Obvestilo: vsakdo lahko preizkusi plus paket

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

8. avg 2005 10:13

Saj prednosti plus paketa morajo biti - če bi bila beležka dostopna vsem ne bi nihče več plačeval

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

13. dec 2005 9:05

V manj kot 24-ih urah je bilo vse urejeno za pridobitev Plus paketa. Jernej, res ste ekspeditivni. Hvala. Zdaj me pa moji ne bodo več dobili stran od računalnika. Je treba recepte iskat. Lep dan vsem. Julija

tanea  

član od: 27.12.2004

sporočila: 2

18. jan 2006 10:15

Moje osebno mnenje! Ne vem zakaj je iskanje ( več kot en zadetek) pogojeno s plus paketom...verjamem. da mora gospod Pečjak zaslužit za vsakdanji kruh, ampak to je pa že preveč...reklam in sponzorjev je po moje dovolj za vsaj tri zadetke...se motim !!?? tanea

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

18. jan 2006 11:36

A res tanea? A mogoče poznaš cenike oglaševalcev, da tako ocenjuješ, koliko kdo s čem zasluži? Če se greš cenkat za en zadetek ali pa tri... tistih 6 jurjev na leto pokrije toliko dela tu gor, kot se ga tebi še sanja ne... Tako šinfanje kar počez ni pošteno do vseh, ki delajo, da kulinarika lahko sploh stoji (in zato ne dobivajo plače, od par oglasov na strani se namreč ne da živeti) in da je tako dobra, kot je. Odgovor na tvoje vprašanje - ja, po mojem se motiš. tjas

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

18. jan 2006 11:58

Škoda besed. Tjas

tanea  

član od: 27.12.2004

sporočila: 2

18. jan 2006 12:06

1. NIhče se ni obregnil ob kvaliteto spletne strani 2. Cenike oglaševalcev poznam 3. Cenim prostovoljno delo 4. Če ne bi bilo obiskovalcev ( pošiljateljev receptov, ki za svoj recept ne dobijo plačila), ne bi bilo te strani 5. Zaradi treh zadetkov, taka jeza....V redu, se motim! tanea

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

18. jan 2006 12:16

Plus paket je vsekakor vreden 6-ih tisočakov. Menim, da vsakdo od nas vsako leto "sfrčka" mnogo več, pa se ne obremenjuje s tem. Sto ljudi, sto razmišljanj. lp Julija

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. jan 2006 12:22

1. Nihče razen mene ne ve, koliko oglaševalci plačujejo za oglase, ki so gor. Tako da to kako je zmenjeno v zvezi oglasov, vem le jaz. 2. Dejstvo: Vedno imajo največ za povedati tisti, ki nič ne prispevajo. V vsem letu, kar ste prijavljena, ste prispevali natančno 0 receptov in eno sporočilo v forum, to je tisto zgoraj. Če bi imeli 3 zadetke, bi jih želeli pa pet. 3. Dejstvo: Če ne bi bilo tistih ki delajo v raznih klubih in hkrati plačujejo članarino, tudi ne bi bilo klubov. Lahko še tako trdite, da smo ne vem kakšna komercialna stran. V resnici smo bolj ljubiteljska - klubska stran, ki pa tudi potrebuje denar za obratovanje. 4. Če gledamo denarno, nam vi verjetno delate minus, pa imate še vedno možnost iskanja z enim zadetkom. Zakaj minus: Prispevate ničesar, tisti oglas ki se vam prikaže pa verjetno prinese manj kot nam naredite prometa z odpiranjem receptov. Ko ste ravno že pri denarju. Drugače jaz ne razmišljam na tak način. 5. Nisemo na trgu. Znano je, kaj se dobi za plus paket in kaj se dobi brez njega. Cena je znana. Ker vam je očitno neustrezna, ne boste vzela plusa in boste imeli en zadetek ali pa se malo potrudili pri iskanju. Jaz vem, koliko minimalno potrebujem, da lahko vzdržujem to stran. Vsake toliko se pač najde kakšen provokator, za katerega mi pa je vseeno. Ker od provokatorjev še nikoli ni bilo ne prispevkov ne denarja, ne ljubiteljstva, samo provokacije. Tako da cenim vaše mnenje v zvezi z oglasi, ko boste vi kakšnega pripeljali, boste pa dobila Pluska, ok? Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije PS - In kaj ima vaše sporočilo z naslovom te teme?

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

18. jan 2006 12:37

Bravo Jernej. Julija

SANITETA  

član od: 5.7.2005

sporočila: 92

18. jan 2006 13:02

Čestitam , Jernej !!! Če sem do sedaj oklevala, me je pa tale -tanea- v hipu prepričala, in se bom takojci prijavila, oziroma naročila na Pluska. Srečno ! Hitim na prijave ! pikapolonica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti