2012 16:46

Hvala Spelja,to pa je res dobra ideja!

jatija

roznik  

član od: 2.12.2008

sporočila: 105

12. mar 2012 21:14

Jaz bi mu v kovček "zapakirala" nekaj, kar diši po meni, po domu. Trenutno sicer ne vem, kaj bi to bilo, a razmisli. :) Meni bi veliko pomenilo, ko bi nekje daleč lahko povonjala dom. lp

 

roznik

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

12. mar 2012 21:27

Citiram: nekaj, kar diši po meni, 

mamamia

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. mar 2012 22:14

................. ampak ne iz pralnega stroja ( če se spomnete iz tiste knjige " otroci s postaje zoo " ).

ežoj

jatija  

član od: 5.1.2011

sporočila: 95

12. mar 2012 22:21

Saj sem tudi jaz imela v mislih   pa se bojim da bi mu jih na carini odvzeli!

 

 

 

 

jatija

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

12. mar 2012 22:28

Ja, nekaj, kar diši po tebi. Po možnosti močno naparfumirano in kar je s posebne priložnosti (zmenka, piknika, izleta...)

yulchi

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

13. mar 2012 1:17

Jatija, če še nisi na Skype-u, odpri račun ( je zastonj), napiši tvoj skype ime v primerno kartico (ne ravno čestitko) in jo daj nekam, kjer je sigurno ne bo mogel zgrešiti. Zraven pa en napis v stilu, pogrešam te, komaj čakam da te vidim in slišim. Pokliči me na Skype. Lahko seveda tudi njemu odpreš račun, če ga še nima. Seveda mu ne pozabi napisati informacij, da se bo lahko priključil. Preko računalnika bosta tako klepetala brezplačno.

Povem ti, da je komuniciranje danes dosti lažje, kot je bilo pred cirka 25 leti.

 

Vanja

trimix  

član od: 30.8.2007

sporočila: 91

13. mar 2012 2:10

..ammm...pa si ziher da si sploh czeli kaj takega nesti s seboj? ..Pac ne namigujem na to, da te nima rad ali what-so-ever ampak na to, da so lahko taka darila velika emocionalna obrmenitev in "nepotreben teater" ki cloveku samo otezijo idejo o sami odsotnosti....ja nekako mazohisticna so.......in e si to zelis ti ni receno da si zeli tudi on tega.....morda vseeno malo preveri to prej...

trimix

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

13. mar 2012 17:00

 

Z darling mamamio razmišljava na popolnoma enak način. Ne najedaj no z "najinimi pesmimi". Najinih pesmi ni. So tvoje pesmi, ki tebe spominjajo na vajine skupne trenutke.

Moškega tvojega srca bodo ene tangice, za katere v resnici ve, da so tvoje, bistveno bolj spominjale na vajine skupne trenutke.  Preverjeno. Večkrat. Deluje.

Tisto z "diši po meni"....vseeno je bolje, da mu daš oprano zadevo iz prešnje alinje. Razen, če ne dejtaš s kakšnim potomcem od Napoleona. Imenovani  je po kurirju poslal naslednje sporočilo svoji Josephini: Ne umivaj se, prihajam!

Pa vsake toliko časa pošlji kakšno zelo poredno fotko ali pa kakšen zelo poreden sms, bo korenjaka kar samo neslo k tebi.

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti