Priprave na poletje

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

10. mar 2012 8:55

brusketka,

tukaj je kar nekaj tem, ki se držijo že leta. Tudi shujševalna je med njimi (ločevalke). Pridruži se jim tam. Ali pa imej svojo, samo če hočeš, da bo res stalna, ji pač ne daj naslova "priprave na poletje". Ker to kaže na kristalne namene (oziroma ustaljeno prakso), da ko je poletja konec, udri na piškote in na kavč do naslednje pomladi. Poskusi, saj boš videla odziv.  Če radi beremo, kaj kdo kateri dan je za kosilo, ni vrag, da se ne bi našlo občestvo, ki bi ga zanimalo, koliko katera danes tehta. Mislim, da bo Jernej tudi za to, no, po tistih slikah za osmi marec prav gotovo. Jaz mrežna pečenka ne bom nikoli, me bo pa grizlo, ko bom brala, da se vse kile marljive pujse pepe selijo na moja stegna. In mogoče bo kaj učinka. Korajža velja. V teh krasnih sončnih dneh pa zabriši orbitrek nekam in se raje spakiraj na zrak, v dir ali na bicikel, kar ti bolj ustreza, saj je vseeno! 

Pa uživaj in ne daj si pokvariti vikenda z našimi komentarji. Jaz pravkar srkam zajtrk in vizualiziram svoje današnje predpoletne aktivnosti. O kilah pa ne bom, sem pred časom preventivno iztaknila baterije iz tehtnice in se raje zanašam na mero svojih lanskih kavbojk. 

Sonja

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

10. mar 2012 9:04

Vanč, pri meni to s polletno plačano članarino še nikoli ni držalo, pa spadam med zelo disciplinirane osebke. Zato sem si raje omislila 10 plačanih obiskov spinninga in flowina, pa še tu mi 1 obisk ostaja. Niti pod razno me ne spraviš noter, če je zunaj lepo vreme. Sem že zdaj skoraj v supergah in jo šibam od doma do Polhograjske Grmade in nazaj, ob 10ih startam v Pržanju

 

Loni Makaroni

brusketka  

član od: 11.11.2011

sporočila: 97

10. mar 2012 9:16

limoni, orbitrek je bil bolj zato, ker je včeraj pihalo kot pri norcih:D danes definitivno nekaj zunaj:D Eh tema kot tema, saj tiste ki jim je zanimivo bodo vedele. Meni se tudi ne gre za kg, ampak za izgled in obliko...to je moj cilj. Če vas naslov moti, mi povejte, zraven pa še kako se spremeni:P hihi...

Nič fantje in deklete, vreme je krasno, moj je v službi jaz pa grem ven:P Uživajte v dnevu :D papapa

brusketka

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

10. mar 2012 10:39

Letos prva morska kopel. Saj ni bila voda mrzla, ampak ko prideš ven!

Lučka, daj no posreduj nam še link do te vsaj po  pripovedovanju spodbudne strani.

Jaz se trenutno počutim odlično, če ste v bližini morja/reke /jezera/bazena  (in v Sloveniji ni nobena prav dalec proc, skocte v vodo in zaplavajte, od tega verjetno ne boste shujsale, pocutile se boste pa kot da ste

 



nola

Sporočilo je spremenil(a) nola dne 10. 2012 10:57

Monika7  

član od: 22.8.2010

sporočila: 201

10. mar 2012 10:59

Mi smo dobli kužka in sem po 5h letih spet začela s tekom. Hvala, Benki.

Drugače pa sem ocvrto zamenjala z kuhano zelenjavo, sladko vrgla skoz okno, slano pa omejila. Aja pa z zelenega čaja sem šla na vodo. Zdaj pa upam, da se bo vrnila teža.

Monika7

brusketka  

član od: 11.11.2011

sporočila: 97

10. mar 2012 11:45

Nola?? kopala si se? a hecaš:D??  Ja monika jaz sem tudi zdele mal tekla, malo hoje malo teka ...za začetek:D hihihih

Drugače kar se hrane tiče sem pa danes na joti:P pač kuhana je in jo bom danes kar čez dan papcala:D....hihihih

brusketka

brusketka  

član od: 11.11.2011

sporočila: 97

11. mar 2012 8:29

jutro:D spet kisla vodica, nato kavica....pol pa mal hodt:D Aja nj povem, da sem komaj začela pa mi je tok zakon:D nimam problemov z wc-jem, počutim se tko lahko (verjetno ker spijem na dan 2l vode al pa še več, pa ne jem kruha). No tako se mi nekako štima prebava, potem bom pa malo pojačala gibanje:D Še vedno čakam, če se mi katera pridruži:D

 

hihihih lep dan še naprej:P

brusketka

andreja m  

član od: 12.10.2010

sporočila: 1114

11. mar 2012 12:55

brusketka- (verjetno ker spijem na dan 2l vode al pa še več,



brusketka

 

Glede tekočine bi ti rekla tako,da računaj tudi na to,da jo zaužiješ tudi s sadjem,zelenjavo,juho,joto...

Preveč-vsake stvari škodi...

andreja m

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

11. mar 2012 15:08

Kot je napisala andreja m: če piješ preveč vode, oziroma samo vode, škodi; ker iz telesa se s tekočino izločajo tudi minerali in še kaj, in  pitje samo vode tega ne nadomesti. Ob recimo litru vode ni odveč spiti kak kozarec mineralne vode, soka, kakšnega vitaminskega napitka; sploh pa so mineralno-vitaminski napitki nujni, če pijemo še kakšne čaje, ki pospešujejo izločanje  tekočin iz telesa (sploh tisti za hujšanje ipd).

Tudi na tem področju - mislim gibanje in ob tem pitje . velja, da zmerno in po pameti, pretiravanje v nobeno smer ne prinese pozitivnega končnega učinka.

 

mamamia

_tisa_  

član od: 20.1.2010

sporočila: 343

11. mar 2012 18:15

Bravo, Nola!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti