Kaj se vam zdi???

čoko  

član od: 19.11.2007

sporočila: 867

17. feb 2012 12:59

Cena ni previsoka, tortica je pa tudi zelo lepa. Če si je kdo ne more privoščiti, je pač ne bo naročil, a ne? Saj tistemu lahko narediš pač eno bolj preprosto, pa je. Ni prav zbijati ceno in podcenjevati nekogaršnji trud samo zato, ker si ne moreš privoščiti, pa bi rad imel.

 

PS.: Nekoč sem naročala poročno torto, ki so jo dekorirali s svežimi vrtnicami, šlajerjem in še nekim svežim cvetjem, se ne spomnim več. Cvetje je bilo narejeno v nekakšne mini aranžmajčke, prilepljeno z vročo pištolo na prozorno folijo, ta je bila pa delno zakrita s kremo. Preden se je torta rezala, se je cvetje preprosto odstranilo skupaj s folijo. Zelo lepo, pa cvetje ni prišlo sploh v stik s torto in bi lahko bilo karkoli... (Se nanaša na strupe v dekoraciji- mogoče ideja za naslednjič?)

čoko

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

17. feb 2012 14:05

ali pa Gipsophyla cake...:)

ursyy

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

17. feb 2012 18:44

Res ni pretirana cena.  Vsekakor ti želim veliko ustvarjalnih trenutkov in novih idej. Seveda pa komaj čakam na recepte....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

19. feb 2012 10:30

Najbrž je cena primerljiva s cenami podobnih izdelkov. Si bom pa dovolila malo zaviti iz teme.

A se vam, državljanom brez ministrstva za kulturo (če seveda pustimo ob strani kakšno je to ministrstvo bilo in koga vse smo krmili za ministra) pa še enkrat ali se vam zdi prav da akademska slikarka prodaja portrete za manj kot pol cene enega tako ali drugače cukrastega kiča?

Pa bom še drugače povedala. Plus paketa ne kupujem zaradi odličnosti kulinaričnih prispevkov, jih je dosti boljših na netu, ampak izključno zaradi likovnega in oblikovalskega nadstandarda.

Pa dobro, kje je naša Vendelina, da nam to enostavno, ostro pa vsakemu razumljivo pove.



nola

Sporočilo je spremenil(a) nola dne 19. 2012 12:28

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

19. feb 2012 11:22

:)) Akademska slikarka bi jo vsekakor bolje odnesla, če bi se ubadala s frizersko, slaščičarsko ali avtomehanično dejavnostjo - tisto je pač "mus" in se plača, kolikor se vpraša.

*ebiga, bi rekel kolega Ežoj

Mojca

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

20. feb 2012 19:00

...tudi meni manjka kak malo bolj sharp... Le kam je šla?

alibaba

kozamurnik

sporočila: 2311

21. feb 2012 9:48

Jej,jej, ne jamrat preveč, da ne pride zadeva v nos ali na uho tistih, ki kontrolirajo delo na črno Razen, če so vsa ta krasna dela, akadamska ali ne, za prijatelje. Vsekakor čakam na recept. murnik

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

21. feb 2012 10:09

če je za prijatelje, se menda ne računa, ne? Če se računa, pa je stvar ponudbe in povpraševanja, kako to vsak zase komentira, je pa privatna stvar. 

Sonja

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

21. feb 2012 22:37

kozamurnik je napisal/a:
Jej,jej, ne jamrat preveč, da ne pride zadeva v nos ali na uho tistih, ki kontrolirajo delo na črno



murnik

K vsakemu od nas, ki imamo prijavljeno dejavnost in od prodaje svojih lastnih izdelkov predpisan del oddvojimo tudi naši ljubi državi, lahko mirne duše pride vsak kontrolor dela na črno. Še s koščom domače torte, ki je sicer ne prodajamo, mu bomo postregli  Za prijatelje so pa darila

Mojca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti