Oblačilni report pomlad poletje?

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. mar 2012 8:29

Ja zelo. Samo nič ne vidim bejb v mojih nasvetih še hoditi okrog, zdaj bo skoraj 20 stopinj čez dan, dajmo punce ;-)

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

14. mar 2012 8:42

Poglej poglej, naš urednik skrbi za nas na vseh področjih :) Vendelina odsotna, kaj zdaj, kulinarična sociedad (bi rekel nekdo, sploh se ne morem spomniti, kdo, menda je en študent ) jamra, Jernej pa ne-bodi-len hitro natrosi par idej ... Bravo!

 

Zdaj pa v trgovino in v nabavo! Potem pa ustavljat promet (bi spet rekel nekdo, pa spet mi spomin nagaja)

 

Ah, pomlad pomlad ...

Atina

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. mar 2012 9:41

Ker punce, resnici na ljubo, včeraj sem videl eno v nečem podobnem (s podobnim kislim nasmehom), to ni to, kar sem svetoval  Moje nasvete ste iztrgale iz konteksta...



Mislim se vam res zdi podobna obleka temu, kar sam priporočam zdaj ko bo toplo:

Pa ne mi o notranji lepoti zdaj predavati, prosim vas.  Da prideš do hiše moraš skozi dvorišče a ne ;-)

Pa primerjajte samozavest teh dveh deklet, zgornje in spodnje. In zakaj se zgornja tako kislo drži? Ker ni brala te teme na 3. strani, ko sem delil nasvete, pa je narobe kupila. Punca spodaj je brala in se počuti samozavestno in močno. In ustavlja promet, ampak to je pač stranski efekt njene samozavesti in notranje lepote. Ja notranje, ta spodnji se vidi notranja lepota, ta zgornja je pa vso zakrila z neprimernim outfitom. Naj me Vendy popravi, če motim.

Skratka, da strnem v enem stavku, modne smernice letos kažejo na to, da je bog žensko naredil lepo zato, da ima kaj pokazati. Če bi želel moškega, da ima kravato in kratke hlače (kot svetuje gospa zgoraj), mu ne bi naredil tako dlakastih in krivih nog.  Skrakta, naslednjič v Supernovi pričakujem malo več modnih outfitov. Ker nas bere pol milijona ljudi, od tega 70% deklet, vem, da bodo trgovski centri kmalu kar kipeli od mode. Vsako, oblečeno po modi, ki jo vidim na Golovcu, bom tudi lepo pozdravil, ker bom vedel da je kulinaričarka in bere moje modne nasvete. In ji podarim kuli z napisom kulinarika.net. Velja? 

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

14. mar 2012 10:25

Všeč mi je kar nam svetuješ, saj lahko sam doma narediš in je ceneje.

Ja,ja mislim, da bom upoštevala tvoje dragocene nasvete, oziroma jih kar....

Živi s srcem, ne z glavo.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

14. mar 2012 12:46

Ja valjda. Samo ne se zmotit pa dati na prvo slikico te čevlje, ni to to.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

14. mar 2012 15:41

Punce, jernej ima bolj prav, kot si v svojih najbolj drznih sanjah sploh lahko misli)))))))))

Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti