Ali ima katera odveč volno za pletenje?

tema je zaklenjena

vanbra  

član od: 20.1.2012

sporočila: 1

tema odprta - 20. jan 2012 21:28 | ogledi: 9.761 | odgovori: 19

Po možnosti,če bi se tukaj katera javila in mi podarila volno za pletenje bom res zelo vesela.

Pa morda,če zna katera tukaj splesti kapo.Sliko pošljem na email

 

Hvala v naprej

 

lp

vanbra

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

21. jan 2012 10:55

Vanbra, pozdravljena na našem portalu.A prijavila si se pa samo zaradi tega, da nas prosiš za volno? A ti bi imela podarjeno volno, pa še eno pridno deklico, da ti splete kapo, al kako? A glavo, na katero bi kapo poveznila pa že imaš? No, se opravičujem, malo sem zoprna, ampak tvoj način mi ni všeč.

mejačka

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

21. jan 2012 11:10

Se pridružujem mejačkinemu mnenju.

Ker tale gospodična Vanesa B. se je tule že prijavila večkrat in to vedno z  taistim namenom.

Sicer kulinarika ni edini portal kjer povprašuje za volno ,.....

Me nič ne moti,upam da bo volno dobila in kaj lepega ustvarila,saj je gotovo mojstrica pletilk in kvačke(ali pač ne).

Moti me to,da se njene teme ponavljajo na vsake pol leta,vendar  vedno z drugim nick name.

 

Bom pa pogledala,če doma kaj viška hodi.

 

 

lp

anaevahttp://poosmiinpol.blogspot.com/

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

21. jan 2012 22:05

NAj pokažem, da smo tudi drugačni uporabniki.

Imam nekaj volne, vendar me zanima, kakšno debelino potrebuješ, morda tudi barvo. In koliko, da je ne bodo pojedli molji.

Glede kape sem razumela, da te zanima, kako se naredi.

Ta portal je prijazen do uporabnikov in lahko fotografijo s pomočjo tistega zelenega simbola v obliki kozarca za vlganje,  skopiraš, pa bomo videli, če ti bomo lahko pomagali. Verjemi, nismo vse Rospije, sicer pa si prošnjo napisala na prijazen način in naslovila na nas, ki smo prijazne, kajne ?

Škoda, da si  najprej odkrila to stran, kjer si upala, da boš dobila pomoč. Na kaki drugi strani so mogoče nekatri bolj prijazni, vendar je še pač nisi odkrila.

Pa kaj potem, če se prijavljaš z različnimi imeni in z različnimi prošnjami za pomoč.

Verjamem, da boš tovrstne usluge vrnila komu drugemu.

 

F r i n a

mejačka  

član od: 17.10.2008

sporočila: 601

22. jan 2012 0:29

Kaj pa to pomeni? Še nikoli nisem slišala tega izraza. Verjetno si se zatipkala. Je pa vsekakor vse pohvale vredno, da ji imaš namen poslati debelino, količino in barvni odtenek volne ki jo potrebuje. Mogoče pa ji še kapco spleteš, saj to pa res ni nič težkega.

mejačka

kozamurnik

sporočila: 2311

22. jan 2012 6:01

Previdnost ni odveč.Jaz sem se takole opekla dvakrat in imam dovolj. Verjetno se spomnite ene 25 letne članice , ki je prosila za oblekce za otročka in za partnerja, potem jih je pa lepo in brez sramu prodajala? Celo fotke podarjenih cunj je prilepila, da smo jih ja spoznali. Kaj smo res tako daleč??? Osel gre enkrat na led, ker je osel, torej je pameten. Ljudje večkrat. Nič ni narobe, če podarimo volno, ki nam ostaja, nasprotno. Da pa nekdo prosi, da se splete tudi kapo in to točno tako, kot je na sliki, je pa precej nenavadno. Kdor res rabi, je ponavadi zadovoljen s kapo, ne z modelom. Tudi o plačilu za pletenje tu ni govora. Za vrnitev usluge pa tudi ne. Res upam, da se motim, vendar je tudi meni post "sumljiv". Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 22. 2012 06:47

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

22. jan 2012 18:35

mejačka je napisal/a:

Kaj pa to pomeni? Še nikoli nisem slišala tega izraza. Verjetno si se zatipkala. Je pa vsekakor vse pohvale vredno, da ji imaš namen poslati debelino, količino in barvni odtenek volne ki jo potrebuje. Mogoče pa ji še kapco spleteš, saj to pa res ni nič težkega.



mejačka

V takih primerih me je sram, da sem članica KulSlo!

F r i n a

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

22. jan 2012 18:44

Frina . Res imaš človek včasih občutek, da se iz " kulinaričnega panja " vsuje roj jezavih čebel, ki pikajo, da je joj in sploh ne nehajo. To se dogaja žal čedalje bolj pogosto.

Vanbra nikar ne jemlji tega preveč za hudo. Žal volne nimam, bi ti jo pa z veseljem podarila, če jo ima kdo v moji okolici.  Bom povprašala še koga. Ti pišem na ZP.

kara

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

22. jan 2012 19:29

Frina, tudi tokrat, podobno kot pri Kmetiji,  mi detektivska žilica ni dala miru in sem našla tole:  www.mojalbum.com/irenca47/revije-z">www.mojalbum.com/irenca47/revije-z" target="_blank">http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:2H2ZbmOUIyQJ:w

Kako že gre tisto: vsaka podobnost je zgolj slučajna in ni zlonamerna  . 

Cila

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

23. jan 2012 7:37

Bravo za detektivke

In vsaj še enkrat toliko jih je na Med over net in pa na Otoku zakladov.

Naj napišem še,da obstaja celo blog kjer potem prtičke ali kape(žal mi je ušlo iz spomina)celo prodaja.

 

 

lp

anaevahttp://poosmiinpol.blogspot.com/

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti