Poročno potovanje

smotka si  

član od: 15.6.2011

sporočila: 4

tema odprta - 28. feb 2012 14:55 | ogledi: 9.875 | odgovori: 23

Pozdravljeni!

Med tem ko že komaj čakam poletne mesece in se veselim sončka in morja, pa mojo srečo preganja dvom...

poleti bom namreč poročna priča najbojši prijateljici. Te novice sem se zelo razveselila in v pravo zadovoljsto mi je

skupaj s prijateljico načrtovati ves ta dogodek. Vse veselje se konča pri izbiri darila za mladoporočenca. Ne gre za

to da ne bi imela kakšne dobre ideje kaj jima podariti... rada bi jima podarila poročno potovanje, ker si le tega

zelo želita. Sem pa pri izbiri kar malce umejena, ker prijateljica ne želi potovati z letalom, rada bi šla nekam v

Dalmacijo. Ker imata mladoporočenca še enega navihančka iščem destinacijo, ki je primerna za otkočičke ( kakšnem park, bazenčke, animacijo za otroke)...

Torej, če ima kdo kakšno dobro idejo kam poslati moja dva mladoporočenca in njunega sinka na nepozaben

dopust v Dalmaciji, prosim predloge...

 

Lep pozdravček, Smotka

 

smotka si

spelja  

član od: 22.8.2010

sporočila: 63

28. feb 2012 14:59

Če ne veš katera destinacija bi jim najbolj ustrezala, bo verjetno najbolje, da jim pri potovalni agenciji kupiš bon za poročno potovanje... pa se potem sami odločijo kam si želijo iti. 

Morda pa kdo drug poda kakšno dobro destinacijo :D

spelja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

28. feb 2012 15:09

Kaj pa če bi nekdo popazil otročka, da bosta res lahko šla na poročno potovanje

Moje skromno mnenje je, da se gre na poročno potovanje nekam, kjer ni nič za počet.

In mimogrede, drage frendice, jaz si MOČNO želim Mercedes SLK za rojstni dan. HInt, hint.

Vanja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

28. feb 2012 16:08

Glasujem 100 x za Vanjino idejo. Ponudi se, da za teden ali dva vzameš v oskrbo njunega potomca, medtem ko bosta onadva na poročnem potovoanju. To bo najlepše darilo prave prijateljice - ne bo stalo dosti, bo pa res neprecenljivo.

Vanja - jaz sem pa pripravljena prispevati za tvoj avto, ker vem, da si punca s super idejami; ne bo dovolj za cel SLK, za dišečo smrekico bi se pa dalo zmeniti. Nekje je treba začeti.

Sonja

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

28. feb 2012 16:14

Off topic:

Vanja, škoda, ker ni tipke za "všeč mi je" komentar - takoj "povšečkam" - sploh tretji stavek.....

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Kaj pa če bi nekdo popazil otročka, da bosta res lahko šla na poročno potovanje

Moje skromno mnenje je, da se gre na poročno potovanje nekam, kjer ni nič za počet.

In mimogrede, drage frendice, jaz si MOČNO želim Mercedes SLK za rojstni dan. HInt, hint.



Vanja

 

 

Moycaa

etoile  

član od: 18.3.2009

sporočila: 15

28. feb 2012 16:34

Vanja, kaksne barve? (Super ideja, kar se darila tice!)

etoile

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

28. feb 2012 16:37

etoile je napisal/a:

Vanja, kaksne barve? (Super ideja, kar se darila tice!)



etoile


Etoile, jaz podarjenemu konju ne gledam na zobe.

 

Malo mimo ne škodi. Kak teden dni nazaj v oddelku s spodnjim perilom se neka dama pogovarja s trgovko, kako bi rada hčeri kupila lepo, seksi spalno srajco in haljo za poročno noč. Totalno creepy! Ne samo zato, ker mama to kupuje hčeri , ampak a je to res nekaj, kar rabiš na poročno noč?

 



Vanja





Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 28. 2012 16:53

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

28. feb 2012 18:45

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

..........ampak a je to res nekaj, kar rabiš na poročno noč?

 

Vanja


Seveda rabiš!!! Če nimaš, ne moreš slečt!!!!!

lp

cervus

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

28. feb 2012 18:51

Vanja, danes si pa navihana. Kar se pa avtomobilskih znamk tiče, imava podoben okus. Moja najljubša znamka je mercedes, lahko je bel, srebrn, črn. Za takega kot si ga ti želiš pa še slišala nisem.

Bi pa donirala kakšen euro, zakaj pa ne.  

 

naor

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

28. feb 2012 19:39

Osnovno vprašanje je bilo resno postavljeno, zato se, prosim, vrnite k temi ali vzdržite pisanja.

certa  

član od: 13.6.2006

sporočila: 27

28. feb 2012 19:58

Šibenik - turistično naselje Solaris.  Imajo  ogromno animacije, bazenčke, gusarske ladje, itd. Malo poguglaj, pa boš gotovo kaj našla. 

certa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti