Krema za obraz vs krema za telo

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

8. feb 2012 18:24

Ja, sploh takole naštimani radirki odvračata od razvrata, ja....

 

lp

 

mzm

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. feb 2012 18:35

Posluš, mzm, sej ti ni bilo treba tako na glas povedat. A nej zdaj še jast povem, da pogruntacija ni moja?  

lp

cervus

manca51  

član od: 5.5.2008

sporočila: 511

8. feb 2012 18:42

Se ti zdi , miškazmoke ?

A vseeno , malo razvrata pa le naj ostane , vsaj pri vaški mlaki na koncu vasi . No , mislim , naš študent .....

       

manca51

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

8. feb 2012 18:56

......elaphus, ne, ni treba...ampak, strip pa obvladaš

 

lp

p.s. Izjemoma sem že uporabila kremo za telo tudi na obrazu, drugače pa ne, imam kremo, ki mi res odgovarja, pa še poceni je. Kar se pa obraznih gub tiče, se ne sekiram, pošteno sem si jih prislužila



mzm

Sporočilo je spremenil(a) mišzmoke dne 08. 2012 18:57

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

8. feb 2012 20:04

Ok punce, lepo da ste rade nagajive, vas je prav luštno brat  

Ampak, za boga svetega, zakaj bi bila ženska z gubami grda???? Ok pri 22ih sem se jih tudi sama bala kot vrag križa, oz časa ko bodo prišle. Ni bilo škoda gore dinarčkov za takšne in drugačne kreme.  Joj katera neumnost. Danes se pa po eni strani že prav veselim tistih let. Kaj pa fali ženskam kot so Meryl Streep? Vsaka leta imajo svoje pluse in minuse, lepo je bilo bit 22, prav tako  pa bo prečudovito bit 55!

OlivaB

brusketka  

član od: 11.11.2011

sporočila: 97

8. feb 2012 20:15

ne saj z gubicami ni nič narobe:D Meni so celo lepše ženske tam srednjih let, ki dajo ravno prav nase, da nenkako zgleda in ni neokusno:D  Se mi pa zdi za neko lepo celoto ženske, da se nekako prilagodi letom...ne narobe razumet ampak ženske ki so stare 50 pa se stlačjo v tigraste pajkice in zlato bundico so mi neokusne:d

Se mi zdi vsaka lepa, če se podoba sklada... ne preveč, ne premalo ampak toliko, da zgleda okusno. Pa naj bodo kreme, make-up, oblačila, čevlji...itd...

brusketka

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

8. feb 2012 20:26

Brusketka,

popolnoma se strinjam.

Leta tečejo in tu se ne da popolnoma nič narediti, vem pa za kar nekaj žensk, ki  vsako leto boljše zgledajo, pa so že pošteno čez 50. Kakor koli obračaš, petdesetletnica, ki bi rada bila videti stara 20 let, je kvečjemu smešna, da ne rečem tragična figura. Petdesetletnica, ki zna samo sebe dobro nositi (in prenašati, hihihi), pa lahko zgleda bolje kot kar precej dvajsetletnic, ki se trudijo biti vpadljive in odrasle hkrati. Kot še marsikaj drugega se tudi kozmetika začne v glavi. Seveda se da s kozmetiko malo naravi tudi pomagati, okrog prinesti je pa ne moreš. Ampak to niti malo ni razlog, da se ne bi imela super ne glede na leta. 

Sonja

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

8. feb 2012 20:41

Točno tko! Pa ne me narobe razumet, uživala sem pri 20ih način življenja primeren 20im. Kikelce so bile 'spodobno' nad koleni. Prav tako uživam pri 30iz. Kikelce so spodobno do kolen. Tudi pri 40ih imam v planu uživat, kikelce bodo spodobno pod kolenom  

Ne vem zakaj, ampak kot 20letnica nisem dobila niti pol komplimentov katere dobivam danes. Po fotkah sodeč se zgledala takrat bolje, kil je bilo manj, koža lepo napeta, vendar se danes kljub prvim gubicam počutim bolje, bolj seksi  

Pa razumi ženske če moreš ;)

OlivaB

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. feb 2012 21:21

Kako je že pel Ivo Robić: Pedeseeeeeet ti je gooooodina teeeeeek.....

lp

cervus

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

8. feb 2012 21:36

OlivaB je napisal/a:

Točno tko! Pa ne me narobe razumet, uživala sem pri 20ih način življenja primeren 20im. Kikelce so bile 'spodobno' nad koleni. Prav tako uživam pri 30iz. Kikelce so spodobno do kolen. Tudi pri 40ih imam v planu uživat, kikelce bodo spodobno pod kolenom  

Ne vem zakaj, ampak kot 20letnica nisem dobila niti pol komplimentov katere dobivam danes. Po fotkah sodeč se zgledala takrat bolje, kil je bilo manj, koža lepo napeta, vendar se danes kljub prvim gubicam počutim bolje, bolj seksi  

Pa razumi ženske če moreš ;)



OlivaB

 

Oliva, tudi pri 50 je krilo lahko tik nad kolenom, pa lepo zgleda ... sploh če so noge, kot morajo biti. Recimo jeans krilo poleti ...

Z nami tik nad 50 se očitno res nekaj dogaja, ker nas je kar nekaj, ki dobivamo komplimente tudi za videz ... saj, pri 20 je normalno, da si videti lepo, pri 50 pa ni več nujno; ampak smo pa že brez nekaterih skrbi, več časa imamo zase, posledično smo bolj zadovoljne in to prispeva k tistemu, kar izžarevamo: smo samozavestne ženske, zadovoljne s svojim življenjem, ovire premagujemo z znanjem in izkušnjami, s problemi se soočimo kar takoj in jih začnemo reševati, če je kakšna kila viška naj kar bo, saj znamo tudi te kile samozavestno nosit (v stilu, kot pravi Vendelina, ko se jed ponesreči: ponosno jo prineseš na mizo in rečeš, da to tako pač mora biti).

 

In se globoko strinjam z limnol glede videza oziroma nošenja in prenašanja ter seveda tudi narave. Malo si pomagamo, da nam narava ne ponagaja preveč, pa je z nami kar lažje. In smo bolj zapeljive tudi v dolgem krilu kot v tigrastih pajkicah, ki jih je brusketka omenjala ...

Glava, punce moje, vse je v glavi. Pa je tudi  elaphus lepo napisala, da nam je pedeset godina tek ...

 

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti