Silver crest kuhinjski aparat

sančy  

član od: 15.7.2008

sporočila: 84

tema odprta - 27. feb 2012 11:34 | ogledi: 22.415 | odgovori: 13

pozdravljene/i!

zanima me vaše mnenje o kuhinjskem robotu v trgovini lidl. zanima me ča ga katera že uporablja? cena je kar ugodna na primer drugim. zanima me vsako vaše mnenje o nakupu le tega.

povezava do aparata:

http://www.lidl.si/cps/rde/xchg/lidl_si/hs.xsl/i

hvala za vašo pomoč

sančy

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

27. feb 2012 12:33

Jaz ga imam ,sicer črnega.Z njim delam vse gnetem ,meljem,...Skratka uporabim,ga za vsako stvar pri peki.Tudi testo za kruh sem že gnetla z njim ,pa gre super.

Garancija,je dovolj dolga,na servisu prijazni.Vem ,ker sem založila pri selitvi nekam tisti nastavek,ki pride na zgornjo posodo(kasneje našla)pa so mo jo upoštevali pod garancijo.

 

Skratka,tudi z malo denarja se ,da dobiti soliden aparat.

kriznana

honestsoul66  

član od: 16.9.2007

sporočila: 47

28. apr 2013 12:42

Pozdrav!

Vprašanje za Kriznano in vse imetnike kuhinjskih apartov Silvercrest.

Ste še vedno zadovoljni s tem aparatom?

Že vnaprej hvala za vsa vaša mnenja.

honestsoul66

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

28. apr 2013 17:20

Pozdravljena

 

Aparat je pri meni še vedno v uporabi. Uporabljam ga skoraj vsak dan. Saj imam od kar smo se preselili veliko kuhinjo v kateri se kar naprej nekaj dogaja okrog pečice.

Ko bo ta odslužil svoje, bom verjetno predvsem zaradi cene ter kar veliko dodatkov, ki jih ima zraven kupila istega. Sem pa si kupila še dodatno posodo, ki sem jo res potrebovala. Edino kar me je od začetka motilo so bile malo večje luknje na plošči s katero lahko ribaš tudi jabolka, ampak sem se tudi tega navadila. Tudi testo za eno potico ti zamesi čisto solidno, prav tako tudi za kruh in ostala testa.

 

Tako, da ja,  jaz ti ga priporočam.

kriznana

honestsoul66  

član od: 16.9.2007

sporočila: 47

28. apr 2013 17:36

Hvala za tako hiter odgovor. Jutri ga grem kupit v lidl. Kje si pa dobila dodatno posodo?

 

 

 

 

honestsoul66

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

25. okt 2016 20:40

Pozdravljeni vsi skupaj,

Mene tudi zanima vaše mnenje o aparatu SilverCrest, ki ga bo imel Lidl znova v ponudbi.

Pred kratkim sem v Hoferju kupila eno večnamensko kuhinjsko napravo, vključno s sokovnikom, s katero pa nisem prav zadovoljna. Komplet ima toliko enih sestavnih delov, da me vse mine že preden se lotim kaj delat.

Že dolgo si želim enega takega mumčita, vendar mi je cena bila vedno previsoka.

Povezava do aparata za katerega sprašujem:

http://www.lidl.si/sl/ponudba.htm?action=showDet

Hvaležna bom za vaše odgovore in mnenja. Hvala lepa.

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

26. okt 2016 8:24

Tisti silvercrest tudi mene mika. Predvsem zaradi razmerja cena - moč v KW. Ima jih kar 1300, večina aparatov, ki stanejo okoli 200 evrov, ima moč okoli 800 kw ali celo manj, tisti s 1000 in 1200 pa stanejo nad 250 evrov. 

Jaz bi si ga kupila, ker me zaradi artritisa roke in prsti vedno bolj bolijo, težko na roke že testo za pico zamesim, kaj čele za piškote. 

mamamia

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 800

26. okt 2016 9:17

Tudi mene mika ta aparat. Zanima me, če mi lahko odgovorite tiste, ki ga imate, kako globoko se spusti metlica za stepanje. Namreč, pri nekaterih aparatih sem opazila, da ne gre čisto do dna posode in verjetno ostajajo, recimo, rumenjaki s sladkorjem na dnu nestepeni. Se mogoče motim?

malaga

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

26. okt 2016 16:25

mamamia je napisal/a:

Tisti silvercrest tudi mene mika. Predvsem zaradi razmerja cena - moč v KW. Ima jih kar 1300, večina aparatov, ki stanejo okoli 200 evrov, ima moč okoli 800 kw ali celo manj, tisti s 1000 in 1200 pa stanejo nad 250 evrov. 

Jaz bi si ga kupila, ker me zaradi artritisa roke in prsti vedno bolj bolijo, težko na roke že testo za pico zamesim, kaj čele za piškote. 

mamamia

 Tole mora nekdo razložit, ki se na to razume. :) Ni vse v moči, ampak tudi kako je motor narejen. Artizan od KitchenAida ima samo 325 vatov, Boshev Mum jih ima 800 in oba približno enako miksata. Preizkusila oba. Zakaj je pri vas KA tako drag, mi ni jasno. Pri nas je pod $300.

 

Vanja

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

26. okt 2016 17:29

Dobrodošlo bi bilo mnenje nekoga, ki tak aparat že ima in ga uporablja. Dobro vprašanje je tudi malaga postavila. Meni je za mojo amatersko kuhinjo cena sprejemljiva, predvsem pa me zanima, kako je z gnetenjem testa?

Če koga zanima, jaz sem našla še tole:

http://www.thepinkwhisk.co.uk/2014/11/review-lidl-silvercre

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

13. nov 2016 15:20

Jest sem kupila ta Silver Crast....metlica za stepanje se spusti skoraj čist do dna posode, ni nek profi pomočnik,ampak v moji amaterski kuhinji je postal zaželjen član družine, ne dam ga več stran ....

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti