Maslena orehova torta. pomoč

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

11. feb 2012 8:49

pirnica je napisal/a:

Mamamia, zelo nesramno. Mi je kar slabo od skomin. Pa dober tek (saj verjetno ga imaš ob taki sladici).



pirnica

 

Ja, imam tek, še predober in tudi za vse kaj drugega kot le za reformico ...

mamamia

sabrina  

član od: 31.8.2001

sporočila: 213

11. feb 2012 15:27

Ker tudi sama iščem recept za dobro in sočno torto, sem se kar ustavila pri reform torti, ki je nasliki videti res nesramno dobra. Jezi pa me, ker ne morem najti recepta. Če ste tako prijazni, prosim za pomoč.

Hvala in lp, sabrina

 

 

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

11. feb 2012 15:50

Pomoč je tukaj: No, sabrina, ni tako zelo težko. Klikni na Podrobno iskanje desno od napisa Kulinarika net na vrhu te strani in vtipkaj naslov torte. Ne le en, kar dva recepta boš našla.

rimljanka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

11. feb 2012 17:52

http://www.kulinarika.net/recepti/6421/sladice/reform-t

 

Torto moja tašča le konča drugače - ne oblije je s čokolado in ne premaže z marmelado, , ampak na zadnjo plast testa da tanko plast kreme in potrese z orehi (dela jo z orehi in ne z lešniki, imamo doma alergoka na lešnike).

In v kremo da staljeno čokolado, malo kave pa kot dodatek.

 

Je pa dobro torto pripraviti vsaj en dan prej, preden jo nameravamo jesti, da se okusi lepo prepojijo.

 

 

mamamia

sabrina  

član od: 31.8.2001

sporočila: 213

12. feb 2012 7:49

V Podrobnem iskanju sem našla dve torti, vendar nobena ni bila od mamamie, zato sem prej prosila za recept. Ker mi je mamamia poslala link, je potem ta torta "prava". Prav lepa hvala. Najprej bom spekla poskusno, potem pa zares za rojstni dan.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti