Priprave na poletje

brusketka  

član od: 11.11.2011

sporočila: 97

tema odprta - 9. mar 2012 11:50 | ogledi: 30.522 | odgovori: 152

Živjo

Mene pa zanima če bi se mi katera preko foruma pridružila pri pripravah na poletje. Čez zimo se fasala par kg in občutek je grozen. Je pa res, da če se tega lotim sama mi enostavno ni:S vedno se pregrešim in nakoncu ni nič in sem celo poletje slabe volje.

Včeraj sem zopet začela piti jabolčni kis in zadala sem si tek in hojo kar se tiče gibanja. Predusem pa prehrana...

Zanima me če je katera od vas tudi za stvar in skupaj izgubimo kakšen kilogramček. Ne gre se za ločevalno dieto, ampak tako pač na splošno....za naše zdravje in lepše telo.

Zadeva je pa tudi v tem, da doma ni podpore, ker mojemu je to bv pa tudi tega ne potrebuje:D giba se pa tako ali tako povsod. Kar se tiče pa družine so pa itq usi zaležani in jim na žalost dol visi za dodatne kg.

No meni pa ne in sem črni raček u familiji ki se je treba iz njega delat norca. No pa vseeno.

 

Ali b katera se lotila z mano tega podviga, da se malo posvetujemo o hrani(obrokiH), gibanju in tako dalje...

Malo za vspodbudo pa to...

aja pa fora je še tukaj, da ponavadi me nihče ne jemlje resno, saj nisem debela..ubistvu sem bolj med suhimi ampak ne gre se za to...svojo težo vzdržujem že leta na isti kilaži in ada bi še vnaprej, tako da z mojimi ljudmi se neda sodelovati...če razumete??

 

katera za??

brusketka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

9. mar 2012 14:17

Meni pitje jabolčnega kisa ni preveč jasno.

Še na solati ga ne maram preveč, ne da bi ga pila.

 

Vanja

181604  

član od: 22.7.2011

sporočila: 276

9. mar 2012 21:46

Oj, brusketka, lepo, da misliš nase. Te podpiram. In ti ploskam, če boš vztrajala in ignorirala pripombe tvojih domačih.

Tudi sama se najdem tu nekje v tvojih besedah.

Sem pa tudi jaz bolj take sorte, da si nekaj zadam okrog kilogramov, hoje, (teka ne, ker ga sovražim), a počasi pozabim....

Na koncu najdem izgovor, da je že v redu tako kot je in se bom skirala v drugem življenju. Ali pa nekomu plačala 50 eur in naj se sekira namesto mene.

Upam, da boš našla kako dobro dušo, da se ti pridruži...

 

181604

perpetua  

član od: 11.10.2008

sporočila: 338

9. mar 2012 22:04

Predlagam, da najdeš kak šport, ki bi te veselil in se pridružiš organiziranim skupinam (plavanje, aerobika, tek, zumba,...). Pomembno je, da VNAPREJ plačaš polletno vadnino in tako se najbolj elegantno prisiliš v redno športno dejavnost .

Sigurno pa najdeš tudi koga na kulinariki za svoj "projekt".

perpetua

brusketka  

član od: 11.11.2011

sporočila: 97

9. mar 2012 22:08

181604 ja jaz upam da bom ja. Saj zato se gre, da imaš kakšnega sotrpina in veš da moraš objaviti kakšen rezultat:P hihihi

 

Ja to pa vrjamem, da se najdeš, saj pomojem se še kakšna:D

 

Vanja meni jabolčni kis naredi samo dobro, je pa res da ga marsikdo ne prenaša:S

Na prebavo mi dobro vpliva in zjitraj mi paše ena žlička v mlačni vodi, pa nevem čisto zakaj. Začela sem ga piti za malo lažje nadzorovanje teže ampak mi je nasplošno dobro del, medtem ko za hujšanje nisem opazila neke blazne razlike. Zelo pa mi paše če se poje kaj mastnega...recimo kakšen burek(hehehe včasih me moj presenti). No takrat mi je zakon, se mi zdi da se laže prebavi use skupaj.

 

brusketka

brusketka  

član od: 11.11.2011

sporočila: 97

9. mar 2012 22:26

No saj bom kar začela vse skupaj...da si znate predstavljati kako mislim....

Zvečer se javljam in povem...

Živjo punce..

Danes zjutraj sem spila žlico kisa v mlačni vodi potem pa manšo skodelico kave (učinek mi je bil svetoven, saj sem lavfala na wc):D....Če se mi to zgodi se čez dan počutim bolje in laže

Iz svojega jedilnika sem črtala bel kruh, tako da sem za zajtrk pojedla vmešana jajčka brez kruha

za kosilo puranji zrezek z zelenjavo (kuhano)

uspelo mi je tudi pov urce vadbe na orbitreku:D jeeeejjj...ugotovila sem, da nimam kondicije:D

popovdne je padla kepica sladoleda:)

Čez dan sem si zadala spiti 2 l vode in sem jo plus 2 skodelici zelenega čaja.

 

aja pa objavljam en link z zelo učinkovitimi vajama za oblikovanje telesa, vendar je pa potrebno vztrajati...sprva so zelo težke in po pravici jih danes nisem naredila niti pol. Če katera želi sodelovati naj jih izvaja in poroča. Point je u tem, da se vsako vajo izvaja 50 sekund, nato 10 sekund premora in spet druga 50 sekund. Sčasaoma boste opazie napredek v kondiciji saj jih boste v 50ih sekundah naredile več ponovitev kot na začetku:D Torej spremljajte napredek, moja kolegica že opaža rezultate:D jaz bom juti začela pisati tukaj kkoliko ponovitev naredim in bomo videli če jih bo čez čas več:D Vaje so odlične za kondicijo, predusem pa za oblikovanje:D

http://www.bodyrock.tv/2012/01/02/day-1-of-our-30-da

 

Upam, da vas bo prijelo:D

 

brusketka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

10. mar 2012 0:51

perpetua je napisal/a:

 Pomembno je, da VNAPREJ plačaš polletno vadnino in tako se najbolj elegantno prisiliš v redno športno dejavnost .

 



perpetua

 

Tole sigurno ne drži, bi rekla pri 90 do 95% ljudi. Mogoče si ti izjema, ampak si bolj redka.

 

 

Brusketka, jaz sem pa mislila, da gapiješ na litre, korecimo kokakolo. Kakorkoli, tudi tako ga ne bi pila.

A na solati pojesti tole žlico kisa ne bi delovalo?

 

Vanja

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

10. mar 2012 7:12

https://www.heiaheia.com/account

Brusketka, tole je program za beleženje tvojih aktivnosti. Športnih in tudi vseh ostalih.v

Večina uporabnikov vadi več in bolj redno :)

barbara

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

10. mar 2012 7:21

Brusketka, to sploh ni slaba ideja.

Na enem tujem forumu je podobna zadeva, kjer si gospe, ki  sodelujejo, zapisujejo priblizen potek aktivnosti, prehrane.

Predstavijo se, napisejo da bi rade sodelovale, takole nekako:

 

" Sem pujsa pepa, moja teza danes, 10 marca je 70  kg. Visina 175 cm (vcasih dodajo tudi  leta, kar ni zanemarljivo-gospa v menopavzi ima skoraj vedno kak kg vec in je to pac normalno)

 Cilj: do  avgusta 2012 bi rada izgubila 3, 4 kg.

 

Potem cez en mesec recimo, pridejo na 69 kg itd.itd. In so zato  vesele, da je kaj.

Zelo posrecena zadeva, spodbudna, nic pretiravanj, nobene diete, nobenih mucnih vaj in  nobenih ne  ravno poceni vodenih sportnih aktivnosti.Le gibanje in MANJ NA KROZNIK!

Jaz sem ob branju tega foruma enkrat  lani ugotovila, da mi  sploh ne bo skodilo ce izgubim kak kg in sem tako cisto mimogrede in brez vecjih odrekanj lazja za nekaj perja,  beri za  za eno onfekcijsko stevilko. In imam se krasen izgovor, da si zato lahko  omislim kako novo cunjo.

Vse kar sem naredila je, da jem manj sladic in da sem spet privlekla na dan kolo.

 

Bom spremljala tole  tvojo pobudo in res upam, da si to bo se katera pridruzila.

 

 

 

 

 

lp lučka

brusketka  

član od: 11.11.2011

sporočila: 97

10. mar 2012 7:41

Ja vanja, pomojem bi...sploh če se pregrešiš s kašno zadevo pa se potem lotiš solatke mal piknt. Če imaš željo sprobaj, samo če želodec ne prenese pač nebo, nikar se pa ne sili v nekaj kar ti ni.Jaz tukaj kupujem ašičev kis, ki pa se ga pri nas dobi tudi z medom, lahko pa sama dodaš v pijačo malo medu, nekaterim je tako bol všeč. Tudi tale moja tema je na to foro, da se ne silimo nekaj kar nočemo ampak vsaka po svoje čez dan naredimo nekaj.

 

Ja lučka v tujini je to ljudem že znano ja. Pri nas se bolj spremlja diete, kot recimo ločevalna, ampak meni se to ni nikol izšlo:D..to sem dala gor če katera želi, ni pa nujno, kot sem že rekla usaka po svoje in na svoj način, kakor ji pač ustreza. Cilj je samo, da se usak dan nekaj naredi zase in za svoje telo in počutje, pa če magar nova cunja, saj ni važno:D hehehe tudi to nas osreči:D

Drugače meni tudi ni tale polletna vadnina...nekako mi negre:D

 

Obvestlo:D PIjem spet svojo mešaico s kisem in potem manjšo kavico:D hihihii...jejeje sobota!!!

Aja pa dodajam še, da se popovnoma črtala vse pijače razen zelenega čaja, manše kavice (ampak samo zjutraj) in navadne vode!!:D ne pijem nič drugega.

 

AJA PA FULL SEM VESELA POZITIVNIH ODZIVOV:D



brusketka



Sporočilo je spremenil(a) brusketka dne 10. 2012 07:47



Sporočilo je spremenil(a) brusketka dne 10. 2012 07:51



Sporočilo je spremenil(a) brusketka dne 10. 2012 08:14

Sporočilo je spremenil(a) brusketka dne 10. 2012 08:21

181604  

član od: 22.7.2011

sporočila: 276

10. mar 2012 8:23

brusketka

181604

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti