Zavese za dnevno sobo

sreca  

član od: 8.1.2010

sporočila: 30

tema odprta - 13. feb 2012 20:48 | ogledi: 9.050 | odgovori: 3

Pozdravljene gospodinje!

Odločam se za nabavo zaves za dnevno sobo za dve okni in za drsna  vrata - izhod na tereso. Ali mi lahko svetuje, kje in kdo vam je ob nabavi svetoval!

 

Za pomoč najlepša hvala!

sreca

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8686

13. feb 2012 21:19

V Ljubljani - Velana na Šmartinski, Lan na Letališki.

Pozdravček!

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

14. feb 2012 13:38

sreca je napisal/a:

Pozdravljene gospodinje!

Odločam se za nabavo zaves za dnevno sobo za dve okni in za drsna  vrata - izhod na tereso. Ali mi lahko svetuje, kje in kdo vam je ob nabavi svetoval!

 

Za pomoč najlepša hvala!

 

sreca

 

Od kod pa si? Ker nima smisla da ti s Štajerske svetujem, če si ti na Primorskem doma ...

 

Jaz sem zavese kupovala tako, da sem s kosom tapete šla v več trgovin in iskala, kaj bi bilo primerno, ampak samo za tiste temne za zagrnit čez noč. Ker na oknih imam ene mrežaste, popolnoma neopazne, ker pri nas velja pravilo, da so okna in panoramska stena zato, da  gledamo skozi njih, ne pa da se skrivamo za zavesami. Tako da mi je pomembnom, kakšne so dekorativne, ko jih zvečer zagrnem.

Je pa težje, če v naprej veš, kakšne zavese bi rada imela, pa jih greš iskat, saj ni nujno, da najdeš točno to, kar iščeš.  Jaz sem bolj tip, da ko nekaj vidim, se mi pobliska, da bi to bilo to in nakup je potem hitro opravljen.

Sicer pa za nasvet vprašaš koga, ki se ukvarja z notranjo opremo.

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti