Ribe - obala

SLO_šef  

član od: 25.11.2009

sporočila: 17

tema odprta - 23. jan 2012 23:06 | ogledi: 35.951 | odgovori: 25

Pozdrav,

kje v bližini Kopra se da pojesti dobro ribjo ploščo?

SLO_šef

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

24. jan 2012 8:19

Ojla! Nam je zelo dobra hrana v restavraciji Brič na Bivju, predvsem ribe. No, nimajo pa ravno nizkih cen. Lep dan.

leny

rina1234  

član od: 31.12.2011

sporočila: 86

24. jan 2012 19:47

Pozdravljeni!

Restavracija Jadranka (mislim, da je to pravo ime - vhod iz ceste v  zastekljeno verando, cesta proti Markovščini) na Kozini ima dobro hrano (osebno preverjeno),

restavracija Norbedo (na krožišču proti Ankaranu iz smeri Dekanov, stara cesta  iz smeri Lj - Kp,blizu tovarne Iplas in neposredna bližina restavracije Brič na Bivju (nepreverjeno),

restavracija Mantis na tržnici v Kopru, vhod iz parkirišča na tržnici - parkirišče 1. uro brezplačno (nepreverjeno)

Lp iz Kopra

 

rina1234

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

25. jan 2012 6:52

Spomnila sem se še na Ribjo kantino v Portorožu, ki jo zelo hvalijo glede kvalitetein tudi cen, sama pa še nisem bila tam.

Za restavracijo Norbedo sem slišala, da so se v zadnjem času poslabšali.

Pa parkiranje na tržnici v Kopru ni nič več brezplačno (preverjeno vsak dan). Lep pozdrav.

leny

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

25. jan 2012 12:29


Visoke cene:

Za gradom-Rodica, Koper

Primorka, Strunjan

Brič, Bivje

Srednje visoke cene:

Sidro, Izola

Hotel Marina, Izola

Pod trto, Strunjan

Zmerne cene:

Pujol, Izola

Mara, Piran

Kantina, Lucija

Normalne cene:

Fritolin, Portorož

 

 



nola

Sporočilo je spremenil(a) nola dne 25. 2012 13:46

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15147

25. jan 2012 13:27

Jaz osebno bi na prvo mesto dala gostilno Ankaran v katero zahajam že več kot 15 let. Hrana je vedno okusna, imajo velik izbor morskih jedi, jedi iz žara, pizze. Osebje je prijazno, na hrano ne čakaš predolgo. Gostilna se nahaja ob cesti, ki pelje na Debeli rtič. Cene so zmerne. Všeč mi je, ker lahko naročiš za otroka polovično porcijo, čeprav tega v jedilnem listu ni in ti tudi zaračunajo polovično ceno.

Portorož  in Piran sta kar med najdražjimi.Ribja kantina v Portorožu me ni prepričala. Večkrat smo jedli v Piranu pri Pavletu 2. Zelo dobro, res na nivoju,toda precej drago. Zadnjič smo izbrali gostilno Ivo malo naprej, vendar smo na hrano čakali zelo dolgo. Bilo je dobro, cenejše kot pri Pavletu, vendar je mož na prilogo čakal, da je že skoraj pojedel.So pa bili zelo prijazni.

Bili smo tudi že v gostilni Mantis v Kopru, rekla bi solidna, nič posebnega,vendar smo precej časa čakali, pa čeprav nas je bilo malo. Cenovno pa ugodno.

V Primorko pa ne grem več, drago, pa niti ne tako dobro, kot bi pričakoval.

 

 

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

zverinica  

član od: 20.7.2009

sporočila: 86

25. jan 2012 14:09

Jaz na Obali vedno jem v Restavraciji Prego v Portorožu http://www.prego.si/meni.html

Čudovita ribja plošča in tudi posamične ribje jedi

 

zverinica

Beatric  

član od: 13.6.2007

sporočila: 46

26. jan 2012 12:06

Gostilna Ankaran vsekakor obvlada ribje zadeve!! Hobotnica v solati, karpačo mečarice, vsega boga rib in školjk, pa njihov domači kruhek...mmmmmm.

Ambient je sicer bolj starikav, ampak ob polnem krožniku povsem nemoteč. Cene normalne, brez pretiravanj. Pa naj še dodam, da ni daleč naokoli boljše balkanske kuhinje.

Vsekakor priporočam

Beatric

rina1234  

član od: 31.12.2011

sporočila: 86

26. jan 2012 19:37

Pozdravljeni!

Gospa Leny, dvomim, da ste vi na tržnici v Kopru vsak dan kot jaz, ki stanujem tam blizu, da bi vedela, da je parkirišče 1. uro brezplačno. Ravno danes sem bila tam in vam garantiram, da je 1. ura brezplačna, če greste v prostor ograjen z rampo. Zunanji del pa je plačljiv. (prej pa je bilo tudi tam 1. uro gratis, kar pa sedaj ni več)

 

Lp iz Kopra

rina1234

SLO_šef  

član od: 25.11.2009

sporočila: 17

26. jan 2012 22:26

Gostilna Ankaran je na jadranski cesti 66, Ankaran?

SLO_šef

vd007  

član od: 27.1.2012

sporočila: 318

27. jan 2012 13:28

Strunjan - Trta, al pod Trto, zdaj so sicer na dopustu ( mislm da do 17.2. 2012 ),če pa je ta drgač polna, pa je 300 metrov stran, po stanski cesti nazaj mimo Mercatorjeve trgovine, še ena dobra, v starejši zgradbi  s teraso spredaj in stopnicami( Sosič al tako nekako se imenuje )... Imajo 2 zeloo super in prijazna, res zelo sposobna fanta, ki strežeta, hrana pa tudi izrednoo dobra - obe hiši zares vredni pohvale !

 

V Trti, če imaš srečo, pa naletiš tudi na Jana ( ona sanja o Ljubljani )   :)

Če se pa sprehajaš od trte proti hotelski plaži, pa morda srečaš še kakšnega iz vlade :)

In že ko se spomnem na ti dve gostilnci v Strunjanu, postanem željčna poletja, sonca, vonja po morju in ribah, lignjih :))

 

 

 

 

vd007

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti