Oblačilni report pomlad poletje?

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

8. mar 2012 14:19

Se vidi, da nekoga že razmetava pomlad!

Moške modne želje, pardon sanje so tako razkrite in providne in direktne in da vam ni pomoči.

Jernej prepričana sem, da se večina članic na kulinariki uredi s takim občutkom, da potešijo vaše meseno poželenje in to na način, da razne mrežne pečenke in ostale (za želodec težko prebavljive zadeve) odpadejo!   

 

Vilma

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

8. mar 2012 16:10

Ker ste me ravno provocirale, sem tule na sliki s kolegi. Jaz sem šesti z leve. Pa nisem jaz kriv če foto ni imel dovolj širokega kota. 

 


JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

8. mar 2012 20:35

Vilma, imaš prav v pondeljek se bodo ptički ženili... ostali pa morda že prej

JJ

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

9. mar 2012 15:08

Jernej tisti čevlji za vsak dan, ki si jih predlagal, so že čisto out.

Letos spomladi in poleti bomo okoli hodile v takihle čeveljcih

 

Takih čevljev se letos tare na spletu in v trgovinah. "Normalnih" čevljev s peto je namreč zelo malo, večinoma se najdejo taki.

Meni so sicer posamezni modeli takih čevljev všeč, me pa zanima, za kakšne priložnosti so sploh primerni. Meni izgledajo bolj za zvečer ali za na TV, za v službo so pa skoraj preveč izzivalni, razen če gre za preprostejše modele samo v eni barvi, kot so bež v srednji vrsti ali krem v spodnji. Kako je s tem? A kdo ve? In s čim se to kombinira, če se že da nosit čez dan? Jaz bi to nosila na zelo klasično krilo (pencil skirt) do kolen ali etui obleko prav tako do kolen. Brez pretiranega okrasja.

motovilčica

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

9. mar 2012 15:12

Meni je letošnja pomladno/poletna moda blazno všeč. Koralne in kitajsko modre, veliko lepih vzorcev, kril raznih dolžin in seveda oblek. Korenčkaste hlače so na moji "wish list" vsakokrat, ko so na "must have" seznamu.  Čeprav vem, da ta kroj pač ni zame, se redno podam v nakupe, a ostane re samo pri pomerjanju. In letos ni bilo čisto nič drugače. Korenčkast kroj se poda res redkim, zato se ne sekirajte preveč, če ne najdete para, ki bi se vam podal. Ostanite pri ravno krojenih hlačnicah.

Barva koral, jososa in kitajske modre se letos korajžno kombinirajo z bež barvo hlač in kril. Dovolj je belih hlač, tudi kavbojk ter belih bluzic raznoraznih krojev (tudi zame, da se pohvalim).

Torbice so še vedno velike in raznobarvne, samo pazite, da ne boste preveč divjih barv spravile nase naenkrat. Less is more.

Kar se čevljev tiče, veliko je sandalov z debelimi podplati , (pre)visokimi petami, in sanjskimi dizajni.

Pravzaprav se mi zdi, da je letos kot še nikoli prej, enostavno popestriti garderobo. Bluzice v že omenjenih barvah, če je samo mikica, se poigrajte z lanenim šalom.

O pokončni drži bo pa Vendy kaj več povedala. Ta je itak vedno v modi.

 

 

Vanja

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

9. mar 2012 18:21

motovilčica je napisal/a:

Jernej tisti čevlji za vsak dan, ki si jih predlagal, so že čisto out.

Letos spomladi in poleti bomo okoli hodile v takihle čeveljcih

 

Takih čevljev se letos tare na spletu in v trgovinah. "Normalnih" čevljev s peto je namreč zelo malo, večinoma se najdejo taki.

Meni so sicer posamezni modeli takih čevljev všeč, me pa zanima, za kakšne priložnosti so sploh primerni. Meni izgledajo bolj za zvečer ali za na TV, za v službo so pa skoraj preveč izzivalni, razen če gre za preprostejše modele samo v eni barvi, kot so bež v srednji vrsti ali krem v spodnji. Kako je s tem? A kdo ve? In s čim se to kombinira, če se že da nosit čez dan? Jaz bi to nosila na zelo klasično krilo (pencil skirt) do kolen ali etui obleko prav tako do kolen. Brez pretiranega okrasja.



motovilčica

Joooj, kolk so mi všeč!

Ampak ni šans, da jih obujem, do naslednjega ovinka bi si zihr nogo zlomila.

rosie

motovilčica  

član od: 29.12.2009

sporočila: 231

11. mar 2012 14:47

Rosie tudi zame taki čevlji niso za vsakič. Recimo ob 7. uri zjutraj najbrž v njih še do vrat ne bi prišla , kasneje bi pa že nekako šlo.

 

Tiste, ki so manj vešče supervisokih petk, si lahko letos omislijo polne pete. So pravtako supermoderne, a preverjeno manj zahtevne za hojo

Nekaj primerov:

 

Tistim, ki prisegate na udobje, pa ostajajo že nekaj let popularne balerinke

 

 

Na splošno pa ima letošnja moda rada vesele in pisane barve, tudi na čevljih

motovilčica

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

11. mar 2012 15:21

S temi špagastimi sandali je treba biti previden, ker spet redkim pašejo. Sama sem imela "napacan" (se je reklo pri moji omi) en par, ko sem ga pa pomerila, sem izgledala pod noge prav štorasto (dobesedno). Zamenjava je prišla v bolj lady-like obliki tegale modela. Pas čez nart v približni barvi kože je za nas kratkonoge prav super. Zdaj samo čakam, da bo že enkrat na znižanju. 

 

Vanja

Viva Meier  

član od: 20.12.2009

sporočila: 673

11. mar 2012 15:39

Pa vaja, vaja, vaja in še več vaje. Redko katera se je rodila s salonarji na nogah, tiste, ki pa se nismo, lahko to kompenziramo, da pač pete nosimo doma po hiši in na sprehodih po 22ti zvečer do takrat dokler ne postane hoja nek medium do master level. Sem bila pri ene 16ih ob prvem paru malo "večjih" petk (ene 5 cm je to takrat pomenilo), sveto prepričana, da jaz sem pa oh in sploh preštorasta in prevelika v vse proporce, da bi kdaj dobro izgledala na petah. Do takrat, ko se je tisti prvi par ogulil, sem že poslušala, da "ta pa zna v petkah"  .

 

Tako da, če jih želite nositi oz. so vam všeč, se vsekakor da naučiti samozavestne hoje, ki je tudi manj boleča, pa čeprav na začetku izgleda misija nemogoče. To, da je pa skoraj božja zapoved v torbici prenašati en tanek par balerink, just in case, pa tudi vem(o).

Viva Meier

terezija  

član od: 26.5.2003

sporočila: 930

14. mar 2012 8:17

Vendelina jr. boš še tuj podala kakšno mnenje. Tema zelo zanimiva.

reza

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti