Ežojevo potovanje v peru

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

tema odprta - 14. feb 2012 20:41 | ogledi: 27.083 | odgovori: 359

Študent je šel spet na rajžo! 

Naš portal nudi možnost popotnega poročevanja v obliki blogov. A vsi, ki poznamo našega fanta in njegovo obliko potepanja vemo, da je težko sesti in umirjeno zbrati vtise v daljše besedilo. Lažje se mu je javljati sproti, tudi za nas je bolj zanimivo.

Ežoj se noče izpostavljati in metati ven, zato namesto njega odpiram temo jaz. Kot vedno verjamem, da bo polna iskrivih, originalnih in razvratnih trenutkov njegovega potovanja, ki jih je pripravljen deliti z nami. Stric Koruznik bo nudil povezave na zemljevid, da bomo lahko spremljali, kod se klati. Gotovo se boste tudi ostali odzivali. Prosim le eno: naj se teme ne zlorabi za prepir in perje. Hvala!

tulka

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

14. feb 2012 21:43

Želim mu srečno pot in čimveč lepih dogodivščin.

janko1

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

14. feb 2012 23:18

Ežoj, uživaj kolikor lahko. Škoda ker mi nisi zaupal ključa od svoje haciende, saj bi z največjim veseljem ribarila v tvojem ribniku. Za protiuslugo pa bi se že dogovorila.

mejačka

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

15. feb 2012 2:23

uf,uf, few words....................., ma ne algunas plabras.................... pa kaj mi je, se se mi bo zmesalo od foring lengviđzev, evo mene v Limi. Zjutraj krenil iz lj. let za pariz, ćez pol ure naprej za Limo. Mal sem imel v nacrtu, da bom zamudil letalo, po tuji krivici, in bom v Parzu nekaj dni na stroske Air Frans, seveda v kaksnem hiltonu............... no, pa se ni izslo po nacrtu, in tako sem sedaj v Limi, pri prijetnih 25 stopinjah. O poletu ni kaj posebnega povedat, fate take kot so ze pri air france, rahlo sestradane ( no, posteno povedano, vse razen ene ), postrezba taka kot ponavadi, vina dajo kolikor ga ces  ( in jaz sem ga seveda hotel.............. ), sopotnik en mozakar, peruanec  ( ali je prav perujec ), ki zivi v franciji, abla vse lengviđize, ki jih jaz ne ( spansko, francosko, italijansko)). lahko si mislite, kako je pogovor potekal. Nakako takole: kako je kaj v peru-ju, glede dela, razvitka, americanov, nakar on rece ( to kaj sem razumel ) los kapitalistos.................pol je en cas govoril, los kapitalistos brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr, los kapitalistos...................... no soluciones problemos del mundo. Meni pride, da ga objamem, da zapojemo bandiero roso, pol se spomnem, da to ni ravno zdravo, gvantanamo ni ravno dalec, pol me ameriski demokrati odpeljejo tam do konca mi vida....................

To, ko sprasujete, a je mi querida amiga z mano: pa ja ne mislite, da vam bom odgovoril, sem le gentlman ( pa ne kot iz onega vica o lepi udovi in petelinih  ), pa ji tudi nisem nic prepovedal, da se oglasa, pa kar njo vprasajte, jaz ne povem nic, pa drugac, razpis je bil, pogoji niso bili hudi ( saj veste, svobodni nazori inte fore ), res je tudi, da je querida amiga imela protekcijo...............

A, ja, saj se spomnite od lanskega leta, kako se po spansko rece stevrdesa: pred fato se da aza, in rata stevrdesa, vi se pol spomnite, kako se po spansko rece stevard.

A ja, to  vem, da vas veliko zanima: prometno dovoljenje je za sencilom pri vozniku, uni papirji od AMZ so za sencilom pri sovozniku.

sedaj, ko to veste, ste lahko mirni, jaz se tudi poslavljam, pri meni je sedaj 8:20, jaz sem pa dokaj sesut.

ežoj

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

15. feb 2012 6:37

Pol pa kar hitro pod odejo in v svet sanj. Zgleda da AIR FRANC lepo poskrbi za svoje, če že talajo svoje francosko vino. Ali je bilo nemško? ceneno? vodeno? jejžeš.

Poročaj dnevno, da vemo kako pa kaj, ko se tudi sami kdaj odpravimo tja. No, Patagonija je moja destinacija, ampak ko si enkrat tam :D

MBrando

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

15. feb 2012 7:49

Ežoj, uživaj! Tudi tokrat se veselim tvoj zapisov! Lp iz KZ, temperaturna amplituda je nekje 50 stopinj :)))

 

Saša

Saša

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

15. feb 2012 7:50

Peru in Patagonija imata skupno le to, da se začenjata na P in oba ležita v Južni Ameriki. Ežoju je popolnoma jasno, kaj si bo tokrat pogledal, verjemi.

rimljanka

rosie  

član od: 15.9.2007

sporočila: 1141

15. feb 2012 7:56

Ežoj, navdihuješ me.

Srečno!

rosie

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

15. feb 2012 8:02

rimljanka: VERJAMEM!

 

MBrando

Amelia  

član od: 9.11.2009

sporočila: 322

15. feb 2012 8:37

Ezoj, Srecno in dobro se odpocij preden se spustis v pustolovscine, katere radodarno delis z nami na Kulslo.

                        Hvala!

 

Amelia

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

15. feb 2012 9:23

Ežoj,srečno potuj,uživaj in poročaj

Milži

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti