Dobra kava

tema je zaklenjena

brusketka  

član od: 11.11.2011

sporočila: 97

tema odprta - 5. feb 2012 20:47 | ogledi: 9.898 | odgovori: 3

torej še enkrat:D

Kako kuhate kavo? Kot sem že napisala v eni temi je moja kava zanič:D Delam jo pa takole...

zavrem vodo za eno kavico, odstavim, vmešam žličko kave, dam na ogenj da se dvigne in odstavim....

Kaj delam narobe?:D

Saj mi ni panike ampak ko pa dobim obisk bi pa res rada skuhala spodobno kavo:D saj razumete:D Govorilo se je tudi o oznakah na kavi???   Pa zanima me katero kavo kupujete:D

 

Lep večer še naprej B

brusketka

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

5. feb 2012 20:59

In zakaj nisi mogla nadaljevati diskusije kar v tisti, že 2 leti stari temi Kava, kava, kavica  ?

Vanja

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

5. feb 2012 21:05

Nič ne delaš narobe. To bi morala bit dobra kava, razen, jaz bi verjetno dala še vsaj pol žličke kave več. Pa obe dobre mere. Imam rada močnejšo. Ostalo je ok.

Jaz kupujem bar kavo, ne gledam na oznake, čeprav dopuščam možnost, da je tudi kaj na tem. Ampak doslej nisem imela slabih izkušenj z okusi.

Ps. dvigne naj se minimalno samo penica, tako dva do trikarat, ampak prej bi se reklo, da nakaže, da se bo penica malo dvignila nikar pa se ti naj vsebina ne dvigne do vrha džezve.

zeta

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

5. feb 2012 21:48

Bo treba nadaljevati kar v temi, ki jo je predlagala Vanja. Nima smisla podvajati odprtih tem in s tem manjšati preglednost forumov.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti