Skenirana slika

barbara19762  

član od: 24.11.2009

sporočila: 22

7. feb 2012 20:43

Pozdravljena evamaja in vse ostale.

Slike tiskajo tudi na "riževo moko"-oz.ticino,katero lahko daš na ticino podlago.Jaz si večinoma naročim to,ker ne delam tort premazanih s smetano,imamo rajši oblite s čokolado.na čokolado pa hostja ne gre,ker se vidi skozi.je pa gospa ki to dela zelo prijazna in te obvesti,če je slučajno slaba slika,ali kaj drugega.Jaz sem bila do sedaj vedno zelo zadovoljna,prav tako pa tudi tisti ,ki je torto dobil.Upam ,da ti bo lepo uspelo.lp

 

barbara19762

evamaja  

član od: 14.6.2007

sporočila: 222

8. feb 2012 6:55

Šment, potem se zna narediti, da se mi bo  videlo skozi, ker jaz buča nisem vedela da obstaja za smetano in za tičino posebej.

Gospa je pa res izredno prijazna

evamaja

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. feb 2012 11:09

Nič ne razumem, razsvetlite me, prosim!

Evamaja je napisala:

Naročila sem skenirano sliko, nisem pa navedla, da jo potrebujem za na tičino maso, zato mi bodo poslali tisto na hostiji. Sedaj se obračam na vas! Ali je kakšna razlika med tema dvema in ali bom to iz hostije lahko uporabila za na tičinko? S čim bi jo potem morala premazati (maslena krema, smetana-ta se bo povsej verjetnosti stopila).

 

Ena je potem rekla, da ji bo črna barva oz. čokolada udarila ven na sliko na hostiji in se ne bo videlo. Jaz sem odgovorila, da sem dala sliko na hostiji na tičino (kakor hoče evamqaja), prilepila z masleno kremo in ni nič udarilo skozi. Kolikor je meni znano, tudi na tičino ne smeš dat smetane. Se motim?

Torej, če bo imela evamaja tičino, pa magari črno, masleno kremo in hostijo, bo vse ok. Je tako? Nikjer ni zapisala, da hoče na vsak način smetano.

lp

cervus

evamaja  

član od: 14.6.2007

sporočila: 222

8. feb 2012 16:36

Elaphus prav si me razumela, hočem skenirano sliko na tičino masi,tičina bo črne barve, s čim naj jo prilepim, z masleno kremo ali s smetano, to je bilo vprašanje!! Evo nekaj takšnega imam v planu naredit.

Ne isto, ampak tako hočem da ta slika pride na torto.

Hvala in lp

evamaja

ksenjako  

član od: 10.10.2004

sporočila: 1086

8. feb 2012 18:22

Jaz sem ponavadi naredila tako, da sem izrezala tičino maso tam, kjer je potem ležala slika. Spodaj namazala s smetano, okoli z masleno kremo in potem položila hostijo. Pa je bilo super.

Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k

mojcazala  

član od: 6.1.2011

sporočila: 112

8. feb 2012 21:19

če boš dala hostijo na smetano, ki bo na tičini se ti bo le ta stopila...če jo boš pa dala samo na tičino(se pravi nič smetane), le maslena krema...tolk d se prilepi...potem mislim da bo vredu...tudi barva mislim da se nebo čez videla :) jaz sem torte vedno delala tako da sem oblat položila na smetano in je bilo vse ok...vem pa da obstaja tudi rižev papir...ampak še nisem delala z njim...

da bi pa direkt na tičino slike tiskal pa še res nisem nikoli slišala. more bit pa zanimivo ;)

uglavnem ne se sekirat...sigurno ti bo uspelo! :)

mojcazala

evamaja  

član od: 14.6.2007

sporočila: 222

9. feb 2012 13:33

AAA kok je lepa, hvala bom uprašala

evamaja

evamaja  

član od: 14.6.2007

sporočila: 222

11. feb 2012 2:48

Najlepša hvala vsem . Tole pa je nastalo

evamaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti