Kaj se vam zdi???

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

16. feb 2012 12:18

Za moje pojme se čisto lepo vidi, da je to umetno pobarvan "šlajer", se pravi sadrenka, lepo slovensko, ali, če že hočete Gipsophyla sp.

rimljanka

buldi  

član od: 15.2.2012

sporočila: 4

16. feb 2012 17:12

torto smo pojedl in ni nobeden umru zarad te barve,ker je bila samo dobrih 20 minut gor,tko da ni panike.

kar se tiče kvalitete je pa tko,osebno dam veliko na pravilno izbiro materjala in pri temu ne gledam na ceno,ker želim delati iz najboljših materjalov in predvsem iz kakovostnih,ker iz praškov zna vsak narest torto.

pri tej torti je bilo vse natur in nič umetnega,se pravi za vanilijev mousse je bil narejen iz angleške kreme ter strokov vanilije.disk maline iz svežih malin(če jim lahko tako rečemo ob tem letnem času).malinin cream brule sm sicer mal po svoje naredu,ampak spet samo sveže sestavine itd itd.....ja se opravičujem sem pa res uporabil mal želatine v lističih,vendar tale želatina vsekakor ni bila poceni(če kdo pozna,sosa gold).

osebno pa zelo rad kombiniram "sveže cvetje" ter čokoladne dekoracije,ker se mi zdi da je nekaj drugače in ne marcipan k ga pač sovražim.

drgač pa lahko rečemo da se s temi zadevami tud profesionalno ukvarjam in se trudim delat lepe torte,mam še velik drugih slik.

za ceno sm pa čist tko informativno vprašal,ker mi je pač nerodno hodit po slaščičarnah pa spraševat sam za ceno.

ja je pa kr velik dela s tako torto,mogoč s samo torto niti ne,z dekoracijami pa kr zabiješ neki časa ja,pa če se ti ponesreči temperiranje čokolade,grem pa tud neki živcev po gobe:)))))))



buldi

Sporočilo je spremenil(a) buldi dne 16. 2012 17:23

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15159

16. feb 2012 17:50

Sama tudi pecem torte in vem, da je tezko ovrednotiti cas. Ce si spreten ni problem, ce pa delas z navdihom in sprobavas nove umetnine pa nobena cena tega ne odtehta. Problem , ko bi stranka cim nizjo ceno pa ful dobro torto. Za prijatelje ze naredis uslugo, ampak ce bi prodajal drage torte bi si jih lahko redki privoscili. Ti pa si ze zacel z dragimi sestavinami ..... Me prav zanima kaksno ceno bi ji ti postavil?

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

buldi  

član od: 15.2.2012

sporočila: 4

16. feb 2012 17:59

res da so sestavine drage,sam moje torte so naravne in zelo okusne.

sej komot naredim torto za malo denarja,brez problema,sam tud približno se ne more primirjat po okusu.

ja jest bi taki torti k je bila za nekje do 15 oseb,zaračunal od 40-50eur,kar se mi ne zdi veliko glede na kvaliteto materijala,ter vložen trud.

a je to preveč??

buldi

Joan  

član od: 12.12.2006

sporočila: 153

16. feb 2012 20:44

Ni preveč. Mojstri, ki se oglašujejo po facebooku računajo cca 55-60 za premera 26, oblečeno s tičino.

Joan

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

17. feb 2012 8:43

buldi, a boš ka krecept objavil?  Ob pogledu na tole torto (in opis!) se mmi sline pocedijo! Pa s takimi slikami boš tudi zažigal!

alibaba

buldi  

član od: 15.2.2012

sporočila: 4

17. feb 2012 8:53

no ko pridem iz službe objavim recept za tole torto:))))

 

buldi

litops  

član od: 11.1.2010

sporočila: 26

17. feb 2012 10:48

Buldi  objavi recept, ker je res lepa torta,se tudi meni sline cedijo.....

Hvala in LP

 

litops

ursyy  

član od: 26.3.2009

sporočila: 635

17. feb 2012 11:39

buldi, torej je bil sveži šlajer?

ursyy

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

17. feb 2012 12:28

Evo, če slučajno še nimaš imena za torto: šlajer torta        !



alibaba

Sporočilo je spremenil(a) alibaba dne 17. 2012 12:29

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti