Kratek oddih

lovebeyba  

član od: 25.1.2010

sporočila: 122

tema odprta - 23. jan 2012 21:59 | ogledi: 8.323 | odgovori: 9

Pozdravljeni.

Nepričakovano nam je odpadel dopust v Čateških. Sedaj malo brskam po internetu za kakšno ponudbo za dve mladi osebi, nekje v Sloveniji med 1. in 5. februarjem. V upoštev pride apartma ali hotel, z wellnesom, bazenom, savnami oz. nekaj od naštetega. Nekako me najbolj vleče obala, vendar ne poznam hotelov, če ima kateri kaj od zgoraj naštetega, da so dokaj normalne cene in da ga kdo priporoča.  Dosti sem že brskala po straneh agencij vendar je toliko hotelov in ponudb, da bi se raje odločila po kakšnem priporočilu.

 

Ker vem, da ste že marsi kje bili, se priporočam za predloge in se za njih lepo zahvaljujem.

 

lp



lovebeyba

Temo je spremenil(a) lovebeyba dne 23. jan 2012 22:01

lovebeyba  

član od: 25.1.2010

sporočila: 122

24. jan 2012 14:41

Nola hvala, ravno nekaj v tem kontekstu sem razmišljala.

 

Seveda se še kakšnega predloga ne branim :)

 

lp

lovebeyba

Zimt  

član od: 12.6.2009

sporočila: 83

24. jan 2012 15:00

Moja najljubša izbira za kratek oddih, načeloma vsaj 1x na dva meseca čez vikend je Valamar (www.valamar.com), čez zimo imajo odprt hotel v Poreču, na začetku in koncu sezone pa tudi ostale hotele. Med posebnimi ponudbami imajo različne možnosti, poglej pod wellness in posebej za pare. Pri paketih imajo zraven še bonbončke v obliki sadja s šampanjcem, coctail v wellnessu itd.

Sva preverila že xy ponudb, ampak tako ugodno ne dobiš drugje.

 

 

Zimt

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

24. jan 2012 18:32

Jaz sem ti predlog za obisk Prekmurja poslala na ZS.

lp

sonce51

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. jan 2012 18:56

V Sloveniji je spajev s savnami in masažami ne ravno kot solae, jih je pa precej. Sama se že vrsto let udležujem ženskih in mešanih vikend izletov v te komplekse in mi ne kompliciramo. Enkrat gremo na lokacijo A, drugič na B...pa še nismo vsega obredli. Pa še čisto povosd je bilo čisto okej, dasiravno smo izbirični. Tako da, lovebeyba, na spletu poišči skupnost toplic in tam poglej, kateri kompleksi so notri, potem pa preprosto žrebaj. Ne da se salamensko zgrešiti.

Vendelina jr.

lovebeyba  

član od: 25.1.2010

sporočila: 122

24. jan 2012 20:23

Vendelina sem kar podobno naredila in so me najbol pritegnile Dolenjske toplice, in še ravno tisti termin imajo neko ugodno varianto, tako da se pustim presenetit in upam da bom zadovoljna. Gre se pa za hotel Vital.

 

soncek tvojo ponudbo sem pa videla. Hvala vseeno je pa tudi prišla v ožji izbor :)

lovebeyba

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

26. jan 2012 15:21

če bi imela na razpolago izbirati med Vivatom Moravske toplice in Valamarjem Poreč, bi se odločila za slednjega. Ponudba Valamarovih hotelov (Rubin in Pical ter cristal) je za našo družino veliko boljša kot v Vivatu - se je pa Vivat tudi popravil od tistega stanja pred 4 leti. Pical na vzven ne izgleda najbolje a je ponudba odlična. Predvsem hrana.

http://www.mojalbum.com/tajda

Zimt  

član od: 12.6.2009

sporočila: 83

26. jan 2012 15:43

Darjuška, se čist strinjam. Sicer nisem bila v Vivatu, ampak sva že ca. 3 leta redna vikend gosta Valamarja, ampak samo izven sezone. S tem, da pa trenutno obratuje samo Diamant, aprila se pa odprejo tudi ostali.

Na žalost pa nimajo vsi wellness ponudbe (ima jo Diamant v Poreču, Sanfior v Rabcu in Koralj na Krku - govorim samo o Istri), drugače pa je ponudba res super.

 

Zimt

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti