Obvestilo: vsakdo lahko preizkusi plus paket

SANITETA  

član od: 5.7.2005

sporočila: 92

18. jan 2006 13:15

Končano! Sem se že prijavila, kar preko Monete- hitro in enostavno ! Srečno!!! pikapolonica

kuc kuc  

član od: 2.2.2006

sporočila: 8

3. feb 2006 20:27

mi lahko kdo razlozi kako se uporablja plus paket? Seveda ce kdo to ve? kuc kuc

DUŠANKA  

član od: 12.7.2005

sporočila: 2039

4. feb 2006 5:53

Seveda vemo. Klikni na levi strani na Plus paket - novosti in navodila, pa izveš vse: pri iskanju se ne odpre samo en recept ampak do 200 receptov, imaš podrobno iskanje po imenu recepta, po avtorju, po sestavinah, po kategorijah, ogromno smeškov - pa še in še. Sprehajaj se po KulSlo in boš odkril/a še mnogo stvari. Naj ti bo v užitek odpreti to stran, tako kot je nam mnogim! Pridi kdaj tudi v klepetalnico, tudi tam izveš ogromno in se lahko neizmerno zabavaš v družbi prijetnih ljudi. Lep pozdrav in dobrodošel/a med pluskoti! Dušanka

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

15. apr 2006 22:11

Danes sem se prijavila na poskusni plus paket in je SUPER.Ne vem zakaj tega nisem storila že prej.Takoj v torek grem vplačat pluskota. Sedaj pa me v zvezi s tem zanima naslednje. ko se prijavm ali dobim položnico po pošti in ko plačam položnico kaj potem? kalcicl

kalcicl  

član od: 10.7.2005

sporočila: 435

16. apr 2006 9:09

Sem se že včlanila, našla pa sem tudi stran kjer je vse podrobno opisano. kalcicl

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti